Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]909674[/ATTACH]
    сепараторът се е счупил и 4 съчми ги няма .
    Съчмите са 8 ,просто сепараторът се е смачкал и са се събрали ,заради това се заблудих ,че липсват.

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

      Може би, ако отваря клапата по от рано ?

      Аз се поразрових още с карбуратора и съм със следните жиглъори - 172, 40, и 3 втръки отвъртяни на болтчето за въздуха. Според мен с тези настройки мотора не би трябвало да е богат. Минавам с един резервоар около 100 км

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Над 1000 метра надморска височина почва де се лигави яко.
        Бих казал че губи поне 30% от мошността ! Не знам това как се ремонтира.
        Иначе горенето не е толкова по голямо от 4 тактовия.
        В събота съм минал 100км и не съм обърнал на резерва.Аз също съм със 172 /40 .
        Ще сложа 175/45 да пробвам ама нямам,моля кажете от къде да си взема жигльори ?

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Поне на моя карбуратор дават главния жигльор да има ефект върху сместа от 3/4 до пълна газ, затова разхода не зависи от този жигльор. Разхода си е съвкупност от много неща и най добре може да разберете дали харчите нормално като сравнявате с тези с които карате.
          Аз карам с 165 35 и два оборота на въздуха, игла N1EF свалена най долу за най бедна смес и още ми е богат за моя стил на каране.
          За мен трябва да си нагласите така карбуратора за да работи добре двигателя и да ви е добре на вашия стил на каране.
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Аз смятам, че харча малко над нормалното. Около 9 литра мисля, че харчи на 100-тина километра и то без раздаване на газ.Повечето време на ниски обороти.

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Ще сложа 175/45 да пробвам ама нямам,моля кажете от къде да си взема жигльори ?
              От ктм Пазарджик .

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Понеже трябва да сменям верига и зъбаци, какви да сложа? Знам че на ктм-ите слагат 13/51

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  13-48/49 .

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    13-48 съм в момента. Взех 13-49, но ми казват, че за 300 кубика вземали 50/51 заден. Не знам какъв да взема, като се има впредвид, че карам по пътеки, където се кара на първа и втора скорост

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Аз съм 13/50 и скоростите ми пасват добре. Ако е под 50 според мен там където аз карам много ще карам на по ниски предавки.
                      Водача на веригата който е пред задния пиньон дали става от нещо друго като марка и модел. Искам да го сменя защото от долу се е изтъркал от камъните и скоро време ще се пробие когато най малко очаквам. Ако няма заместител ще си поръчам ори, но да избегна доставка от седмица -две.
                      EXC TPI 2019

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Ами ти преценяш,с какви си бил до сега и дали са ти били удобни или не,и налага ли се да променяш предавателното число.А какви трябва да си купиш според стилът на каране може само всевижния да ти каже.
                        0888 074 049

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Тази тема май стана чат канал,дали ще помогне на някои незнам.
                          0888 074 049

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18033342_1582557765087596_8369401277924609801_n.jpg
Прегледи:1
Размер:118.6 КБ
ID:5750643
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18033928_1582557738420932_8307070085810738912_n.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5750644
                            Да живее Китай !
                            192лв комплект капачка и суидиненията !

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Оригиналните нали ги оправи или греша. Каква е причината да купиш тези. Също така по принцип китайските на доста мотори съм виждал да изглеждат по масивни, но реално имат по малко тръбички и най вероятно не охлаждат добре както оригиналните.
                              EXC TPI 2019

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                                Оригиналните нали ги оправи или греша. Каква е причината да купиш тези. Също така по принцип китайските на доста мотори съм виждал да изглеждат по масивни, но реално имат по малко тръбички и най вероятно не охлаждат добре както оригиналните.
                                Да оригиналните са оправени и съм си още с тях,обаче ми казаха че тези са по добри.
                                По дебели,повече течност. събират и като цяло са по здрави.
                                Тази информация я получих от човек който кара с такива и найстина кара.
                                Даже думите му буквално бяха-Ако искаш да решиш проблема веднъж завинаги.
                                И в края на краищата мотора за да се охлажда трябва да се кара не да се тика.
                                Като видя някъде че не мога да премина няма смисъл да се мъча и да завирам двигателя.
                                За мен това е издевателство над машината,независимо каква е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X