Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
    Нисин са оригиналните накладки на мотора - смятай колко е каран!
    Не бъди толкова сигурен за това.
    Аз на времето като си купих Бетата на първата смяна на накладките се направих на баровец и купих пак Нисин за 100 кинта,ама това ми беше.
    Ако я е карал Газката някой гъзар нищо чудно да е дал кинти за оригинални японски !

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

      Състоянието на един мотор не се определя само от накладките ,но те го допълват и направо го бетонират. Няма как ,от изтормозен мотор да свалиш Нисин и да са оригиналните - то си личи. Повечето от нашите мотори дойдоха с оригиналната Реджина и венци, и с Нисините.
      Силата е нищо без контрол.

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Някой може ли да ми обясни, как мога да сложа вентилатор за допълнителн охлаждаше на радиаторите? Перка ще си намеря, но от там накъде? Към какво да я свържа и как трябва да станат нещата ми е тъмна индия. Може ли да ми помогнете понеже ми се иска да имам допълнително охлаждане за пътеките

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Трябва ти изправител и стабилизатор на напрежението. Тройник към който да сложиш датчик. Ако не искаш датчик не ти трябва и тройник а само ключ с който да я включваш.

          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Някой може ли да ми разясни какво е throttle valve/slide и къде се намира? Това го виждам на настройки на карбуратора и с различни стойности от порядъка 5-8

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Това трябва да е шибъра на карбуратора.
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Сега съм със жигльори 175/45 и мотора гори 10 на 100 при умерено каране.
                Бих казал че бива.Ще сваля иглата с едно деление да го обедня малко след като му посвикна.

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Сравнение на мощност и въртящ момент на 2017 и 2018 .Забележете новата гаска колко плавен преход има ,кривата всъщност е права .
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:motor-gasgas-2018-enduro.jpg
Прегледи:1
Размер:77.0 КБ
ID:5752746

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    https://www.dropbox.com/sh/vw9datj2i...HOP+MANUAL.pdf
                    Едно полезно мануалче .

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Тези от ендуро пуро нещо много пари ми искат за доставка на водач и чорап за филтъра. Да кажете някой друг сайт от където да си поръчам тези неща на нормална доставка.
                      За чорапа и водача ми искат 32 евро а самите части не струват толкова.
                      EXC TPI 2019

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                        Тези от ендуро пуро нещо много пари ми искат за доставка на водач и чорап за филтъра. Да кажете някой друг сайт от където да си поръчам тези неща на нормална доставка.
                        За чорапа и водача ми искат 32 евро а самите части не струват толкова.
                        Али експрес или Ибей. Чорапа си мисля, че може да се направи ,или от друга марка,ама си е готино да го има човек.

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Ако частите за гаските ви се виждат скъпи ,вече има решение .Бившият дистрибутор на ГасГас за Германия Siegmar Dubronner прави разпродажба на останалата му стока .Ето го и сайта http://gasgas-outlet.de/epages/5181d...ath=Categories ,човекът е много коректен ,отговори на всичките ми запитвания ,а щом му платих ми изпрати нещата на същия ден .Хубаво е да имате познат в Германия ,който да ви вземе нещата ,но и да нямате човекът праща до България с Dhl paket (малко е бавна и скъпа доставката) .Иначе цените са без аналог ,даже ми каза ,че при по-голяма поръчка е готов да направи допълнителна отстъпка .

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Здравейте колеги и маняци на уникалната марка Гас гас . От скоро съм притежател на една гаска 300 2002г , моторетката е супер но имам един проблем. Манивелата за запалване ми е изкривена и при палене ми изплъзва кракът ,а мокро ли е и кално още по трудно ! По принцип знам че става от YAMAHA YZ , но аз изкам да си намеря по дълга .Да ми е по удобно , че тази си е късичка оригиналната. Имате ли идея от какъв мотор може да стане и да е малко по дълга ! Благодаря !

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Наваря се долната част испилява се и няма да ти се исплъзва.Производителя е преценил колко да е дълга.
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Първоначално публикуван от bob4o_85 Преглед на мнение
                                Здравейте колеги и маняци на уникалната марка Гас гас . От скоро съм притежател на една гаска 300 2002г , моторетката е супер но имам един проблем. Манивелата за запалване ми е изкривена и при палене ми изплъзва кракът ,а мокро ли е и кално още по трудно ! По принцип знам че става от YAMAHA YZ , но аз изкам да си намеря по дълга .Да ми е по удобно , че тази си е късичка оригиналната. Имате ли идея от какъв мотор може да стане и да е малко по дълга ! Благодаря !
                                Става и от 2Т КТМ .
                                Силата е нищо без контрол.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X