Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Колеги имам едно питане. Днес видях, че около болта за натягане на ангренажната верига има леко сълзене на масло Та въпроса ми е ще се размина ли само с леко натягане на двата шестограма около болта или ще трябва да сменям О пръстена, за който не съм сигурен дали изобщо има такъв там??? Ако не е О пръстен, то какво има там??? Предварително благодаря на всички
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Двата шестограмни винта (М 6) закрепват целия обтегач към цилиндъра . Между тях има клингеритена гарнитура . Провери дали не са се разхлабили двата винта - МНОГО малко вероятно и ако е така ги стегни . Ако са нормално стегнати не прекалявай с натягането за да не стане фал , а по-добре свали обтегача , прегледай и при нужда изрежи нова гарнитура . Преди да сложиш обтегача го свий до край и след монтажа го отпусни !!!

      Коментар


      • От: До: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
        Като даваш за пример и сравнение ХР400 и ТТ350, вземи и под внимание разликата в годините на моделите и като ти се струва удачно да го сравниш с мотор с 50 кубика по малко(ТТ350), защо да не е същото да го сравним и с мотор с 50 кубика повече, който е същата година,например ЦРФ 450Х, а не да го сравнямаш с 250кубиков мотор. Със своите 40 к.с и теглото си, смея да кажа пак, че е слабичък, а от тук нататък всеки човек според стажа,физическите си възможности и начина на употреба може да изкаже най-различно мнение - за едни ще е силен, за други слаб и това не би трябвало да е тема за спорове. Не е лош мотора за любителско каране и извличане на удоволствие от това хоби, но стане ли въпрос за състезателни намерения или трудни терени не е най-удачният избор и като мощност, и като окачване та ако ще и 10 гресьорки да има.
        Не мога да разбера какво му е на окачването?Няма да отстъпе по нищо на CRF 450X,тях ги дават 52 коня.Аз карам DRZ 400e в документите на мотора го пише 40kw по 1.36=54,4 коня.Единственото което е,че е малко по-тежичък от 450X.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
          Двата шестограмни винта (М 6) закрепват целия обтегач към цилиндъра . Между тях има клингеритена гарнитура . Провери дали не са се разхлабили двата винта - МНОГО малко вероятно и ако е така ги стегни . Ако са нормално стегнати не прекалявай с натягането за да не стане фал , а по-добре свали обтегача , прегледай и при нужда изрежи нова гарнитура . Преди да сложиш обтегача го свий до край и след монтажа го отпусни !!!
          Благодаря ти за мнението приятелю, ще опитам с притягането и ако не стане ще скачам на нова гарнитура. Все пак днес нямах време да проверя, какво е цената и в Миркат, но когато го направя ще пиша. Това със свиването на обтегача изобщо не ми е понятно, така че се надявам ако се наложи самата гарнитура да ми я смени вещ в областта човек. Иначе информативно, защо се прави това свиване преди да се свали???
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Не преди да го свалиш след като си го свалил,за да го монтираш по лесно явно.
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Здравейте колеги.Отскоро имам проблем със стартера(DRZ 400S).Електромотора върти,но не зацепва.Като включа на скорост(2)и бутна леко мотора да размърда вала стартера работи.Направи ми впечатление като угася мотора,че не се чува щракване откъм двигателя както беше преди време.Къде да търся проблема,при звездата където е еднопосочния лагер(центробежен съединител)или при устройството което е свързано с електромотора(в EBAY го водят бендикс).Ако някой е имал същият проблем да пише.Благодаря предварително.
              DRZ 400S

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                Не преди да го свалиш след като си го свалил,за да го монтираш по лесно явно.
                Не позна . Свива се , защото ако не го направиш няма как да го монтираш . Може и да успееш ако си достатъчно силен в ръцете и слаб в главата , но тогава ще ти трябва нов обтегач . Това е сузуки , мойто коте , а не заспала хонда . Представям си те теб с твоя обтегач каква гледка ще сте .....

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                  Благодаря ти за мнението приятелю, ще опитам с притягането и ако не стане ще скачам на нова гарнитура. Все пак днес нямах време да проверя, какво е цената и в Миркат, но когато го направя ще пиша. Това със свиването на обтегача изобщо не ми е понятно, така че се надявам ако се наложи самата гарнитура да ми я смени вещ в областта човек. Иначе информативно, защо се прави това свиване преди да се свали???
                  Операцията е повече от елементарна и не ти трябва никакъв Миркат , нито вещ човек , а едно парче клингерит , 2 замби , ножичка , шестограм 5 , права тънка отверка и ключе 10 . Провери , това което ти написах преди и ако има нужда от сваляне ми звънни като си при мотора . Ще ти стане ясно много бързо .

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
                    Здравейте колеги.Отскоро имам проблем със стартера(DRZ 400S).Електромотора върти,но не зацепва.Като включа на скорост(2)и бутна леко мотора да размърда вала стартера работи.Направи ми впечатление като угася мотора,че не се чува щракване откъм двигателя както беше преди време.Къде да търся проблема,при звездата където е еднопосочния лагер(центробежен съединител)или при устройството което е свързано с електромотора(в EBAY го водят бендикс).Ако някой е имал същият проблем да пише.Благодаря предварително.
                    Еднопосочният лагер . И не карай така , а разглобявай , защото след време няма да минеш тънко .

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                      Не позна . Свива се , защото ако не го направиш няма как да го монтираш . Може и да успееш ако си достатъчно силен в ръцете и слаб в главата , но тогава ще ти трябва нов обтегач . Това е сузуки , мойто коте , а не заспала хонда . Представям си те теб с твоя обтегач каква гледка ще сте .....
                      Какво не съм познал,а какво написах.Ма ти само катавалаш без да има за каквоИ в главата не съм толкова слаб!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Виновен си за намаляването на рибнатата популация . Стягай се .

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                          Виновен си за намаляването на рибнатата популация . Стягай се .
                          Много ям риба,нали?!Есента ще ти изпратя някой паламуд Царевски като мен да хапнеш
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Какво не съм познал,а какво написах.Ма ти само катавалаш без да има за каквоИ в главата не съм толкова слаб!
                            Не съм посочил ИЗРИЧНО , че ТИ си слаб в ГЛАВАТА !!! Написал съм го по принцип - няма невъзможни неща . А и ти си доста далеч от истинската марка - така , че няма как да се отнася ЛИЧНО за ТЕБ .

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Пешо,на тема Хонда, Ачо е много тънкообиден.Като махнах ХР 400 и като взех ДРЗ-А ходише да си кара сам и спря да се обаждa.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                                Пешо,на тема Хонда, Ачо е много тънкообиден.Като махнах ХР 400 и като взех ДРЗ-А ходише да си кара сам и спря да се обаждa.
                                Как няма да ходя сам,като ти не го вадеше от гаража!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X