Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от ivoraw Преглед на мнение
    10W60 се използва за пустини незнам от къде го намираш това масло
    И аз ползвам такова пустинно масло . Като събереш 2 литра обикновено с вискозитет 5 w 30 се получава 10 w 60 за пустиня .

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
      И аз ползвам такова пустинно масло . Като събереш 2 литра обикновено с вискозитет 5 w 30 се получава 10 w 60 за пустиня .
      Не бе,купуваш го от пустинния магазин!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Здравейте.. За маслото разбрах,искам друго да питам;По принцип глидам да пазя машината и карам със съйденител но от време навреме му давам спортни отсечки като крос и го карам без да го стискам. Въпроса ми е ,как се чувства зверо?Добре ли е или не за него?

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Чувствува се отлично , даже много добре . Задавай му цялата газ .

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
            Чувствува се отлично , даже много добре . Задавай му цялата газ .
            Мерси Пешо..Ще почерпа

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              .... Левия китайски радиатор от долната страна, където излиза кривката от двигателя, не е вдлъбнат, както оригиналния, за да може да минава кривката под него, а си е прав и кривката пречи да се монтира! Гадна работа, сега ще пробваме побългаряване някакво ......
              Стана побългаряването, и то доста добре, макар, че не с планки, както го мислихме, а с 4 заварчици /не е заварен самия радиатор за рамката , а са направени заварки, в които се завиват болтчетата, малко над оригиналните места за монтаж на радиаторите/..... И така - дойде ми ред да се повозя

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Ако някой ползва масло на YACCO MVX 10w60 да казва, двулитровата туба има ли запечатване със станиол под капачката? Питам понеже за първи път ползвам масло от тази марка за мотора си а когато развих капачката му, се реазви с пръстенчето, което би трябвало да се скъса при отваряне. Нямаше станиол както друга марка която използвах. Притиснявам се тариката, който ми го продаде да не е налял някое М10 и да си прецакам моторчето. Това масло не миришеше на спирт, както естера на мотул 7100 с който карах преди смяната, а на цвят беше жълтеникаво. Иначе врътнах едно кръгче , като скоростите влизаха мн. добре а двигателя работеше тихо.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Колега, аз ползвам Yacco mvx 10/60 и няма станиол под капачката, но при мен си се скъса от пръстена, цвета и при мен също е жълтиникав и на мирис няма нищо общо с Мотула. Аз съм го поръчвал директно от сайта на Yacco така че мисля, че няма от какво да се притесняваш.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Уффф успокоих се.

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      М 10 Д не е никак лошо масло и няма да се счупи козелът .

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Пичове, спешно търся читав ДРЗ-Е с регистрация.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          С колко франка си готов да се разделиш ? Днес бях до Аксаково , едно село съседно и катедралата ви .

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Свърши се, кака се ожени. Аз пак ще си карам ДРа и няма да се главоблъскам има ли по-подходящ мотор за мен. Няма!

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Здравейте..прочетох целият форум за ДРЗта поне 3 пъти,от първа до последна страница.Страхотна машина няма спор затова и аз си взех такава..Разбрах ,че може да се сложи ритач на мотор със стартер...А може ли да се качи стартер на машина само с ритач?Моят е само кик ще може ли да се ъпгрейдва с един стартер?

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Става номера, но се сменят доста неща и се обезсмисля упражнението ( http://www.thumpertalk.com/topic/786...art-to-drz400/ ),
                                ако толкова искаш е-старт вземи си от другите версии мотор и си присади кик, което ще ти е по-евтино.

                                Ако ли пък не се отказваш лесно, купи поуморен от горните да го ползваш за донор, после разпродай останалото

                                Между другото с какъв обтегач на ангренажа си, оригиналния на версията с ритач е бомба със закъснител....
                                http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X