Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от Arai Преглед на мнение
    Ако при свързването му следваш правилно цветовете на кабелите и въпреки това не дава ток, трябва да обърнеш два от кабелите (забравих точно кои бяха). Аз така си поръчах нов статор и беше голяма чуденка защо не работи, та викам да ти спестя малко главоболия :-)
    Твоята звезда беше леко китайска . Бубинката беше навита на обратно и затова нямаше искра . Разменянето на кабелите е най - доброто и умно решение , което ти дадох .

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
      Твоята звезда беше леко китайска . Бубинката беше навита на обратно и затова нямаше искра . Разменянето на кабелите е най - доброто и умно решение , което ти дадох .
      Факта че е китайска не и пречи да работи безпроблемно и до момента, а шанса и някой друг да си купи такава е голям, тъй като струва 1/3 от цената на оригиналната. Благодарен съм ти за оказаната ми помощ и предавам добрината нататък :-) Видях че коментирате обтегачите - аз съм с ръчен такъв от повече от 3 години, направи ми го един стругар и до сега не съм имал проблеми с него. Ако се натяга на неработещ двигател няма как да се регулира силата, затова се прави на запален двг и навиваш докато спре тракането на веригата.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Казах леко китайска , виждал съм и доста откровено китайски изчадия . С въпросния обтегач в гаража са дошли няколко дрз-та със скъсани вериги и изпилени плъзгачи - явно от предозиране .

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Пичове,

          в карбито ( фцр39 ) точно зад канала на стартер джета има залепено едно тънко каналче отвън без джет, свързано с него,
          някой знае ли за какво точно е предвидено?

          Предполагам, че ако се сцепи средната гарнитура ще се види, но поне засега не съм луднал до там.
          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Здравейте колеги ..искам да сменя този голям комин на ДРЗта...ще стане ли гърнето от РМЗ 450 ,намерих едно евтино но незнам дали ще пасне..

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Здравейте,момчета и момичета Колкото повече чета,толкова повече се обърквам.Карам ДРЗ 400 С.В момента е с алуминиеви джанти,подозирам-от Дукати пистов мотор.Предната дори е с обърната посока,заради спирачният диск и апарат.Измишльотината е голяма.Искам да сложа капли за супермото,евентуално от СМ,за мунимум преправяне.
              Някой слагал ли е оригинални (заводски) капли от SM на S? Има ли преправяния(какви) или вълшебно пасват от раз?
              Обичам си безкамерните гуми,но джантите ги кривя твърде често покрай прекрасният ни асфалт,а и ми се иска да се отърва от обърнатата джанта и странният ръчно изработен диск.
              Предварително благодаря на отзовалите се!

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от whitewater Преглед на мнение
                Някой слагал ли е оригинални (заводски) капли от SM на S? Има ли преправяния(какви) или вълшебно пасват от раз?
                В Ибей нови супермото капли гледам, означени E/S/SM, така че вероятно става, безплатно и продавач може да запиташ със съобщение да си съвсем сигурен добавя ли се нещо.
                http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Благодаря за отговора от Ибей съм си харесала,но реших първо тук да проверя дали някой е минал вече през конкретната трансформация.Ще питам и продавача при всички положения .

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Здравейте. От една година имам Дрз "с" ама няма фар. Та ако някой може да предложи нещо но без тези маски с ластици, защото фара им свети като свещ а с по яка крушка топи рефлектора. Търса нещо по близо до оригиналното, също така търся и метален багажник.

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      За багажник,както и странични такива,се включвам и аз.Някой ако има инфо кой изработва в България,моля да сподели!

                      ПС:По повод предният пост- в момента има само горна скара за багаж за ДРЗ в OLX. Аз все още се надявам да си намеря комплект със страничните..

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от 7.62x54R Преглед на мнение
                        Здравейте. От една година имам Дрз "с" ама няма фар. Та ако някой може да предложи нещо но без тези маски с ластици, защото фара им свети като свещ а с по яка крушка топи рефлектора. Търса нещо по близо до оригиналното, също така търся и метален багажник.
                        Ехооо говориш пълни глупости я пробвай това и тогава ми говори за свещи.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160210_14_11_09_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:83.0 КБ
ID:5702382
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Пичове, тая тапа ( ном.5 на картинката ) за какво е?

                          https://www.thumpertalk.com/shop/oem...01&model=27360
                          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от the slow heart Преглед на мнение
                            Пичове, тая тапа ( ном.5 на картинката ) за какво е?

                            https://www.thumpertalk.com/shop/oem...01&model=27360
                            С номер пет е означен болт, по-надолу в легендата го пише.BOLT 09248-10010,това поне виждам аз.

                            Прилича ми на болт за картер.И с номер 6 е означена дифтунгата на болта.
                            Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 20-03-16, 19:49.
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Направили са го като отклонение на линията между изхода от резервоара в рамката и входа на маслената помпа,
                              но ми стана интересно защо е цялата тая работа. Ако трябва да се дренира там просто се разкача връзката на рамката с картера и готово.
                              http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Трябва ли да има антифриз в разширителния съд на ДРЗ 400?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X