Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Колеги,искам да попитам KTM EXC 200 2004г колко точно KW/PS е защото нещо не ми става ясно,според различните данни в нета !!
    и подлежи ли на някакви подобрения,повишаващи вървенето силата и какви са те,по подробно ако може
    Самия мотор за гората предимно ще върви ли прилично/добре при мен ще се кара на ръба на възможностите му и съответно пътувам до Австрия подобаващо и ще се поддържа с оригинални части само

    P.S КТМ ЕХС 200 или 300 в гората ще се кара

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Около 40 коня е, но не е това определящото в гората. А и тия коне примерно ги прави на високи обороти, мисля че на около 8-9 000.
      Той и 125 е 40 коня, но въртящия му момент и конете които генерира, примерно на около 6-7 000 оборота са далеч по-малко от на 200.
      Ако искаш да върви повече, 200та носва големи жигльори, ама тогава разхода може да не ти хареса, става 12-14.
      Всичко е относително
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Краси според теб мотора ще върви ли подобаващо в гората ще се кара предимно,в момента сегашния ми мотор Husqvarna TE 410 съм много доволен,но ми се иска за гората нещо още по леко,като какъвто например е KTM-a ЕХС 200,в интернет и по обяви четох 55кс ?? което силно ме учуди,затова и попитах за конете,защото ми се стори твърде пресилено тези 55 коня,иначе като модел какво може да се очаква от него,четох за някакъв модул за електрониката с 2 режима,може ли малко повече информация за него,и евентуални подобрения и заслужава ли да се разделя с Хъскито,от което съм супер доволен

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Бре, все карачи, на ръба на възможностите щял да се кара ! Като не си карал 200, от къде знаеш колко върви ?
          200 2т си е доста силно моторче и в правилните ръце прави чудеса. За това дали 200 или 300 е въпрос на финанси и какво ще намериш запазено и в добра форма.
          Колко кг. си ? Аз съм 75 без екипировка, и 200-тата го усещам малко слабо единствено на каране тип рали по черни пътища (ама може би щото слизам от 525) ! За в гората и деретата , никъде не ми е умалял, и нито за миг не съжелявам , че си взех именно 200. За хора с по-скромни габарити (най-вече ръст) това е перфектен мотор, на базата на 125 но с достатъчно въртящ момент.
          Успех с търсенето и да се похвалиш.
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Здравейте колеги, и аз търся нещо 200 , 250 или 300 според това кое е по запазено и кое ми се вписва в бюджета. Някой ако има нещо в предвид да пише. Мисля че не е нужна да споменавам, че търся ЕХС 2т

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Първоначално публикуван от Yamaha Racing Преглед на мнение
              Краси според теб мотора ще върви ли подобаващо в гората ще се кара предимно,в момента сегашния ми мотор Husqvarna TE 410 съм много доволен,но ми се иска за гората нещо още по леко,като какъвто например е KTM-a ЕХС 200,в интернет и по обяви четох 55кс ?? което силно ме учуди,затова и попитах за конете,защото ми се стори твърде пресилено тези 55 коня,иначе като модел какво може да се очаква от него,четох за някакъв модул за електрониката с 2 режима,може ли малко повече информация за него,и евентуални подобрения и заслужава ли да се разделя с Хъскито,от което съм супер доволен
              На тия въпроси само ти можеш да си отговориш. Аз няма как да сравня твоите представи за ТЕ410 с моите за ЕХС200.
              Ако владееш мотора и боравиш добре с газта и съединителя ще са ти достатъчни и 30к.с. от който и да е мотор, ако става въпрос за спънати трасета.
              Ако ще катериш вертикални наклони може и 60 да са малко. 55 коня и 450 крос няма да извади ако е сериен
              Има наистина 2 режима, но няма кой знае каква разлика, все пак двигателя е същия и не е инжекция да променяш горивната смес в реално време.
              Ако ти се кара лек и сравнително добре вървящ мотор, е добър баланс. Кара се малко по-трудно от ЕХС250 защото е по-сприхав или поне така бяха моделите до 2007ма. Следващите са малко по-уравновесени, както 200 така и 250.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Ами някой колега,ако има такъв мотор ЕХС 200 за продав може да ми драсни на скайп maxi_vd3 ще се разберем

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Малко инфо Yamaha YZ 450FW(2007г.)-60 конски сили!!!(US-версия!)Поздрави

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Първоначално публикуван от nikola_911 Преглед на мнение
                    Малко инфо Yamaha YZ 450FW(2007г.)-60 конски сили!!!(US-версия!)Поздрави
                    Не знам какво общо има това с темата за 200.
                    Да не говорим че дори 50кс нямат серийните 450 ,без значение US или EU са.
                    за справка http://www.blackopsmoto.com/sites/de...450f%20GET.JPG
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Краси, аз тоя спор за конете съм се отказал да го водя. Всеки си ги пише както си знае, и масово хората гледат из мобилето по колко са обявени.
                      По-мощен мотор НЕ значи че си по-бърз !
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                        Краси, аз тоя спор за конете съм се отказал да го водя. Всеки си ги пише както си знае, и масово хората гледат из мобилето по колко са обявени.
                        По-мощен мотор НЕ значи че си по-бърз !
                        Така е, ама нека се информирват
                        А и на този младеж 60 конйовата ямаха ако ги направи ще е на 9-10 000 оборота, ама той я докора 5-6 я не
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          И аз това се чудя!?Уж темата е за EXC 200,а се на изказват ''компетентни'' мнения за 450 чист крос!?Вярно е че във форума всеки може да си пише каквото си иска,но смятам че човек трябва да се позовава на факти!!!В оригиналните документи на мотора пише-99.8кг сухо тегло и 60к.с. мощност-в Америка хората не пишат празни приказки,защото там има ЗАКОНИ!!!ТОВА СА ФАКТИ,А МОБИЛЕ И РАЗНИ ИЗВАДКИ ОТ ИНТЕРНЕТ(КОИТО ДАЖЕ НЕ ОТГОВАРЯТ НА ПОСОЧЕНИЯ ОТ МЕН МОДЕЛ) са просто драсканици!Поздрави!

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Е то ти си този дето в темата за 200-тата вади компетентни мнения за 450-ки !
                            Подразбира се, че караш въпросния модел и много му се радваш, ама айде не ни "отваряй" на нас очите колко е мощен !
                            Краси ти е качил дино графика да видиш колко коня е на гумата. Тез 60 коня ще ги изкара в лабораторията само на колянов вал, без скорости, без магнети и тнн...
                            Много ми е чудно какви са тия "оригинални" документи дето е писана и мощността ! То ако производителя си даваше мощността нямаше да има такива вариации из нета.
                            Сканирай да ги видим тез данни !
                            Навсякъде в нета се цитира мощност около 50 коня (+/- 2,3).
                            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              В мобилето някои хора си пишат хондите по 70-75 коня , извинявам се за спама.

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Винаги ще се намери някой заместник на Живота да оплеска темата.Как ги впрягаш тия 60 коня бе пич сутрин по колко време ти отнема докъто само кошумите им сложиш то ще стане обяд.

                                П.п По добре постовете свързани с коне на Ямахи да се изтрият.
                                0888 074 049

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X