Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Харесал съм си този ktm 125 2006г. не мога да разбера SX или EXC ?Също така пише че е 200cc.Собственика на мотора бил в чужбина и брат му го продава ама и той не знае точният модел на мотора.Бихте ли ми казали точно какъв модел е и дали е 200ccНатиснете снимката за да я уголемите

Име:ktm.jpg
Прегледи:1
Размер:134.6 КБ
ID:5461215
    луд умора няма!!!

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Това си е 125 - виж резонатора, а и сякаш е с 19-ка.
      Силата е нищо без контрол.

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Според резервоара е EXC,карам същия!

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Ама е SX нали?Има ли такива китове на 200cc?
          луд умора няма!!!

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Качи номера на рамата и ще ти кажа и майчиното му мляко.

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Аз го видях че се продава,не съм ходил да го гледам.Звъннах на посоченият телефон ,ама нищо конкретно не ми казаха за мотора"ктм 125 2006г. 200cc то моторът е на брат ми а него го няма и аз го продавам"Аз ако имах номера на рамата и аз щях да видя закакво става на въпрос
              луд умора няма!!!

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Мотора се оказа 2000 г. vin:VBKMXH208YM116378
                луд умора няма!!!

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Сигурно е сменяна рамката, с новите пластмаси е, като гледам от снимката е и с по-новия шарнир, не се вижда добре ама май предницата също е от новите (с дебелата ос и с този цвят). Едва ли някой е изсипал един чувал пари само да го направи да изглежда по-нов. Ако не се лъжа цената беше около 3000лв. Малко пазарлък това онова. Ако моторчето е в добро състояние го вземай. При нас има един 125 SX , момчето си кара много добре (да не кажа перфектно) и си излиза навсякъде. Ще му сложиш тежест на вала и си готов. Много лек мотор, евтина поддържка, върви си много.
                  Последно редактирано от 4ef4o; 21-03-13, 07:33.
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Здравейте колеги,интересува ме какъв е разходът на тези 2т ктм-и ,и по конкретно EXC 250/300 2008-2010,става дума за каране по стръмни пътеки,по сипеи и по-засукани бавни пътечки.Също бих искал да знам как стои въпросът с греенето при тези два модела.Отправям въпросите си основно към собствениците на тези модели,но всяко друго мнение е добре дошло.
                    Последно редактирано от tsonev11; 04-04-13, 21:45.

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Разхода го пиши 10 за 250-то и малко повече за 300 ... примерно 11-12. Някой обаче ще ти каже че му е дало разход 8 друг ще ти каже че му е дало 14. При правилна настройка на карбуратора нямат проблеми с греенето. Сравнително рядко кипват.

                      Аз съм собственик на 250 07, но съм разпитвал други хора с по-новите модели и няма значителни разлики в разхода като изключим крайните мнения за 8л разход и 14-15.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Както ти е казал Ванката, готви се за 10. Греенето на тия мотори не е проблем.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                          Сравнително рядко кипват.
                          Само така си мислиш Искам отговор след 18-19 май
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Е за цялата година ако кипне 2-3 пъти си е точно в рамките на рядко. Пък било то и ако караме само събота или неделя. Ама айде да не влизаме пак в спорове ... а и ти си 2т фен, що ни изобличаваш Пускай някой фитил от време на време в темичката ти.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Благодаря за отговорите на всички,сега карам EXC 530 а той си грее доста лесно ако перката не е пусната или ако няма допълнителен тунинг на водна помпа,раширителен съд и т.н.Та по темата много ми се иска да мина към 2т по-енергични ми се виждат и по-леки в сравнение с моя,който е 113кг. без гориво,за това мисля,че 2т. ще ми е по-добре.

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                                Е за цялата година ако кипне 2-3 пъти си е точно в рамките на рядко. Пък било то и ако караме само събота или неделя. Ама айде да не влизаме пак в спорове ... а и ти си 2т фен, що ни изобличаваш Пускай някой фитил от време на време в темичката ти.
                                Мразя КТМ
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X