Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Водоструйка за мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Водоструйка за мотор

    Първоначално публикуван от sysmx Преглед на мнение
    Kолеги аз днес се спрях ма този модел и се надявам да е сполучлив.Този уикенд мисля да и направя сефтето и ще споделя мнение.Имам един въптос,тъй като до сега не съм имал такава машинка ми предстои и покупка на маркуч.Харесам съм един на Керхер на 1/2.Според вас дали е подходящ или да взема по-голям.Водоструйката е на 100 бара налягане!

    Поздрави
    YAMAHA RAPTOR 700R

    Коментар


    • От: Водоструйка за мотор

      Аз в момента използвам тази http://www.topmarki.com/black-and-de...dostrujka.html и съм много доволен. Имам я от 2-3 години някъде и не е мръднала. Постоянно се ползва. Няма да съжелявате ако си вземете такава.

      Коментар


      • От: Водоструйка за мотор

        Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
        Ето за какво става дума:
        [ATTACH=CONFIG]489842[/ATTACH]
        Не вярвах, че ще се спука и след лепенето с това лепило, но явно налягането е много голямо и не издържа. Варианти други не знам, освен нов пистолет, който струва колкото половината водоструйка...

        Пробвай да го залепиш отново, като след това сложи няколко скоби отгоре /може да ги наредиш и плътно една до друга/ . Ще бъде грозно, но предполагам ще издържи.

        Отделно, в Бриколаж продават само пистолет за двадесетина лева /по спомен/.

        Коментар


        • От: Водоструйка за мотор

          Моля колеги, които ползват водоструйка, захранвана с вода от туба / общо казано / да напишат марката и модела на водоструйката. Това ще бъде много полезна информация. Благодаря предварително !

          Коментар


          • От: Водоструйка за мотор

            Е хайде де колеги никой ли няма да ми каже дали маркуч от 1/2 е добре за машинка на 100 бара ?
            YAMAHA RAPTOR 700R

            Коментар


            • От: Водоструйка за мотор

              Първоначално публикуван от nnikolow_n Преглед на мнение
              Моля колеги, които ползват водоструйка, захранвана с вода от туба / общо казано / да напишат марката и модела на водоструйката. Това ще бъде много полезна информация. Благодаря предварително !
              Би трябвало всяка водоструйка да работи ,захранвана било то от туба или някакъв съд ,условието е само да се накара водата да тръгне на самотек към водоструйката. Вчера пробвахме с една "много" Китайска водоструйка от 70лв., и работи безпроблемно като накрая свалихме тубата на нивото на водоструйката (на земята) и само и доливахме.
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • От: Водоструйка за мотор

                Аз съм с Nilfisk C 110.3-5 http://vysokotlake-cistice.heureka.cz/nilfisk-c-110_3-5/galerie/?obrazek=9c8011f2932f3b23ec16d9b7ebc2ddec
                Когато взех джипа преди около 2 години,установих че водоструйката е необходимост.
                Поразрових се тук там-мнения,предложения и се спрях на тази,към нея вървят всичките видове накрайници + още една дюза(някакъв ураганен тип),най-важното е че е с алуминиева помпа и до момента работи безупречно,есплоатира се доста,а сега след покупката и на мотора още повече

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X