Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

    И във Вегас ще имат състезание само че ще е от 10 обиколки ( ако не се лъжа).След това ще карат заедно.

    Коментар


    • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

      Вегас е последен кръг във всички групи . Голяма битка в последния кръг при големите !! Разликата м-у Роксен и Томак също е незначителна !
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

        Май и последното състезание във Вегас носи точки. Дано да гледаме епична битка в която Мускин да грабне златото. Има голяма възможност като гледам КТМ да окупират първото място в Източния и Западния шампионат. При големите ще е мнооого трудно и ще е луд късмет, но дано не ставаме свидетели на технически проблеми и травми.

        Битката в Минеаполис между Дънджи и Вилопото беше уникална. Не съм от най-големите фенове на Дънджи, но бях за него. От време на време показва зъбки и става интересно. Публиката полудяваше и тя ... аз пред компютъра също. Половината състезание кажи речи следяха само тях двамата.

        В малките нямаше тръпка. Мускин нямаше как да го стигне някой. Симпатизирам му понеже прави и ефектни финали. Този път и ръчичка пусна. Мисля че рядко виждаме подобни изпълнения на финалния скок.

        С нетърпение чакам следващия кръг ... и следващия ... ....
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

          Да, вероятно и Вегас ще носи някакви точки за изтока и запада поотделно, но никъде не намирам регламента как точно ще се разпределят точките.
          Но моите спомени от миналите години са, че във Вегас лидерите в двете класирания вече караха с № 1 на табелите - примерно 1e и 1w, за да се различават ... което говори, че вече са били определени шампионите.

          Коментар


          • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

            Първо East и West си имат по един последен main event от 15 обиколки за да се определят шампионите.За shootout-а взимат първите 10 от East и West и карат 10 обиколки. Много интересен сезон !
            Kawasaki KX250F

            Коментар


            • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

              Вилопото май се отказа да притиска Дънджи в края, много пъти е казвал, че за да е номер 1 кара на лимита, по-добре, че се отдръпна и погледна картинката по-отгоре. Следващият кръг е "домашен" за RV2 както беше този за Дънджи.
              Малии във Вегас ще е лудница.

              Коментар


              • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                Yoshimura Suzuki's James Stewart has opted out of the remaining AMA Supercross events for 2013, in an attempt to fully heal an ongoing wrist injury... How do you think he will go when this year's motocross season kicks off?

                Ще го гледаме вече на мотокроса

                Коментар


                • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                  Честита титла на Вилопото ! При 250-ките във Вегас ще ври и кипи .... на по 5 точки разлика са !
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                    Боже боже...what a night!!! както каза Jeff Emig.Tова състезание го слагам в топ 3 на всички времена в моята класация...да не кажа на първо място,че още съм подвластен на емоциите...5 сутринта е..а не знам как ще се спи..вдигна ми се адреналина все едно аз съм на състезание...
                    Първо да отбележа интерестното трасе с изключително коварната къса стартова линия...особено трудната ролетка и каменистата почва.При малките..какво да кажа,като почнем от хийтовете та стигнем до ивента...лудница..Не знам Роксен защо игра толкова "стратегически" в хийта и се прибра да пести сили както се изрази самия той,като не беше толкова назад до влизане в 9-тката,така си е преценил явно.После се видя,че това му изигра мноооого лошо шега.Ок,до тук добре,това сме го виждали да се случва и на Вилопото преди 2 години мисля..Обаче,изключително интересно ми стана как Томак при много добър старт и движение на втора позиция..изведнъж почна да "увисва".Започна да изостава,видимо беше по бавен..много видимо,един след друг почнаха д аго изпреварват състезатели които според мен го изпреварваха за пръв път в живота си.По едно време се зачудих,конспирацията се обади в мен "Абе дали няма нещо нагласено".Да лудо е да си го помисли човек но не можах да си обясня това каране на Томак.И чак последните 2 обиколки се осъзна и то 9 стана 6ти...но пак изгуби изключително важни точки в борбата които може да му костват много...
                    При големите...нямам думи...просто нямам думи..виках и крещях от емоции събудих къщата,заклевам се.Невероятно бърз Милсапс на ролетката..като каза Емиг при изпреварването на Дейви над Брайтън.."Дейви мина толкова бързо покрай Брайтън,че все едно Брайтън стоеше на едно място"..дори водещите се учудиха адски много!Невероятно състезание.Изключителна борба и на Дънджи,нито з амиг на върна газта,дори с рисково преминаване през ролетката,опита се на няколко пъти да натисне Милсапс но не му достигаше...Просто не мога да си представа що за психика имат тези хора..Вилопото да знае че на по малко от секунда след него е Милсапс..а Милсапс да знае,че пак на толкова след него е Дънджи..и така в продължение на 20 обиколки...на изключително темпо...просто оставаш безмълвен...само истинските любители и фенове на този спорт може да го осъзнаят и разберат това.Просто респект и към тримата,за това този спорт е велик в Щатите и като цяло в световен мащаб.Честита трета ПОСЛЕДОВАТЕЛНА титла на Вилопото,заслужи си я въпреки че не съм му симпатизант.Още повече,че стана 4-тия в света за всички времена,който е печелил 3 последователни,след Боб Хана,Маграт и Кармайкъл.
                    Не знам,сваляйте гледайте задължително на голям ТВ усилите си звука,изгонете всичко живо от стаята и се насладете да истински,чистокръвен SUPERCROSS Made in USA!!!!!
                    Последно редактирано от JRC2; 29-04-13, 04:33.
                    Part time racer.Full time RIDER.

                    Коментар


                    • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                      RV1 x 3

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:thor-3-time-sx-champ-villopoto.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5477261

                      Коментар


                      • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                        Честита титла на Роксен! Заслужаваше я това момче.
                        КТМ накрая покориха Щатите, та дори и в малкия клас. В шутаут-а Роксен също доминираше. Мускен там запази 3-то място, но западняците го натиснаха здраво.
                        Като цяло уникално състезание! При малките положението беше направо инфарктно и в изтока и в запада.
                        RV1 завърши по шампионски. Милсапс си запази среброто с типичното за него перфектно каране.
                        А пък Уаймър се сети да кара в последния кръг.

                        С две думи - Вегас си е Вегас! Дой Боже всекиму на живо

                        Коментар


                        • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                          Ако някой нещо е пропуснал или, просто ей така, иска да си припомни някои неща...
                          А за коментара... нямам думи... кара те да настръхнеш

                          Коментар


                          • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                            Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                            Ако някой нещо е пропуснал или, просто ей така, иска да си припомни някои неща...
                            А за коментара... нямам думи... кара те да настръхнеш

                            Брех, откога Пепи Василев - Петела е научил английски?
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                              Брех, откога Пепи Василев - Петела е научил английски?
                              Отдава му се

                              Коментар


                              • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                                Отдава му се
                                Какъвто му е английския, такова и коментирането ...
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X