Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

    Решаващия момент при 250-ките - при развят жълт флаг ,Андерсън върна газта и Томак се изниза покрай него, а уж не трябва да изпреварва ! След което Андерсън се пречка достатъчно дълго на Роксен , Томак се отдалечи и ...така. Не че Томак не един от най-добрите в момента но...не се знаеше какво щеше да стане , Роксен имаше предимството в ролята на преследвач....
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • #92
      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение

      Абе тоя режисьор няколко пъти вече така прави. Да се чудиш тва SPEED TV ли е КАНАЛ 1 ли!


      Кулио,не така за телевизията майка,хахаха
      Не,сега сериозно и този и минали кръг забелязах странно отразяване на съсетзанието и от режисьорска и операторска гледна точка,някакси има прекално много ZOOM в дадени моменти...и виждаш тук задна гума само,ти само козирка на каска...отделно някакси камерите бяха разположени странно по трасето...това разбира се нали в страни от темата на самото състезание.Тва с Джош Хил дето Кулев говори за него беше 2009та си спомням...дето се опъваше на Вилопото за малко...с 2 думи..нямам думи за шампионата до момента..наистина...Magic Millsaps както му е новия прякор така размеша картите,че абонираните за първото място не можаха и да си изтеглят даже...отделно пак искам да спомена,че в 250 много силно внимание обръщам на Джоуи Савачи...който тая година не мисля,но догодина при силен отбор и съпорт,ще покаже зъби на батковцит,така както стана преди години с Томак...
      Part time racer.Full time RIDER.

      Коментар


      • #93
        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

        Савачи определено е изненада, но има още доста да работи по техниката си, особено по преминаването на ролетката - там много губи.
        Добрите му стартове са нещото, което го вади напред в класирането според мен. Хубавото е, че за младок има самочувствие и хъс да влиза в битка с големите.
        Щото при тези агресивни пасове дет си вкарват трябва яко стръв.
        В този ред на мисли Рокцен в последните кръгове прави много зрелищни изпреварвания, особено изпреварването му на Андерсен от изминалия кръг ме изкефи на макс.

        Нищо не казвате за Тикъл? Нещо стана с това момче. След силния сезон през 2011, взе че тотално дръпна назад.
        В Сан Диего направи перфектен старт и след това изостана та чак изчезна. Следях му внимателно карането, колкото ми позволяваха операторите разбира се, правеше много странни грешки като за карач от неговото ниво. Неговия случай ми е противоположен на Милсапс.

        Коментар


        • #94
          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

          Аз мисля че не Тикъл му е по-силен мотокроса. Той и миналата година нямаше силно каране на суперкрос шампионата, просто беше по-напред защото много от фаворитите не караха.

          Коментар


          • #95
            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

            Какво му става на това момче Милсапс не знам. Как от посредствен пилот стана най-успешния за сега в сезона с най-големите звезди на спорта... и не е нещо само късмет. Кара си много яко. Но миналото състезание беше голямо удоволствие за мен. Знам, че не всички ги усещат като мен нещата, но птосто Стюарт като кара, самият му стил, как извива мотора във въздуха, даже и да нене най-бързия...- страшен кеф.

            Коментар


            • #96
              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
              Знам, че не всички ги усещат като мен нещата, но птосто Стюарт като кара, самият му стил, как извива мотора във въздуха, даже и да нене най-бързия...- страшен кеф.

              Ooo не не,аз с едното око го следя него...може да не е в "кириза" и да бъде там където сме свикнали да го гледаме,обаче Ясене си много прав...1-2 момента има с него в състезанието...но са...без думи...дали ще е изпреварване...дали ще е завиване..дали ще е трактория...а всички знаем неговия усет да мине или премине през място така както никой не би го направил...и особено като е успешно...красота за очите..той обикновено прави невъзможното-възможно...а пада от нелепи грешки..
              Part time racer.Full time RIDER.

              Коментар


              • #97
                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                Първоначално публикуван от JRC2 Преглед на мнение
                Ooo не не,аз с едното око го следя него...може да не е в "кириза" и да бъде там където сме свикнали да го гледаме,обаче Ясене си много прав...1-2 момента има с него в състезанието...но са...без думи...дали ще е изпреварване...дали ще е завиване..дали ще е трактория...а всички знаем неговия усет да мине или премине през място така както никой не би го направил...и особено като е успешно...красота за очите..той обикновено прави невъзможното-възможно...а пада от нелепи грешки..
                Не знам защо, но публиката не харесва много Стюарт. Посрещат го с усвиркваниян и насочен палец надолу. Една от причините най-вероятно е заради състезанието в Окланд, където стана причина за едно меле. И друго, което забелязвам е, че той е силен повече в първи манш, където се кара само 8 обиколки, а във финала някъде след 10-ата обиколка сякаш силите му свършват, и доста често губи позиции именно в края на състезанията. А аз харсвам като състезател Давалос (№40 при 250сс), който последното състезание направи доста атрактивно падане, което му костваше доброто класиране, но мисля, че все още не е показал това на което е способен.
                Последно редактирано от Отчето; 15-02-13, 06:42.
                [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                Коментар


                • #98
                  От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                  ееейй страхотен сезон ,много интересен.....шест кръга вече ,а не може да се каже че има изявен фаворит....Милсапс е може би с едни гърди пред другите със стабилно и постоянно представяне !.....Вилопото наистина е много бърз ,но не е постоянен ! Черното момче му куца физическата....Риид е балансиран и набира скорост........очаквам с нетърпение поредният кръг !
                  "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                  MG Racing Team

                  Коментар


                  • #99
                    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                    Защо Томак и Роксен не караха,а се появиха Уилсън,Маскуин и Уартън мисля ,че се казваше това момче ?

                    Коментар


                    • 250 са разделени на East и West.
                      Roczen и Tomac са в West.
                      Сега почна East шампионата.
                      Шампионите при двата ще бъдат решени в последния кръг.
                      При 450 няма разделение.
                      Kawasaki KX250F

                      Коментар


                      • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                        За разделението знаех, но се чудех защо не се пусне някой от топ състезалите и в двата шампионата (Източен и Западен). Поне Томак ще кара 450-ца на следващия кръг.
                        А последния рунд 7 беше феноменален. Нямаше празно...до края почти. И монтажа този път беше много много добър, и тази камера от високо, и повторението на някой кадри от друга камера и т.н. Малките ми бяха изключително интересни. Много кофти се получи със Зак Бел, два пъти се смля качествено, дано другия път има повече късмет, макар че изглеждаше доста изморен след "подгряващите" състезания.
                        Големите ... лош късмет и за Стю, но в "подгряващите" състезания добре си взе Вилопото. Може би най-интересно беше с Риид и Дънджи. Но на Риид като че ли не му допадат толкова сухи и твърди трасета. И друг път ми правеше впечатление че му е по-добре на по-мекинко да си кара.

                        И все пак кулминацията за мен си бяха малките. Дано темпото се запази така и не виждаме сериозни контузии.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                          А аз си мислех(без да познавам правилата),че в този шампионат карат най-добрите от двата(източния и западния)
                          Ще бъде доста по-атрактивно ако караха и Роксен, Давалос и Томак.
                          Относно Стюарт,мисля ,че Вилипото му се "пусна" в хийта
                          Жалко за Рийд ,че завърши 4-ти,но все пак върви на-горе

                          Коментар


                          • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                            Видео от 8 кръг с висока резолюция.
                            Буба най-после се разписа...



                            Коментар


                            • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози


                              Саждата разцепи! Е$% си кефа! Старт, скорост, плавност, без грешки. Вилопото понапъна, ама нещо нямаше скорост май.

                              Коментар


                              • От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                                Вилопото много добре тръгна на старта,но трябваше да остане плътно вътре в завоя.Нямаше да я има тази дупка,от която Стюарт се възползва.
                                Kawasaki KX250F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X