Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

    Леле, леле...
    Пак страхотно състезание. В последните няколко години всеки нов сезон е по-интересен от миналия!

    Някакси бях сигурен, че Вилопото ще победи тази вечер! Много е бърз! Във всички тренировки е с първо време със сериозна разлика, чак ме притеснява, че ще се стабилизира и ще направи шампионата монолог...
    Канард е страхотен и май ще излезе той основния претендент.
    Много се радвам, че Рийд се позасили. В тренировките беше доста по-стабилен и с четвърто време, а в състезанията показа зъби за пръв път този сезон. Коментара му накрая беше, че се чувства малко по-добре в сравнение с началото на шампионата, но все още извън битката за победа, което не му харесва. На въпроса "къде е проблема" вика - не е в мотора, май трябва да сменяме състезателя За това винаги съм го поддържал, защото е обективен и на място.
    Барша все повече ми заприличва по манталитет на Джеймс Стюърт! Луд, почти науправляем, безпощаден, чак груб в битките, много безразсъден и когато се получи-бърз. Като му се "подредят звездите" излита, но когато малко не му се получава, сам го превръща в трагедия. Доста самоубийствено поведение (в спортен смисъл разбира се, но малко и в пряк...)
    Буба пък... Май толкова е работил над психологическите си проблеми (изброени по-горе за другия), че е прекалил и сега е някакъв друг състезател, приличащ на новобранец. Вади някаква скорост в тренировките, но в състезанията спича, когато има други около него... Дано се съвземе и то не само по-скоро ами и изобщо! Вече сериозно ме съмнява това момче.
    Набора Кевин Уиндъм ще липсва много. Не разбрах причината да се откаже точно сега, в средата на сезона, но отказването на един от най-сериозните състезатели в последните 15-20 години си е загуба отвсякъде. Миналия сезойн на няколко пъти се озъби серизно на "най-бързия на планетата" и показа, че още има доста хляб в него, но няколкото контузии, на преклонна за мотокроса възраст явно са го накарали да мисли за друго бъдеще. Очакваме да го виждаме и чуваме името му около трасето но в друга роля, я като мениджър на отбор, я като треньор или собственик... Сигурен съм, че няма да отиде да играе голф и да забравим за него.
    Милсапс продължава много да ме радва! В LCQ победи в пряк двубой лудия Барша, тук не се даваше на Рийд и все още държи червената табела. Дано задържи инерцията! Определено това е най-силния му сезон. Вече има места по трасето където има изявено преимущество пред околните (също като Рийд е много силен на рулетката).
    Дънджи май за сега държи първенството за каръщина на сезона. Не е като хич да няма скорост и се надявам скоро да си проличи.
    Намирам Уаймър за най-слабия от всички споменати до момента, но пък е по-бърз от Алези например, който също често изпъква макар и само за части от състезанията, обикновенно в началото
    К. Кулев

    Коментар


    • #62
      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

      Уиндъм си каза, че след падането миналата година в Хюстън така и не е могъл да се върне в достатъчно добра форма (психически), за да е на нивото на останалите.

      Коментар


      • #63
        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

        Постепенно нещата си идват на място .Звярът се събуди и само трябва да не пада . Кенард е по-добър от всякога . Рийд навлиза във форма ,и можем да очакваме включване ,надявам се да не сменя състезателя скоро , в момента са на едно ниво с Милсапс , с тенденция да го видим отново на върха . Барша с таа агресия се самонокаутира , дано да не е сериозно и да го видим в следващия кръг . Дънджи си чака другите да се избият и тогава да даде газ ,ама тоо път май няма да стане , все пак мисля, че ще избухне . Три кръга -трима различни победители ,това е високо качество .
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #64
          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

          Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
          Три кръга -трима различни победители ,това е високо качество .

          Миналата година от 4ри кръга имаше 4ри различни...ама натам нещо рижавия прекъсна интригата..))
          Part time racer.Full time RIDER.

          Коментар


          • #65
            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

            Поредната уникална порция Суперкрос!
            Невероятно. Няма такъв спектакъл. Няма такова удоволствие да се наблюдават тези състезания. Толкова агресия, толкова риск, такава прецизност при такова физическо натоварване и мощ на машините - още ме държи емоцията... и нямам други думи.

            Отче, благодаря за споделеното, дай Боже всекиму такова изживяване.

            Ето от този потребител в тубата най-вече свалям състезанията с HD качество - http://www.youtube.com/feed/UC_n8gkEZxm3n-Ypwd_pitEg
            Ден, най-късно два и вече състезанията са качени.

            И малко за разнообразие - http://www.youtube.com/watch?v=ii1iuJCm_8Y

            Коментар


            • #66
              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

              Първоначално публикуван от JRC2 Преглед на мнение
              Миналата година от 4ри кръга имаше 4ри различни...ама натам нещо рижавия прекъсна интригата..))
              Ми...то сега има опасност да стане същото ...вярвам че Хондите няма да го позволят ...Кенард и той е рижав , тия си еб@.и майката ...дано нашия рижавия Иван Петров достигне класата поне на Вилопото
              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
              ...
              Невероятно. Няма такъв спектакъл. Няма такова удоволствие да се наблюдават тези състезания....
              Ааа , има има - да си там на стадиона ! Пуу как им завиждам на хамериканците (благородно ,разбира се) .
              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

              Коментар


              • #67
                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                А аз хич не им завиждам,че ги и намразих в тия в посолството дето не ни дадоха визи....?@!?№!№!?? Иначе щях да гледам Лас Вегас мин.година...и мислех да го отразя подобаващо...и акредитаций имахме и кво ли не...ама аре да не почвам,че ме хваща пак яд...
                Part time racer.Full time RIDER.

                Коментар


                • #68
                  От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                  Барша как се дрънна Много лош нок даун. Вилопото пък как изяде Канард... по едно време му каза чао , но все пак му направи 6 сек., което не е ужасно много. Пистата беше невероятна. Страшни секции с тия тейбъл-топи, въобще много ме изкефи.

                  А клипчето на Отчето е брутално, тройките са в нереални пропорции като си там.. космическия спорт. По едно време камерите следяха Рийд - много готино караше.

                  Май верно няма как да се съберем.. Да не го гледаме до Понеделник. Аз едвам издържах вчера. Освен да звънна на Кевин да ни вземе със самолета за Вегас и без това няма какво да прави вече. Много ме кефи- голям играч. До колкото знам не е типичния състезател. По-скоро милионер авантюрист, който се е заиграл с моторите и ето, че в почти 20 годишната си кариера се е дърпал с МакГрат, Рики, Стю, Рийд, Вилопото, че чак до Канард и Барша. Също за мен е известен като най-доброто ESP (тракшън контрол) за кросов мотор, мазен стил и транзишъните между линиите преди състезанията. Това е едно от любимите ми клипчета с него:


                  Коментар


                  • #69
                    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                    Квото и да си говорим. К-Дъб е голем!!! ВИнаги ми е харесвал...и е Истински спортсмен...за мен лично това е много важно,когато кажеш ЧАО на спорта,всичките ти съперници и конкуретни,да ти стиснат ръката...видяхме как дори се прегръщаха как го изпратиха всичките,това е...това важи за повечето спортове...да си оставил нещо след себе си,да си се отличил с нещо..и да те споменават и запомнят с добро,какво по хубаво от това...)
                    Part time racer.Full time RIDER.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                      Пичага е К-дъб, след време ще се радвам да се присъедини към Ралф Шахийн, Емиг и Кармайкъл към коментаторската кабина.
                      Липсваше ми the goat тая седмица.
                      Състезанието беше класа. Барша очаквано сгреши фатално и не завърши, Дънджи невидим, js7 също както и още няколко състезатели, но сезонът е дълъг и както Рийд така и другите ще навлезнат във форма.
                      Страхотен сезон. Коментаторите споменаха нещо за условията на които се налага да се състезават и споменаха сняг, та дайте някой линк със състезание на сняг ако намерите, че ми стана доста любопитно.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                        В Юта има малко сняг около трасето, ама не е да карат в пудрата де К-Dub включва ESP-то о разцепва:




                        ХАх вижте го това. Много неща са се се променили, но емоцията от добра битка си е същата:
                        Последно редактирано от iassen; 22-01-13, 21:14.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                          Как аз видях третия рунд.
                          250:
                          Томак доминира. Надявам се поне както сега след първия завой да се озове малко по-назад, за да гледаме изпреварване и до някаква степен "борба" с Роксен. КТМ райдъра, го виждам като малко по-бавен и неуверен в себе си(съдейки по падането което направи в тренировките..), но все пак той е вторият най-добър.Малко по - назад също е интересно, има доста конкуренти състезатели. Някой има ли инфо относно Багет?
                          450:
                          Тук е неописуемо.. Вилопото лети и същевременно в първите два кръга греши, Барша или "the rookie" както му казват в стремежа си да се докаже се нарани, надявам се да не е сериозно и да го гледаме пак. Рийд е със стабилно класиране, надявам се да не се пенсионира скоро, много ми харесва да го гледам. Дънджи типично в своя стил е тих. Според мен трябва доста да се озори, за да влезе в челната тройка в края на сезона, но както беше казал някой по-назад в темата пилците се броят във Вегас. Канард и Милсапс винаги са били за мен момчетата след първите трима - четирима. Приятна изненада и от тях.. Стюърт нещо е дръпнал назад, но надявам се ще се опита да обърка сметките на рижавия. Те това мисля аз.
                          Моята прогноза:
                          1. Вилопото
                          2. Канард
                          3. Барша
                          4.Рийд
                          5.Дънджи
                          6.Стюърт
                          7.Милсапс
                          Леле колко Хонди нахаках в челото, ама дано така да бъде, че съм им фен.. Очаква се оспорван сезон, дано да мине без травми..
                          Написаното от мен си е лично мое мислене и не искам да засягам никого с него!
                          Ето видео от главата на най-бързия в Anaheim 2
                          Non scholae sed vitae discimus.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                            Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
                            Някой има ли инфо относно Багет?
                            Счупена китка. Вероятно ще го армират и няколко седмици поне няма да го има.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                              4-ти кръг , ужасното меле след старта ,предизвикано от Рийд и Гранд обезсмисли състезанието, там и Барша пострада ,Стюърт също . Рижавия звяр се измъкна безпроблемно и си завърши 1-ви . Милсапс - грамотно ,разумно каране ,задържа 2-ро място и червената табела ,браво ! 3-ти е Дънджи , той е прочел предишния ми пост и се е засилил нещо , 4-ти във временното класиране(изпреварва Рийд)... но причината за класирането му е отпадането и забавянето на класни състезатели в касапницата след старта...Кенард - поредното страхотно състезание за тоо пич , попадна в мелето ,забави се много но въпреки това с яко каране се домогна до 4-то място и все още е 2-ри във временното класиране ! Десетката се допълва от Алеси , Шорт , някакъв Матю Георк , Брок Тикъл...Рийд остана 12-ти и 5-ти във временното ...
                              Вилопото се успокои , кара яко и имаме първи симптоми на предизвестен край на шампионата ... разликата в точките не е голяма , Кенард и Милсапс ще ни осигурят зрелището...
                              250-тките още не съм ги дръпнал...тръпна в очакване.
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                                ....250-тките ПАК показаха класа....Този път Томак се наигра от старта още...после полегна леко...и накрая заби нос на ролетката...контузи коляно нещо...отпред борба между Роксен и Сийли..и накрая дойчланд взе така желана победа с едно много умерено,сигурно и размумно каране и силен превес в sand секцията,че и поведе с 11 точки в класирането,това ще му даде увереност за по натам...но на мен лично от 2 кръга насам...ми прави впчатление Джоуи Савачи..това дете май е печелило миналата година "люпилнята" за звезди Лорета Лин,даже мисля го гледах някъде на едно състезание там...и от кръг на кръг се представя все по добре,тук грабна хол шот,и само липсата на увереност не му позволи да задържи малко повече първото място,но мисля с времето ще покаже кураж..за сега и 5ти я ок,предвид това колко по-класни райдъри остави зад себе си..
                                450-както спомена колегата по-горе,тва меле на първия завой след ролетката обезмисли всичко...не ми се ще рижавия да дръпне пак така напред,ще се обесмили всичко...като цяло пак много интересен кръг и този път..и все по интереснто става...тия момчета ще ми доакрат инфаркт..така да гледам и да подскачам пред компа...не знам от кога не е било)))
                                Part time racer.Full time RIDER.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X