Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

    След като полегна ,Томак тръгна да догонва , карането му граничеше с безумие и тъкмо се чудех кога ще сгафи и... жалко за него ,можеше да се дотътри до десетката и да продължи борбата с Роксен по късно .... Немеца пък типично по немски-отлична тактика ,стабилен ,прецизен и в 10-тата обиколка като надуши кръв ,направо освирепя ... за сега само Томак е способен да удържи на атаките му ...
    Дано Роксен се справи с гравитацията до края и да се поздрави с титлата ,заслужава го .
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • #77
      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

      Добре,защо тоя брачед slicknick почна да ги качва така разкъсано хийтовете,а не цялото предаване като преди...?????Не че някой тук сигурно ще знае отговора,въпроса беше по-скоро риторичен и показва учудването ми??
      Part time racer.Full time RIDER.

      Коментар


      • #78
        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

        Първоначално публикуван от JRC2 Преглед на мнение
        Добре,защо тоя брачед slicknick почна да ги качва така разкъсано хийтовете,а не цялото предаване като преди...?????Не че някой тук сигурно ще знае отговора,въпроса беше по-скоро риторичен и показва учудването ми??
        По - бързо се качват и свалят колега. А и лично на мен така ми е по-удобно първо си гледам 450 и след това 250..
        Non scholae sed vitae discimus.

        Коментар


        • #79
          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

          Мисля, че не е за това...
          Каквото запише от телевизията, такова прави на торент.
          К. Кулев

          Коментар


          • #80
            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

            Някои от кръговете се излъчват от две телевизии - 450-ките по CBS, а 250-ките по Speed. Просто CBS си е шир-потреба ТВ в САЩ и гледат да промотират спорта сред повече народ. Предаванията по CBS са на запис в неделя по обяд (източно щатско време) и са редактирани до около час, докато тези на Speed са директно в събота вечер и включват всичко.

            Коментар


            • #81
              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

              Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
              Някои от кръговете се излъчват от две телевизии - 450-ките по CBS, а 250-ките по Speed. Просто CBS си е шир-потреба ТВ в САЩ и гледат да промотират спорта сред повече народ. Предаванията по CBS са на запис в неделя по обяд (източно щатско време) и са редактирани до около час, докато тези на Speed са директно в събота вечер и включват всичко.
              Браво на Краси,верно че съм забелязвал един път CBS един път SPEED TV....
              Part time racer.Full time RIDER.

              Коментар


              • #82
                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                Привет на всички фенове на суперкроса. Преди час се завърнах от стадиона в Анахайм и бързам да пусна малко снимки. Първо да кажа, че състезанието беше изключително интересно и интригуващо и в двата калса, невероятни битки за челните места, но крайното класирането няма да ви го кажа сега, само от първите стартове.

                Малко позакъсняхме за началото и изпълнението на химна ни свари точно преди да влезем в стадиона. Всички застанаха мирно и свалиха шапките.


                Кевин Уидман отново се появи да поздрави публиката


                Ето го първият победител при 250 Мартин Давалос


                ето го и Томак



                и Роксен


                При 450 Милсапс взе първия манш


                Ето и черното момченце Стюарт


                И другите добре познати герои...










                Дънджи не стартира в редовния манш, но в последната квалификация, буквално метри преди финала успя да вземе второто място, което му даде право да участва на финала




                опознавателната обиколка преди финала




                малко падания






                ето така се ходи на суперкрос цялото семейство

                важно да си фен на ямаха

                като този тук моя милост


                Това е за сега. Приятно гледане.
                [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                Коментар


                • #83
                  От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                  Пак меле...Вилопото попадна в него и изостана , подкара яко , даде най-добро време но...как се изпреварват толкова класни състезатели? Тоя Милсапс здраво зграбчил червената табела и не я пуска ей .... даже си поигра със Стюърт , JS7 вече и келешите го изпреварват . Дънджи започна с карък и завърши със заслужена победа , много стабилно каране , направи шампионата още по-интересен ,браво!
                  При 250-тките , Томак е вече нервен и ще прави грешки . Роксен от тук нататък ,само трябва да стои на мотора
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                    Бихте ли ми дали линк да сваля състезанието моля?

                    Коментар


                    • #85
                      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                      Първоначално публикуван от m.x.t Преглед на мнение
                      Бихте ли ми дали линк да сваля състезанието моля?
                      Тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...99#post2088099
                      К. Кулев

                      Коментар


                      • #86
                        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                        Мале, мале... пак невероятни състезания и този кръг, а и снимките на Отчето вкарвата допълнителен колорит тук в темата и усещането се затвърдява, благодаря за което.
                        Двойна победа за КТМ, австрийците определено завземат позиции на американска земя.
                        Дънджи верно як карък... На магия се класира за мейна и взе че го спечели повече от категорично - блестящ старт(като се има предвид позицията на бариерата) и невероятно каране... не даде шанс дори да влязат в битка с него. Единствено Милсапс в началото опита 1-2 атаки и след това Дънджи се откъсна напред.
                        Стюарт ме изненада приятно, показа рога, бори се, стана 2-ри, но в последните обиколки слезна до 4-то място. Има шанс до края на шампионата да го видим в тройката, дано... Струва ми се, че най-после осъзна, че от най-бърз на планетата се превърна в най-бързия артист. Ще се радвам да го видя стабилен и в борба за 1-во място.
                        Роксен трупа самочувствие и става все по-уверен, но определено ще му е трудно в директен двубой с Томек, но виждаме, че стабилното и уверено каране подкрепено с постоянство е по-важно отколкото да си най-бързия по секунди... Това си личи в класирането и на двата класа.
                        На Вилопото обаче каръка му идва в повече, дано скоро се отърси от него, защото определено всички искаме да го гледаме в борбата отпред. Въобще не ми е приятно да гледам такъв състезател на двуцифрени позиции.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                          Не му е много тука мястото, но реших да споделя едно филмче с вас. Всъщност няма друга тема в която ще е по-интересно и по-намясто.
                          Филмче за Трей Канард и случките около счупения гръбнак в началото на сезон 2012 и живота му като цяло.
                          https://www.youtube.com/watch?featur...&v=fSaSewBnC_U
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • #88
                            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                            250-ките отново с уникален манш, борба до финиша!! За разлика от големите... Пълна скука при тях, даже не издържах и почнах да превъртам.. Дано за напред да става все по-интересно!
                            sigpic

                            Коментар


                            • #89
                              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                              Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                              250-ките отново с уникален манш, борба до финиша!! За разлика от големите... Пълна скука при тях, даже не издържах и почнах да превъртам.. Дано за напред да става все по-интересно!
                              Аз не споделям такова мнение за големите.
                              Че не беше най-горещия кръг съгласен съм, но си имаше борба и то не малко.
                              Друг е въпроса, че съм разочарован от режисьора - определено пропусна голям процент от интересните битки при големите, да не говорим, че не дадоха нищо за падането на малкия Стю (все пак се движеше близо до Рокцен) и грешката (ако въобще е било грешка) на Вилопото в последните обиколки. Дънджи и Стю се изпреварваха няколко пъти, Стю и Вилопото също, бяха доста нагъсто, след това Рийд се включи в групичката... добавям и Брайтън в тази група, който изоставаше, но знаем, че той без бой никога не се дава.
                              Да не говорим за хийта Стю и Милсапс каква битка спретнаха от началото до финала.
                              И всъщност да ви кажа, че ако не гледате хийтовете много пропускате, понякога там са най-яростните изпреварвания.
                              За Ласт Шанса също, когато има отпаднали фаворити от хийтовете, особено LCQ-то миналия кръг на големите беше много интересен с куция късмет на Дънджи.
                              Но лично аз се изнервих на режисьора от последния кръг. И въпреки това смятам, че станаха много яки състезания.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                                Трилъра си продължава с пълна сила! Всяко едно състезание до сега, повече или по-малко атрактивно, си е много, много интересно.
                                За мен най-важния извод е, че всъщност първите 5-6 са по-близо от всякога. Вилопото е най-бърз и в 90% от сесиите е с най-добро време, но в същото време не стартира ли перфектно му е много трудно да напредне. В началото на сезона наистина си мислех, че Милсапс има силен момент просто заради чудесната форма в която се намира в комбинация с късмет. Ситуацията с него ми приличаше на тази на Джош Хил преди няколко сезона (не помня точно кога беше), когато се оказа в силна позиция в шампионата и това го стимулира да се бори с първите, но "всяко чудо за три дни". Но очевидно съм грешал. Дейви е израстнал наистина много и си е 100 процентов кандидат за титлата.
                                Рийд за пръв път имаше и шанс на старта и скорост, но...

                                Абе тоя режисьор няколко пъти вече така прави. Да се чудиш тва SPEED TV ли е КАНАЛ 1 ли!
                                К. Кулев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X