Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

    Абе явно съм пропуснал нещо...ама М.Мускин къде е?!?!?
    Part time racer.Full time RIDER.

    Коментар


    • #47
      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

      Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
      Би било хубаво да се съберем за някой важен кръг да го гледаме заедно. Някъде с голям телевизор, бира и и съраунд.. в София за предпочитане. Ако му изскочи на някой идея, сме поне трима, които ще се явим.
      Las Vegas babyy )

      Коментар


      • #48
        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

        Първоначално публикуван от JRC2 Преглед на мнение
        Абе явно съм пропуснал нещо...ама М.Мускин къде е?!?!?
        На Изток.

        Коментар


        • #49
          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

          То ако питате мене, както тръгна сезона, всеки кръг е важен и не малко интересен.
          Така че може да не чакаме Вегас, а да заформим сбирка още от сега, пък защо не да си стане и традиция.
          Всеки понеделник или вторник например да се събираме в някое приятно заведение и да се наслаждаваме.
          Даже идея за ноу-хау - кафене с името SUPERCROSS, нещо като аналог на F1...

          Коментар


          • #50
            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

            Ама как да чакаме до понеделник/вторник без да гледаме е врътката. Изисkва се голяма доза самоконтрол за постигането на това начинание.

            Коментар


            • #51
              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

              Става и неделя (даже и по-добре), стига да има кой да го свали.
              При мен торента също не бачка, чакам качествена версия в тубата на потребител AMA2013HQ и от там свалям двете части.
              Скоростта с която свалям от тубата е в пъти по-висока от тази на торента.

              Коментар


              • #52
                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                Добрееее! Правя друга тема за линкове към състезанията, както всяка година. Жоро, моля те дай линк за тубата, защото аз там като търсих намерих само ниско качество на финалните състезания, никъде не видях пълен запис както в торента на slicknick. Ако пуснеш от предните състезания сигурно ще се ориентирам Кога ги пускат там? Slicknick пуска торента неделя вечер (наше време) и понеделник до обяд обикновено ми е SUPERCROSS midday, но ми се е случвало да пусне малко по-рано и с по-малките файлове 2011 съм успявал да го гледам неделя вечерта. Ако от тубата дойде неделя вечер, за мен ще е малък празник!

                Сегашната ми прогноза за сезона (която със сигурност ще ъпдейтна след 2-3 кръга) е:
                Вилопото с най-голям шанс, очаквам да се окопити, но не и да му е лесно както 2012.
                Барша, Канард и (със сериозни резерви) Стюърт, ще са основни претенденти, със победи. Джеймс ако вземе да се стегне и остане здрав ще е най-сериозна заплаха, но шанса според мен започва да изглежда все по-малък. При всички положения обаче, ако кара поне 3-4 кръга още, ще има победа/и.
                Милсапс, Дънджи, Рийд, Уаймър ще са създаващите напрежение най-близки претенденти, които при добър старт ще правят състезанията интересни и при проблеми на гореизброените фаворити могат случайно да вземат дори победа. При сравнително нормално развитие на състезание обаче, пиковото им представяне ще са най-много подиуми.
                Така ми изглеждат силите в момента, но стискам палци Рийд и Дънджи да достигнат предишната си скорост и да се борят с равни сили за победата, а героя на сезона до момента Дейви (милсапс) да раздържи набраната инерция и да кара целия сезон така, което го слага наравно до тях.

                ПП. Аааа, Жоро ти си пуснал... Аз сега видях!
                К. Кулев

                Коментар


                • #53
                  От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                  Състезанието е на 20ти(неделя), така, че торентите ще "дойдат" по-късно.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                    Първоначално публикуван от ready2kill Преглед на мнение
                    Състезанието е на 20ти(неделя), така, че торентите ще "дойдат" по-късно.
                    Ужас!!!

                    ПП. Ама сигурен ли си? Май бъркаш!
                    Последно редактирано от Калин Кулев; 19-01-13, 17:15.
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • #55
                      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                      При нас обикновенно е неделя, при тях си е събота.

                      Заглавията във ютуб изглеждат така :
                      2013 AMA Supercross Rd 2 Phoenix Part 2 HD 720p

                      като трябва да се смени само името примерно на Anaheim 2 или Rd 3. Мисля че първо излиза торента, след което някой го качва в ютуб (виждам няколко човека са качвали торентите там). Така че най-големите благодарности пак трябва да са си за slicknick610.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • #56
                        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                        Ама да ви кажа и търсенето в тубата не ми е здравословно, че все пускат едни... Аз търся 2ри кръг примерно, а те: "2ри кръг, падането на Вилопото" или "2ри кръг победата на Барша"... Ужас! Сега ровя пак, ама пълен запис още няма. Най-хубавото на тази горесподелена програма за теглене от там е, че можеш да гледаш докато тегли!
                        Времената от тренировките в официлания сайт:
                        Вилопото най-бърз и в двете свободни, Стю и Дънджи си сменят второ и трето време. Рийд, Милсапс се след това, а Канард и Барша чак 6ти, 7ми... KDub14 го няма!?
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • #57
                          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01613.jpg
Прегледи:1
Размер:145.5 КБ
ID:5445169
                          Старта на 450 SX директно от Анахайм. На живо е невероятно изживяване. Пожелавам всекиму да преживее това поне веднъж. Аз ще имам възможността да го видая още веднъж на 02.02. ако всичко е наред. Имам доста снимки но в момента нямам възможност да ги пусна. Поздрави!
                          [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                          Коментар


                          • #58
                            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                            Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                            Ужас!!!

                            ПП. Ама сигурен ли си? Май бъркаш!
                            Хмм, гледах някаква програма и ми направи впечетление, че е на 20ти.(8 дена след предишното състезание)

                            Коментар


                            • #59
                              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                              Пфууу..пак нерви,пак драма,пак съспенс...еле пък при малките...ква борба кво нещо....
                              Значи тоя Илай...се засилва главоломно...личи си надмощието му...нещо като Вилопото миналата година ми е...като цяло много интерестно състезание при малките,каот Роксен мисля,че скоро време ще си резне вените,психически не му влияе това "абониране" за второто място.
                              Нещо казаха ама не разбрах много много за К.Дъб...споменаха отказване...последен старт...като втори във вечната ранглиста и човека с над 200 мейн ивента в кариерта и т.н и т.н...ще го гледам пак утре да видя кво точно.Иначе....Мисля да коментирам вече до края на сезона селдните имена..раазбира се търпи промени моя коментар но основните са:
                              Канард!
                              Вилипото!
                              Рийд!
                              Милсапс!
                              Барша!
                              Значи,"децата" бъркат в сметките на батковците си с пълна сила...учудващ старт на Уаймър,задържа колкото може,но се вижда,че има още хляб да яде.Рийд набира скорост,мисля,че влиза във форам бавно и постепенно,Милсапс ми хареса че хич не им остава длъжен,и едва ли не му е кеф да го изправарат и после да си върне позиция)).Споменах отначало в прогнозите за агресивното каране на Барша...и видяхте,мисля че се оакзах прав,доста кофти "избиване" на зъбите,тва е много гадно,преживял съм го същото +счупено чине))))/това беше отклонение/.Канард се представя все по чудесно.....черния...хмм...кво да кажа за него,остави,че забравя да стартира,пък и ако не си "полегне" дори веднъж...няма да е той...силен квалификатор..слаб на мейна...ама тва е...ясен е той..за него залагам на Дайтона еиднствено....цар е там и на дългите трасета като цяло..помним как им правеше мин.година по 3сек на обиколка...но пак ПАДНА!!!Нека само да отбележа без лоши чуства и Дънджи...че никакъв го нямаше...опита 1-2 атаки н Уаймър на финала,неуспешни,и тва беше...

                              П.П.:сега ще ви споделя кво е наркомания на тема суперкрос...с моя си късмет,ми спря нета..баш днес...опцията за продължаване изтекла и тя...и неделя...в 22:00 няма къде да се плати..обаче аз не се отказвам,паля колата и на ОМВ...дебнеме нашия приятел slicknick да се изяви...висене като луд...сваляне..и прибиране...))))) и така...айде приятно гледане..и този кръг ни донася много приятни емоций)
                              Part time racer.Full time RIDER.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                                Отказалият се състезател е Кевин Уидман все пак е 78-ми набор и дебюта му е през 95 г. цели вече 17 години е по пистите. Пък като гледам той е най-възрастния състезател. Излезе на представянето, направи малко шоу за публиката, която го аплодира и после не се включи в състезанията.
                                Ето и малко снимки.

                                Падането на Милсапс в първия манш още на първия завой което го остави на едно от последните места.



                                И после заедно с Барака завоюваха послдните две места даващи право на участие във финала, като направиха
                                невероятно шоу като се изпреварваха няколко пъти и в крайна сметка Милсапс победи


                                !!?


                                Финала на Томас при 250 сс


                                И безпорния фаворит този път Вилопото.


                                Първият манш нямяше конкуренция. Беше първи на старта и така завърши с голяма преднина пред останалите.


                                На финала след първия завой беше 6-ти, но бързо се добра до първото място




                                Вторият в класирането Канард


                                И третият Чад Риид, който няколко обиколки преди края успя да изпревари Милсапс и това бе най-интерсната
                                битка във финала


                                Иедно малко видео от първия манш с участието на Вилопото
                                [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X