Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

    Айде ! Да видим к'во стаа
    http://thepiratebay.se/user/slicknick0610/
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • #32
      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

      Хмм, а Блейк Багет защо не участва? Чак сега забелязах отсъствието му, а не го следя никъде по социалните мрежи.

      Коментар


      • #33
        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

        Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
        250 още не съм ги гледал.
        Томак, Роксен ще определят 1 и 2 този сезон, а другите яко ще се боричката. Също много интересни и тази година.

        Коментар


        • #34
          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

          Не ви знам изобщо как гледате след като вече знаете резултатите Аз неделя изобщо не отварям ни FB ни форум, че ако разбера какво е станало ми отива на кино целия кеф!
          Страхотно състезание, очертаващ се още по-страхотен сезон! Барша, Вилопото и Канард са с почти изравнени възможности като скорост, а Рийд, Стюърт, Милсапс и Дънджи са в момента малко по-бавни, но това си прави поне 7 души способни на победа. Е такова чудо не си спомням от как следя шампионата. Много интересно става с позицията на RV1 и JS7, тъй като това временно изоставане ще ги накара да бъдат още по-мотивирани и агресивни в следващите седмици.
          Нямам търпение за Анахайм2, не знам как ще го дочакам
          К. Кулев

          Коментар


          • #35
            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози


            Едно видео за Ryan Dungey
            Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
            GSM - 0877851214

            Коментар


            • #36
              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

              Дори и във фейсбук не влизам, че следя доста страници - от водещите пилоти през някои отбора та до supercross.com.
              Когато изгледам всичко чак тогава почвам да търся да чета и т.н.
              Аз също нямам търпение за A2. Неделя сутринта вече има качени клипове в youtube.

              Коментар


              • #37
                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                А видяхте ли, че този добър човек slicknick610 (да се свети името му!), е качил също и първия и втория кръг от аренакрос шампионата им:
                http://thepiratebay.se/torrent/79932...p_slicknick610
                http://thepiratebay.se/torrent/80166...p_slicknick610

                Коментар


                • #38
                  От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                  Oo, видяхме. Тоя пич е дал данни за изпращане на благодарности btw. Скоро си регистрирах PayPal акаунт, смятам да пробвам как работи като му изпратя една двайсетачка, щото като си помисля, по двайсе на кръг ако трябваше да се плаща щеше да ми се струва евтино, а човечеца го прави на добра воля (да е жив и здрав).

                  След А1 търсих в тубата, но намерих само main-овете и то с ужасно качество, така че до понеделник сутрин (когато обикновено ми е готов торента) избягвам всичко И фейсбуци и туби... всичко!

                  Ще правим ли прогнози тая година?
                  К. Кулев

                  Коментар


                  • #39
                    От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                    Багет беше в първия кръг, времената му бяха перфектни, на хийта си караше в негов стил, но стана един търкал след първия завой на мейна, за негов "късмет" и той взе участие в него... Изостана много... не си спомням въобще дали завърши...

                    Вторият кръг също уникален! Душата ми празнува като ги гледам тези състезания. Не бих могъл с нищо да сравня чувството.

                    Първоначално публикуван от Калин Кулев
                    Ще правим ли прогнози тая година?
                    Аз залагам на старото и изпитано куче Вилопото - Титла за него.
                    Може би най-постоянния бегач в шампионата - Барша - Сребро... почти винаги уникални стартове и стабилно каране през останалото време.
                    Бронз за Дънджи - прекалено предпазлив - с такова каране и тази конкуренция няма шанс за повече от бронзова плочка, но все пак тази предпазлива стратегия си има и своите плюсове (фен съм на това момче още от времето на Сузуки, за мен си нямам обяснение защо, принципно се кефя на по-агресивно каране).
                    Милсапс смятам, че ще падне на нивото на Стюарт и Уаймър, Канард и Рийд ще допълнят петицата... Канард просто защото е прекалено спонтанен и агресивен на моменти ми се струва, че грешките ще му попречат в борбата за титлата. Ще се радвам, ако ме изненада.

                    250сс
                    Едва ли ще се намери сила да спре Илай по пътя към така жадуваната титла.
                    Бронз за Рокцен, при отсъствието на Багет, едва ли ще има кой да го спре... харесва ми, че става все по-агресивен и трупа все повече кураж.

                    Безкрайно интересно ще ми бъде и в другия 250 клас... Чудя се от Хонда какво ли са подготвили... Кавазаки са ясни ще разчитат най-вероятно на шотландеца... КТМ също няма с какво да ни изненадат.

                    Лично аз очаквах от Хонда да разделят Томек и Кол Сили в двата класа.

                    Май това е моята прогноза, разбира се, тя е субективна и пречупена през моята призма.

                    Най-важно обаче е да няма сериозни контузии и всички момчета да останат докрай в боя - кеф за тях, кеф и за нас.

                    Не остана... още три дни до А2

                    Коментар


                    • #40
                      От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                      Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                      Не остана... още три дни до А2
                      hallelujah

                      Коментар


                      • #41
                        От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                        Страхотно начало на сезона. Толкова много претенденди за първите 5 места. Още е рано, за да предположа кой ще поведе, Милсапс едва ли ще е на чело след трети кръг. Още не са настроени моторите (освен Хондите). Ще ми се Барша да ги бие, ама с много мъка и борба с всички силни Вилопото нещо е предървил или пневматичната предница не го слуша, иначе кара като змей. Канард много ме кефи с този агресивен и радостен стил по трасето и след такава зверска контузия, да се върне така силно..голям пич. Дънджи нямаше късмет нещо, но той е лисица ще се навре в топ 4. Рийд спихна малко...Буба го боли крака, иначе ми се струва доста силен. Дано няма тежки паданя и контузии и да остане интрига до Вегас.

                        Това последното състезание във Финикс, може би заради камерата от покрива, но ми се стори, че кацаха замо за острите завои и пак излитане. Четворката беше изродска късата засилка и попивка.
                        При малките ме впечатли как се катапултира Давалос, а после стана трети. Дано Рокцен оправи стартовете и захапе Томак, макар че ми се струва, че няма да го мине.

                        Тази година има много силен състав, предаването също е по-добро с още водещи, рубрики, интервюта и по-хубав монтаж. Въобще гледането на суперкрос за мен е все едно ми носят вечеря от най-добрия ресторант в света- деликатес за окото и душата. С нетърпение чакам да се прибера в София и да го гледам заедно с приятелите ми в клуба ни. Не бих го гледал в ютюб. Изчаквам си торента и когато къщата отихне си го гледам на големия телевизор. Не гледам резултати предварително, но последния път потърсих резултата на Буба, защото иначе ми идва в повечко напрежението и малко ми разваля кефа

                        Коментар


                        • #42
                          От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                          Blake Baggett out with injured wrist.

                          Many of you are asking where was Blake Baggett at Phoenix? Unfortunately he broke a bone in his wrist at A1, Blake was in too much pain to race round 2 and could sit out A2 this weekend.
                          Lets hope he sorts it out and doesn’t miss to many Supercross rounds.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                            Аз напоследък имам проблеми с торентите специално за суперкроса и го тегля от ютуб със същото качество мисля. (HD720p) Поне при мен се сваля по-бързо така. Ако някой друг има проблем с торентите, може да го тегли от ютуб през keepvid.com и там можеш да си избереш с кое качество да се изтегли. Но все пак първо излиза торента, след което някой друг го качва в тубата!
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • #44
                              От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                              Значи нещо стращно е този сезон....явно не само аз страдам от тази "болест" да не гледам ни ФБ нито форуми,нищо в нета като инфо...щото отвсякъде изкача по нещо и ме се разваля кефа...то така да чакаш значи състезание не е нормално според мен,ей момчета....пък представям си ако се съберем някъде групово да се гледа,няма да ни се повярва каква глъч ще настане!!!))))Прогноза по идеята на Кулио,може да се направи най-ленсо и ефикасно с анкета...или и аз не знам както предпочитане...но като цяло новите/стари/ играчи объркаха плановете на абонираните за първото място Вилопото и Дънджи например....

                              1.Стю ако не се стегне,според мен ще рухне психически и нищо чудно този сезон да му е край на кариерата и да се отдаде на ентъртеймъна/там се е доказал,не че в кроса не е.../.
                              2.Барша-бърз и агресивен..но мисля,че тази агресивност и 20-те му години биха му изиграли лоша шега...
                              3.Вилопото-нетипичен старт на шампионата за него,повлиян може би от осъзнаването на силната конкуренция,реши да играе "всичко или нищо" и още отначало да покаже кой е...но..шанс...все пак набира скорост,на А2 мисля ще е в топ3 100%..и 90% на първо място...
                              4.Милсапс-приятната изненада,мисля,че е в най-добрата си форма изобщо в цялата кариера ако не борим титлата му при малките през 2006 или 2007 не помня точно...дано задържи тази увереност..и го видим в борбата...нищо не се знае...в МОТО ГП едно време /2006/ Ники Хейдън стана Шампион с 1 победа само от 17 кръга...!!!
                              5.Дънджи: донякъде скучното му каране но за сметка на това сигурно го прави по-малко интересен и атрактивен в мойте очи...типично за Немски дух на отбора...леки сухари и консерви...но все пак си е бърз и конкурентен...
                              6.Канард: в това момче има много хляб,и то не типов!!!!Ще покаже зъби,върна се от тежка контуция,но с израдена много силна физ. програма показа,че изобщо не е за отписване...

                              Изобщо като цяло..ако ви прави впечатление,тенденцията ква е...младите "пушки"...20-22г нападнаха яко батковците..и малко или много старите потдават...може би ще станем свидетели този сезон ако не на крайна то поне на частична смяна на поколенията...не знам,квото и да е...аз всеки понеделник съм ОФФ за всичко живо...))
                              Приятно гледане и споделяне на емоций пожелавам на всички!!!!
                              Part time racer.Full time RIDER.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Monster Energy AMA Supercross 2013 - коментари и прогнози

                                Би било хубаво да се съберем за някой важен кръг да го гледаме заедно. Някъде с голям телевизор, бира и и съраунд.. в София за предпочитане. Ако му изскочи на някой идея, сме поне трима, които ще се явим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X