Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    на 24 април отново световно в Севлиево

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от li_mon Преглед на мнение
      Искам само да ви кажа,че много ама много сме се изложили на мотокроса.Тони Ериксон,състезателя на айсоне рейсинг се контузи там.Нашият доктор му казал,че крака му не е счупен и му е предложил да ходи 1 км за да го раздвижи.Днес обаче в Белгия му откриха 3 фрактури на крака и поради късното остановяване на състоянието му кракът се е влошил.Сега му трябват от 6-7 седмици да се оправи,а във всички чуждестранни формуми и статии пишат колко са добри докторите тук.Жалко!!!!
      Абе...то да е само с докторите... да споменавам ли как разни елементи обикаляха между боксовете като тармъци ,с едни торби, че даже и бъркаха през прозорците на шатрите на тимовете и си "вземаха" я калници ,я страници , табели с номера ...срам ,срам ,срам ...но така е у нас , не всички посещават събитието заради самия спорт...
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от gugushko Преглед на мнение
        на 24 април отново световно в Севлиево
        Не е ли в Троян?
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
          Не е ли в Троян?
          В Троян е,не е в Севлиево!
          на сушата и град помага

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            MX3 Троян 23-24 април.Крейзи фокс ще участва с двама състезатели #151 Коко Куманов и #211 Георги Гочев.
            Първоначално публикуван от robocop Преглед на мнение
            В Троян е,не е в Севлиево!
            crazyfox.bg@gmail.com

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Малко снимки на 3 страници, за сметка на това качествени Клик
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Видяхте ли какво направи Гр.Аранда в събота на тренировките???????? Жалко,че вторият опит му беше със сериозни последствия.

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Първоначално публикуван от simeon-70 Преглед на мнение
                  Видяхте ли какво направи Гр.Аранда в събота на тренировките???????? Жалко,че вторият опит му беше със сериозни последствия.
                  За тия, дето са били само в неделя - какво направи Грегърито? Някоя снимка няма ли?
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Аранда скочи 2 пъти на 3ка скока на спускането след малката ролетка, но няма никакво место за завиване там и поради това че виража беше доста мек и прашлив, мотора му заора, а той се изстреля яко напред през завоя, та чак в мрежите, още малко да отиде в трасето отсреща след старта. Направи 2-3 кълбета, стана и все едно му няма нищо, качи се на мотора и газ, но в неделя го нямаше. После четох че има проблем с главата и ориентацията и няма как да кара. Жалко за него, защото е много добър състезател, а на свободните тренировки беше с първо време 1:46 !!!
                    Жалко и за другите състезатели на Kawasaki, Пурсел и Бен Таунли които също липсваха в Севлиево.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Видео МХ2

                      http://video.mpora.com/watch/2F26ENpV5/
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Много добро
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          В това клипче на 1:00 минута ме има и мене...най-долу в ляво на екрана с дакарското яке.

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            В това клипче на 1:00 минута ме има и мене...най-долу в ляво на екрана с дакарското яке.
                            е може ли без теб

                            а на 1:50 мин, бахти излитането, уникален Томи
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              В това клипче на 1:00 минута ме има и мене...най-долу в ляво на екрана с дакарското яке.
                              Аз пък се видях на снимките на Жоро Донечки .....макар и да се оглеждах за познати лица съфорумци,не мернах никой,добре сте се били дегизирали....

                              А относно състезанието бях на високия завой който е успореден на старта,пада се пред едната от ложите зад която беше Монстъра,та там така се хвърли един състезател,че за пореден път се уверих как няма каска която да пази лицето и носа от разбиване,това се случи пред очите ми,защото тъкмо бяхме там и разглеждахме и отивахме по време на състезанието към боксовете,и махайки му каската видях даже че и устната си беше отхапал,носа и кървеше,бая натъртване де,беше със Хонда на първия манш се случи това,не знам дали е карал на втория...

                              Състезанието за пореден път беше хубаво и ми хареса ...жалко ,че е само веднъж годишно,евала на нашия състезател с Ямаха който се движеше много добре,изпреварваше и караше здраво,кофти че е паднал прочетох на втория манш,но ако не този път,то следващия ще му върви повече,вижда се че има хъс

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                                Аз пък се видях на снимките на Жоро Донечки .....макар и да се оглеждах за познати лица съфорумци,не мернах никой
                                Aз пък не се видях никъде,обаче жена ми каза че ме видяла по канал едно на трибуната как си чопля семки върху главата на Бойко Борисов.
                                Не съм го видял ,и му се извинявам!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X