Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Излязоха вече резултатите от първите маншове,в МХ2 Jeffrey Herlings ги е повел с удивителната разлика от 37 секунди между него и втория Ken Roczen,трети Tommy Searle,Печето е направил само 8 обиколки по неизвестна засега нам причина (дано е техническа повреда,сутринта на Warm-up даде 8-мо време).При големите пак изненади за някои хора-първи Кайроли следван от Фросард и Нагл.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
      Печето е направил само 8 обиколки по неизвестна засега нам причина (дано е техническа повреда,сутринта на Warm-up даде 8-мо време)..
      Разбра се вече-(благодарение на Стефчо)технически проблем ,втория манш стартира с другия мотор,стискаме му палци.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        Разбра се вече-(благодарение на Стефчо)технически проблем ,втория манш стартира с другия мотор,стискаме му палци.
        Браво на Печето, 11-то место втория машн !!!
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Уникално каране на Печето вторият манш. Стартира малко назад около 20-то място, след това лека по-лека навлезе в темпото и бързо стигна до 12 позиция зад Зак Озборн. Но изостаналият Макс Анстии го задмина и Печето продължи на 13 позиция, като постепенно застигаше доста уморените Голденхоф и Ларсен и в последната обиколка успешно ги атакува и така постигна 11-та позиция, която е най-добрата му откакто участва в МХ2. Жалко, че първият манш имаше проблем с мотоциклета. Да се надяваме, че занапред ще е между 10-15 място, където му е и целта

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Браво на Печето, 11-то место втория машн !!!
            Браво и от мен ,а класирането на първите трима остана същото като от първия манш-Джефри,Кен и Томи.
            И "батковците" свършиха 1.Нагл, 2.Кайроли, 3.Филипаертс и крайно класиране
            МХ1 1.Кайроли 2.Нагл 3.Филипаертс
            МХ2 1.Херлингс 2.Рокцен 3.Сеарле .......15.Петров
            Последно редактирано от Валентин Исаев; 25-04-11, 17:11. Причина: допълване
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Браво на Петров! Е това чакахме от него толкова време.
              Сега му трябва здрав мотор, добри стартове и здраве... останалото неизбежно ще дойде.

              Херлнигс ги е отнесъл. Личи си че е израснал на пясъка.

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                .

                Херлнигс ги е отнесъл. Личи си че е израснал на пясъка.
                Toй там е роден!

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Хора къде гледахте състезанието по мотокрос в Нидерландия и къде мога да видя пълното класиране? Търся в google цял уикенд и нищо конкретно . А за гледане в нета да не говоря.

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    За резултатите намерих саит: http://www.motocrossmx1.com/reslists.aspx?ct=1&c=7
                    Но остава въпроса с гледането, дали имате представа и за Суперкроса да ли го дават някъде?

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Първоначално публикуван от Drakoo Преглед на мнение
                      За резултатите намерих саит: http://www.motocrossmx1.com/reslists.aspx?ct=1&c=7
                      Но остава въпроса с гледането, дали имате представа и за Суперкроса да ли го дават някъде?
                      Браво,открил си топлата вода (без обида),нали всички там гледаме колега и за там коментираме че всичко е платено вече.Плащаш-гледаш.Резултатите ги публикуват след като свърши манша,но не можеш да следиш директно по време на манша както беше до миналата година.А за суперкроса има отделна тема,но и там положението е същото с разликата,че там колегите реагират по бързо и веднага пускат торент за сваляне.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Първоначално публикуван от Drakoo Преглед на мнение
                        Хора къде гледахте състезанието по мотокрос в Нидерландия и къде мога да видя пълното класиране? Търся в google цял уикенд и нищо конкретно . А за гледане в нета да не говоря.
                        За гледане лайв използвай mx-live.tv срещу 40 евро за сезона, или торентите които излизат няколко дена след това но с лошо качество.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Много лошо така Аз видях че няма никъде сао платено, ама се надявах да се яви нчкой хакер
                          А за суперкроса какъв е сайта ако не е тайна и ако не затруднявам някого?

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Браво на Печето! Това класиране му приляга!
                            А на мен като фен ми е драго за тия дето отписаха КТМ-ите и Кайроли.....бил си в зенита, КТМ щели да загиват омерзени...... Пускайте си Ютубе-то! Честито!

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
                              Браво на Печето! Това класиране му приляга!
                              А на мен като фен ми е драго за тия дето отписаха КТМ-ите и Кайроли.....бил си в зенита, КТМ щели да загиват омерзени...... Пускайте си Ютубе-то! Честито!
                              Незнам къде си чел, че някой е писал такива неща за КТМ-ите, но смея да твърдя, че тази година отново КТМ ще доминират и при жените, МХ1 и МХ2. Победите са им в кърпа вързани. Просто в момента имат най-добрите пилоти и разбира се едни от най-добрите мотоциклети. Разбира се за феновете на японците като мен остава надеждата, че в някой кръгове победителят, поне в МХ1, ще е с друг цвят мотоциклет Да се надяваме, че това ще стане още след три седмици, когато е и кръгът в САЩ.

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Да се надяваме в щатския кръг да видим повече американци от водещите имена... ако въобще се пуснат обаче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X