Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Ванка крайно време е на такива големи състезания да ти се даде акредитация и да отразяваш за ОФ-РОУД като репортер.

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от ЖОРО ПАШОВ Преглед на мнение
      Момчета не съдете за това кой как кара че е отписан като шампион,едва ли някой може да кара с толкова инжекций и обезболяващи.Тук всички бяха след 4-5 силни състезания и е нормално да са контузени,лично с очите си видях как на Де Дайкер и Кайроли ги пръскаха с нещо в зоната за изчакване за да изкарат манша .А и сезона сега почва все пак е първи кръг.
      Така е, то не е логично да го отпишеш току-така. Винаги съм вярвал, че има логично обяснение за това слабо каране.
      Но ми се искаше още тук да покаже на какво е способен
      Сигурен съм, че КТМ няма да оставят нещата така

      А Роксен ако се пусне с неговия си мотоциклет в МХ1, вероятно дори в топ 3 ще се вмести
      Нищо, в МХ2 ще гледаме битка за второ и трето място, макар че и там май нещата са почти ясни (поне за второто място ).

      Довечера ще постна една снимка, на която се вижда, как Роксен още на старта преди първия завой им е дръпнал с един мотоциклет преднина
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        Ето един клип от youtube на който се вижда падането на 2рия манш на МХ2

        Падането се вижда много добре.
        Но перфектно се вижда Печето къде греши на старта та изостава толкова след първия завой.
        Първия манш остана след 30то място, втория също се вижда, че е около 30то.
        Дано успее да го отработи този проблем, защото старта си е половината състезание.
        Колкото и да караш това е световен шампионат и има ли 30 мотора пред теб нещата стават много сериозни.

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от ЖОРО ПАШОВ Преглед на мнение
          Ванка крайно време е на такива големи състезания да ти се даде акредитация и да отразяваш за ОФ-РОУД като репортер.
          Не става, първо нито съм толкова добър в снимането, нито в разказването и не на последно място е това,
          че аз го правя за СОБСТВЕНО удоволствие, а не защото съм длъжен заради някой.

          Ето още малко кадри които изпадат от компа ми...










          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Привет! Супер яко беше на състезанието, успях да си поговоря с Роксен, Бараган, Кайроли (голяма издънка, била му твърда пистата?!) и още някои лица. Едно репортажче за наште:

            Гран при България: Печето в топ 20 в клас МХ2, Гочев 32-ри

            П.С: Само дето не пускаха журналисти в пит-лейна ((

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Първоначално публикуван от Ice_queen Преглед на мнение
              ... Кайроли (голяма издънка, била му твърда пистата?!)
              Айде айде, я да не обижда трасе № 1 в света! Той пък е грозен
              Другия път трактора ще му я дискова цялата, макар че по баирите бая ще му е зор А може и пясъчна да я направим
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                Айде айде, я да не обижда трасе № 1 в света! Той пък е грозен
                А може и пясъчна да я направим
                Няма нужда. Догодина ще дойде ден по-рано и ще завърти едно кръгче на Порой

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Mного ме радва това руско момче Евгени Бобришев.Много добре кара,просто има нужда от повече опит и самочувствие!!!
                  Предполагам че ще успее да се качи на подиума в близко време.

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Бобришев изгря от тима на Van Beers, в който сега кара и Печето. Дано и него го застигне тази съдба
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Старта на Кен Роксен:


                      На първия десен завой се посгъстяват, обаче той после пак полека лека дърпа напред.
                      Вижда се и Печето по средата, и Гого Гочев най-в дъното
                      Пак казвам, извинявам се за качеството на снимката (това е с малко обработка дори), ама толкова си мога
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от HD; 13-04-11, 14:02.
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Искам да кача малко кадри на един приятел - Сашо/bigimot.
                        Навивам го от няколко дни да си качи снимките и все не намира време, та ме помоли за съдействие от към тази част.

                        Денят започна с леки проблеми още от София, та така до като се приберем обратно... Но бял кахър, пред спектакъла който ни очакваше




                        Това е ендуро, а не ние как се лигавим с две гуми и моторчета по 100-тина кила




                        Да започнеме с 2 такт мания... Нещо пренебрегвано от фотографите до този момент... за мен учудващо защо...
                        Европейско 125сс младежи
                        Пълнят душата! Няма такъв кеф... и миризма
























                        Пак #94, но 2т и КТМ`10 модел
























                        Големи карачи, знаете къде е тази реклама, как толкова я оклепаха ми е чудно


                        Награждаването










                        Следва...

                        ПП Ако ви кефят снимките, чукнете по една зелена точка, но на него... не на мен. Аз нямам заслуга за тези кадри!
                        Ето едно негово мнение

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Искам само да ви кажа,че много ама много сме се изложили на мотокроса.Тони Ериксон,състезателя на айсоне рейсинг се контузи там.Нашият доктор му казал,че крака му не е счупен и му е предложил да ходи 1 км за да го раздвижи.Днес обаче в Белгия му откриха 3 фрактури на крака и поради късното остановяване на състоянието му кракът се е влошил.Сега му трябват от 6-7 седмици да се оправи,а във всички чуждестранни формуми и статии пишат колко са добри докторите тук.Жалко!!!!

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            А сега малко от батковците

                            ... и какичките








                            Световната шампионка


                            Мерцедеса на моторите - така чух да го наричат някъде


                            И БМВ-то на моторите


                            Хората с това се занимават м/у маншовете








                            Айде наште!






                            И той беше там, и с него се снимах


                            Следва...
                            Последно редактирано от Жоро Донечки; 13-04-11, 18:30.

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от gugushko Преглед на мнение
                              и без това не може[ATTACH=CONFIG]318475[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318476[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]318477[/ATTACH]
                              ...така е-неможе.Ма много особена тая мода вече...
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Първоначално публикуван от li_mon Преглед на мнение
                                Искам само да ви кажа,че много ама много сме се изложили на мотокроса.Тони Ериксон,състезателя на айсоне рейсинг се контузи там.Нашият доктор му казал,че крака му не е счупен и му е предложил да ходи 1 км за да го раздвижи.Днес обаче в Белгия му откриха 3 фрактури на крака и поради късното остановяване на състоянието му кракът се е влошил.Сега му трябват от 6-7 седмици да се оправи,а във всички чуждестранни формуми и статии пишат колко са добри докторите тук.Жалко!!!!
                                Това не звучи никак добре!
                                Но призовавам да се въздържаме от крайни коментари преди да стане ясно на 100% каква е истината.

                                Още малко кадри с техника на управление от най-високо ниво

                                Това е той... На опознавателната обиколка






                                Така се дава старт...
                                с хубави момичета...


                                ...и много газ














                                Адаша падна, извъртя предната спирачка, не можа да я върне обратно, влезе в бокса и загуби цяла обиколка още тук






                                Много агресия и техника има в това момче










                                Печето си е станал бегач, няма две мнения. Дано да има последователи от младите на голямата сцена








                                На този естествен вираж някои пичове минаваха с много прилична скорост


                                Това момче 40мин не свали лактите














                                Това момче май не дава много газ


                                Следва...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X