Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Ицо, само се оправдаваш, или пускай, или ги прибирай в семейния албум за внуците.....все време нямаш, ми купи си, в ЛИДЛ има.
    Аз там Чинел не пазарувам
    Но ето, че намерих време все пак (докато ти си писал)
    Това ми е първото снимане на такова събитие с този фотоапарат (Canon SX20IS) и честно да си кажа не му разбирам много ... На по-голям зуум пък, докато "гоня" мотора готов фокусиран, не мога да сваря да го обххвана, и все има по нещо отрязано, я глава, я нещо друго, затова не са ми чак толкова детайлни снимките
    Тези са с лека обработка дори (с Irfan View - ауто калър и малко шарпнес).
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от ЖОРО ПАШОВ Преглед на мнение
      Ванка крайно време е на такива големи състезания да ти се даде акредитация и да отразяваш за ОФ-РОУД като репортер.
      Жоре, дето се казва "файда" няма.Ние имахме акредитации, НО какво от това. Охраната не ни пускаше никъде почти. Имаш ли гривна + говориш на български = измамник с фалшива гривна. Това беше картинката. Явно, ако скачахме оградите щеше да е по-добре.Разочарован съм направо, но все пак имаме някой и друг кадър. Утре ще кача
      Иво Георгиев
      Gworkshop

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Ето малко снимки и от мен








        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

          http://piranha.excom.us/login.php Ето един торент от мен от които може да се свалита всички състезаниа ако не е тук миасотот моля модератота да го премести.

          Коментар


          • От: FIM World Championship Motocross - Откриване в центъра на София

            Здравейте, поздравления за страхотните снимки. А дали от някъде може от някъде да се свали и/или да се гледа прякото предаване на БНТ на световния шампионат по мотокрос МХ1, МХ2 2011.

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Още снимки от състезателите на КТМ http://www.ktmimages.com/browse/images/1747
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                А пича Matthias Walkner (AUT) KTM 52-със стартееер!Не държа да е вярно,но най-вероятно няма да му се наложи,да рита,докато го затворят с обиколка,като съборен с ЯМАХА-ИНЖЕКЦИОН!
                Не съм проповедник(опазил ме господ),но често си мисля,че нищо случайно няма,тоест: Нарушихме правилата,като сума "добитък" нахлу на пистата и Съдбата наказа домакина с номер 152-буквално затрупан още след старта!Дет се вика,момчето плати сметката!Пък после боли,когато пилеем шанса си.Боли я,всичката ни е такава!
                Последно редактирано от 5ar; 20-04-11, 17:15.
                В основата на всички човешки нещастия... стои невежеството.

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Че какво му беше виновен "добитъка" ,на номер 152 ?? Да не би да са го съборили хората от публиката?
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    хммм тъп въпрос: състезанието в Холандия дали ще може да се гледа някъде или те си нямат Канал 1

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                      Че какво му беше виновен "добитъка" ,на номер 152 ?? Да не би да са го съборили хората от публиката?
                      Ако беше гледал клиповете или състезанието нямаше да задаваш тоя въпрос.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Гледах го , случват се тези неща (в този спорт много често) к'во толкоз , що пък "добитъка" да е виновен ? Не вярвам в суеверия ! Тук сме свикнали все да търсим виновник .
                        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Бобришев втори, Гонкалвеш трети, Десал чак 6-ти. интересно Тоя пясък нещо...

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Все пак е квалификация, нещата утре може да са съвсем други !!!
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              http://www.motocrossmx1.com/reslists.aspx Утре ще е много яко състезание.

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Утре ще е голямо състезание и в двата класа!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X