Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Ам то пълно щастие няма ... красивите жени не карат мотори а се разхождат по разни молове , пък и нали трябва да има "малко" мъжко в нея за да упражнява тоо мъжки спорт...
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • #47
      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2


      От Youthstream ни информираха, че на 7-ми април трябваше да има официално представяне на всички състезатели по мотокрос в центъра на София. Коя бе причината церемонията да бъде отменена?
      Откриването беше отменено, поради факта, че България не спази сроковете за заплащане на таксите за М1 и МХ2. С помощта на правителството, таксите ще бъдат платени и се надяваме откриването на 7 април да се проведе.

      Дано таксите наистина да се платят, и да се насладим на едно грандиозно откриване в Столицата.Във всички случаи АЗ СЪМ ТАМ!!!
      Аиде,ще чакаме 7-ми април.Поздрави

      Коментар


      • #48
        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        това куде си го чел

        Коментар


        • #49
          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Колега,този отрез от интервю с Богдан Николов,съм го копирал от moto-zone.bg.
          Немога да дам точния линк,но ще го потърся,и ще го кача.
          А ЕТО ГО И ВЪПРОСНОТО->http://www.moto-zone.bg/%D0%98%D0%BD...84%D0%B8%D1%8F
          ИБАСИ ЛИНКА....

          Коментар


          • #50
            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Снощи Р.Петков по новините потвърди 100%, че откриването на Световното първенство, в София, ще се състои.
            Едно от водещите спортни събития у нас за 2011. Няма как да се пропусне.

            Коментар


            • #51
              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Радостни новини за феновете на спорта.
              С нетърпение очаквам 7-ми.Поздравления на Богдан Николов и на Федерацията,че направиха всичко възможно,това събитие да се състои у Нас.

              Коментар


              • #52
                От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Дано само откриването е в София, да не си помислят софиянци че и пистата на Горна ще местят там
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #53
                  От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Дано само откриването е в София ...
                  Тая година в София, догодина в Севлиево
                  Супер, много супер, жалко, че няма да мога да отскоча до София ...
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #54
                    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Колеги!!!Не подценявайте условията за мотокросс и офф-роуд в Столицата,в скоро време може да се измести кръга там.Някой Софийски улици са доста по-трудни и технични за преминаване отколкото някакъв си троен скок.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Момчета ще трябва да ви разочаровам, но няма да гледаме кака Ливия и компания тук
                      Препращат ги към Гърция, заедно с 1-вия кръг на МХ3

                      Много жалко !!!
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #56
                        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Момчета ще трябва да ви разочаровам, но няма да гледаме кака Ливия и компания тук
                        Препращат ги към Гърция, заедно с 1-вия кръг на МХ3

                        Много жалко !!!
                        Наистина много жалко (и в календара гледам вече е отразено ...), тях също обичам да ги гледам, макар и да е по-скучно сравнено с МХ1 и МХ2 ...
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #57
                          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Може и да има официално откриване ако съдим по това инфо от Ямаха

                          Watch the launch of the Yamaha 2011 Grand Prix Team and their new factory race machines LIVE online @ 1800 hrs CET Apil 8th 2011. The launch can be watched at yamaha-racing.com
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #58
                            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Поздрав за феновете!!!
                            Наближаващото световно събитие....

                            Коментар


                            • #59
                              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              И сега една радостна новина...все пак ще има кръг на 10.04.2011г. в Севлиево на жените и още по хубавото е, че живот и здраве на стартовата решетка може да има и наше момиче.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Колега,Би ли споделил от къде изтече РАДОСТНАТА НОВИНА. Все пак колкото повече,Толкова повечее..
                                Защото последно,аз като преглеждах календара,Женското първенство беше отменено.
                                Също искам да попитам-Нали,ще се проведе и 125 двутактовия шампионат???? на 10.04.2011.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X