Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Е как да не пише ?

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_324925255165038.jpg
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5580867

      Така добре ли се вижда
      0888 074 049

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Може ли и аз да изразя мнението си- имам фотоапарат, имам и огромното желание да снимам всички известни състезатели, НО.. ще дам 5 лева за вход и ще гледам през решетките като затворник. Затова и няма да дойда, защото не си заслужава нито пътя, нито разходите, при положение, че няма да мога да се докосна до състезателите.
        Дано не е прозвучало като заяждане, желая приятно изкарване на всички и успешно състезание за всички български участници!
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Ами ако допускат всеки който има фотоапарат и желание, до падока и трасето, какво мислиш, че ще се случи.
          За тази работа си има АКРЕДИТАЦИЯ, не мисля, че от Офмедията щяха да ти откажат такава.

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Ами ако допускат всеки който има фотоапарат и желание, до падока и трасето, какво мислиш, че ще се случи.
            За тази работа си има АКРЕДИТАЦИЯ, не мисля, че от Офмедията щяха да ти откажат такава.
            Имаш право. Трябваше да питам Владо Йончев, уви.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Уж четох но неразбрах, ще има ли Live по някоя телевизия или интернет медия?

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Ще може ли да ми кажете към кого мога да се обърна за да питам за пропуск, става на въпрос за снимки, имам апарат и желая да отразя състезането за тетевенци. Поздрави.
                Балкан 50 MX/ Suzuki DR 125/ Honda Dominator 650/ KTM 250 SX
                Opel Frontera 2.3TD/ Lada Niva 1,7/ VW Golf MK2/ Mercedes 190D

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Има ли някой който е на трасето,да каже как е времето вали ли много?

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Първоначално публикуван от ninja& Преглед на мнение
                    Има ли някой който е на трасето,да каже как е времето вали ли много?
                    Обаждах се на приятел,каза,че се опитва да зароси но не е валяло от вчера.
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      на плаката в Севлиево даже пише че е от 11 часа

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Благодаря много за отговора,това е много добра новина?

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                          Може ли и аз да изразя мнението си- имам фотоапарат, имам и огромното желание да снимам всички известни състезатели, НО.. ще дам 5 лева за вход и ще гледам през решетките като затворник. Затова и няма да дойда, защото не си заслужава нито пътя, нито разходите, при положение, че няма да мога да се докосна до състезателите.
                          Дано не е прозвучало като заяждане, желая приятно изкарване на всички и успешно състезание за всички български участници!
                          Ами пич в чужбина билета е 40-50 евро и пак си през решетки. Тука смешни 5лв. Не мога да разбера какво се правите на ощипани госпожици.
                          На Формула1 пък билетите са в стотин евро, гледаш колите от 200-300 метра в най-добрия случай и изобщо не можеш да припариш до никой известен.
                          Щом толкова имаш желание за снимки и автографи си купуваш лента за парка, мисля че тази година са по 20 лв.
                          Безплатен обяд няма !!!
                          Последно редактирано от Краси; 19-04-14, 19:01.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                            Уж четох но неразбрах, ще има ли Live по някоя телевизия или интернет медия?
                            mxgp-tv.com е интернет медията която го излъчва с/у заплащане.
                            Евроспорт и БНТ HD също го излъчват, виж в програмите им какво точно и кога ще предават.
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              Ами пич в чужбина билета е 40-50 евро и пак си през решетки. Тука смешни 5лв. Не мога да разбера какво се правите на ощипани госпожици.
                              На Формула1 пък билетите са в стотин евро, гледаш колите от 200-300 метра в най-добрия случай и изобщо не можеш да припариш до никой известен.
                              Щом толкова имаш желание за снимки и автографи си купуваш лента за парка, мисля че тази година са по 20 лв.
                              Безплатен обяд няма !!!
                              Краси с тази охрана без пари може да се мине не е като миналата година

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Колеги по коя медия ще го предават. БНТ ще предава само един манш на МХ2 а Евроспорт въобще няма да го излъчват
                                Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X