Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Като начало няколко уточнения...
    Печето не падна сам, а го удари състезател отзад и след това трети състезател се стовари върху тях и моторите им. Ямахата се задави зверски и Петров като тръгна вече почти беше затворен. Това го казвам с голямо съжаление, защо в първия манш се видя, че в него има чудесен потенциал и дай Боже да ни радва и за в бъдеще на родна земя и не сам.
    На края на първия манш не се умори, ами просто 3 обиколки преди края настигна двама състезатели и може би щеше да ги изпревари, ако не бе застигнат от Роксен и така 2 обиколки караше на син флаг и предвид правилата нямаше възможност да атакува и трябваше да върне газта, за да пропусне застигащия го.

    Браво на Гочев, бори се мъжки момчето!

    Изненадата за мен - Фросард! Много добро каране.
    Десал също. Аз се кефя много на белгийската школа и съм им почитател. Винаги са на ниво и винаги имат по един бегач, който е сред най-добрите на света.

    Разочарованието... КТМ или Кайроли? К`во мислите вие?
    Факт е, че и двамата бегачи бяха слаби... спрямо предишната година разбирасе.
    Но е факт, че Кайроли беше много слаб... и двата манша... отбора търпи много критики.
    Не знам каква е причината, но ще ми бъде много интересно да видя анализите.

    Нещо за американския боец Рокцен
    Уникален! Напълни ми душата! Нямам думи!

    Аа да... и стига сте мрънкали за тия 10лв.!
    Световния елит ви е дошъл на крака, а вие се скръндзате за мижави 10лв. Значи не сте никакви фенове!
    Та един Сух Шпек Перелик струва толкова. Срамота!
    Като не ви кефи наслаждавайте се на П.Василев по първа програма... Не съм чул юстрийм да е задължил всеки един българин с прословутите 10 кинта

    Айде давайте фотоси. Аз нямам нищо.

    Поздрави,

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      За жалост Печето нямаше добър късмет този уйкенд, но определено показа много класно каране и доказа че може да бъде конкурентен. В събота направи добър старт и завърши след лидерите. В неделя тръгна кофти на първия манш , мисля след тридесет и някое место и започна да мачка всички пред него. Втория манш както каза Жоро, не е падал а беше ударен и то 2 пъти ако не се лъжа, а направи добър старт, който би му донесъл 10-15 место , но уви нямаше късмет.

      За тия 10 лв. наистина мисля че се излагате. Вярно че е криза, но преди 5-6 години когато всичко беше на половин цена билета пак беше 10 лв. Сега всички се е качило двойно а билета пак си е така. Било кално било прашно, нямало трибуни, нямало едикакво си. Ами на мотокрос е така, не е театър. Сигурен съм че много от вас дават по 5 лв вход за някоя чалготека, а 10 лв да гледаш елита на мотокроса казвате че е много ...... просто звучи смешно и глупаво !!!
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Състезанието беше супер яко Знае ли се защо Бен Таунли не кара , а го имаше в стартовия списъка!
        Поздрави

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
          Състезанието беше супер яко Знае ли се защо Бен Таунли не кара , а го имаше в стартовия списъка!
          Поздрави
          Възстановява се от контузия, може би следващия кръг ще кара.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Малко и от мен. Браво на Гочев и Петров и много жалко, че имаме само двама участника...
















            Последно редактирано от Chinela; 11-04-11, 08:45. Причина: Разстояние между снимките.

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Снимки ....

              Тук Тук Тук Тук
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                И аз снимах. Лудница беше.







































































































































































































                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  Ето и клипче

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Няколко кадъра и от мен. В момента не мога да качвам на ФТП-то, затова са от харда.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00003.jpg
Прегледи:1
Размер:233.9 КБ
ID:5267307

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00005.jpg
Прегледи:1
Размер:288.8 КБ
ID:5267308

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00007.jpg
Прегледи:1
Размер:184.6 КБ
ID:5267309

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00008.jpg
Прегледи:1
Размер:197.1 КБ
ID:5267310

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00010.jpg
Прегледи:1
Размер:318.8 КБ
ID:5267311

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00012.jpg
Прегледи:1
Размер:356.1 КБ
ID:5267312

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00013.jpg
Прегледи:1
Размер:350.2 КБ
ID:5267313

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00016.jpg
Прегледи:1
Размер:220.0 КБ
ID:5267314

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00017.jpg
Прегледи:1
Размер:233.8 КБ
ID:5267315

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00019.jpg
Прегледи:1
Размер:268.1 КБ
ID:5267316

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00021.jpg
Прегледи:1
Размер:129.1 КБ
ID:5267317

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00022.jpg
Прегледи:1
Размер:154.9 КБ
ID:5267318

                    Ето и специален поздрав за Жоро Донечки!!!!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00009.jpg
Прегледи:1
Размер:242.0 КБ
ID:5267319

                    След общата им снимка, русата монстърка дълго време не можеше да се съвземе и гледаше към Жорката замечтано!!!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00001.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5267320
                    Последно редактирано от Chinela; 11-04-11, 08:29. Причина: грешни буквички

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      И аз имам няколко на Жорката, но са само с някакви пе...ли.






                      И сега ако може още две, въпреки че нямам дълъг обектив като на другите...




                      Ако слушкате и папкатате ще има още...

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Тази година май КТМ ще забравят за победа в МX1 !!
                        Добре че е Роксен да поддържа фронта,всичко останало издиша.

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

                          И сега ако може още две, въпреки че нямам дълъг обектив като на другите...
                          Еее и мене ли ме сложи при обективните. Дай Боже, но за сега съм твърдо със сапунерка!

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Тази година май КТМ ще забравят за победа в МX1 !!
                            Добре че е Роксен да поддържа фронта,всичко останало издиша.
                            За съжаление май е така, ама каквото такова. Но много голяма излагация за Кайроли , за Нагл малко по-малка
                            Коментатора чак вика "срам ме е да кажа, че Кайроли е на 12-а позиция"

                            Като цяло много яко състезание се получи, въпреки силния вятър.

                            В МХ2 Кен Роксен направо ги отнесе - към 14 секунди аванс в първия манш пред втория Томи Сърл И Сърл "американец", ама нещо ...
                            Единия от двамата му съотборника (ще видим кой) си мисля, че може и да се добере до второто място в крайното класиране, но ще му е много зор, защото Томи Сърл кара много яко и той.
                            Много добро каране на Печето в първия манш, във втория мал шанс ...
                            И на Гого Гочев голямо браво, през цялото време се чудех кой е тоя с КТМ-а с трибагреника на номера (мина ми през ума де)

                            В МХ1 заводския отбор на КТМ пълна трагедия.
                            Особено във втория манш като видях Бараган как мина Кайроли почти като спрял, точно пред питлейните

                            Приятна изненада от Фросард, Клемент Десал и Бараган А на края на втория манш в МХ1 особено яко се получи, добре, че Фросард допусна тъпа грешка, иначе може би нямаше да стане така яко

                            Браво, много се накефих като цяло.

                            А коментарите по-горе за тия 10 лв въобще няма да ги коментирам. Вярно, прави сте донякъде, но това е положението към момента - като не ви изнася не ходете Не мисля, че истинските фенове ги бърка дали седят на ливада, в калта, или в луксозен ресторант , докато гледат състезанието
                            Още миналата година си разменяхме мейли с Богдан Николов относно това да има брошурки и други разни работи, но засега само с озвучението на ливадата има лек напредък, и то пак не се чува почти нищо, ако си дори в средата ...
                            Ония дето продаваха билетите ми викат "ми няма програма при нас, питайте на централния вход" Айде, аз си я печатам от нета, ама тези, дето са скарани с компютрите?

                            Имам и аз снимки, макар че като видях какви професионални кадри сте направили, не знам въобще да пускам ли моите, тъй като сега се уча на тоя фотоапарат и нещо ...
                            Абе ако обещаете да не стреляте по пианиста, защото той толкова си може , може и да постна някоя картинка

                            А сега отивам да папкам, че Чинела обеща да пусне още снимки
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                              Еее и мене ли ме сложи при обективните. Дай Боже, но за сега съм твърдо със сапунерка!
                              Сори, за теб не се отнася.....и за да ти се извиня, ще пусна една серия в твоя чест.






                              Инцидента с Петър Петров..




                              Тук виждам Смилен да помага..

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Страхотно състезание ,перфектна организация ,Имах късмета да се добера до боксовете ,беше невероятно изживяване.Видях от близо и доскорошният пилот в Ф1 Кими Раѝконен ,таман се гласях да се снимам с него и тои се скри изглежда ме е усетил все пак бях на 1 м от него .И пак да кажа всичко беше на мн голямо ниво.Поздравления

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X