Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С мотор по Дивия Запад

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: С мотор по Дивия Запад

    Благодаря, за споделените снимки! Страхотни са.

    Коментар


    • #47
      От: С мотор по Дивия Запад

      Благодаря и аз са отзивите колега

      Коментар


      • #48
        От: С мотор по Дивия Запад

        Браво!!! Много красота

        Коментар


        • #49
          От: С мотор по Дивия Запад

          Благодаря за тази красота! Каква е идеята на това върху което си стъпил на снимката с въдицата?
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • #50
            Отново Garnet Ghost Town-- 26 Септември, 2010

            Обещах да покажа снимки от това изоставено селище. В края на Септември се завърнах, този път имах компания:





            И този път снимах станцията на път за Гарнет:



            Спряхме до информационното табло:









            Последва и спиране на върха по пътя за Гарнет:





            Скоро се добрахме до изоставеното селище. Пасажерката не очакваше снимка

            Коментар


            • #51
              От: С мотор по Дивия Запад

              Снимки от хълма над Гарнет, от тук се слиза до селището:









              Явно селището се поддържа редовно:



              Все си играя с макрото на фотоапарата:



              Постройките и вещите в тях напомнят за отминала ера:







              Това беше някаква игра:

              Коментар


              • #52
                От: С мотор по Дивия Запад

                Неща от миналото:





                Отново навън:


                В магазинът:



                Това мисля че беше дърводелницата:


                По-нататък:








                Последно редактирано от Purple Elephant; 16-11-13, 22:48.

                Коментар


                • #53
                  От: С мотор по Дивия Запад

                  В кухнята на хотела--захар, олио, сироп...







                  В стаите на хотела:





                  Помня да съм виждал в детсвото си подобна машина:



                  Отново навън:













                  В един от домовете:



                  Отново по улицата:







                  Надявам се да ви е харесало!!! Още много снимки от това място може да се разгледат на Фликър:

                  http://www.flickr.com/photos/garnetghosttown

                  Коментар


                  • #54
                    От: С мотор по Дивия Запад

                    Много добре

                    С какво освен евентуално дьрводобив са се занимавали тия?Лов ясно,дьрвета,друго?

                    За злато питам
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: С мотор по Дивия Запад

                      Местото е уникално красиво. Мен лично тези места много ми харесват, а и сам ги гледал само по - филми. А, така като го видя от човек Българин, където е бил там - страшно много му(ти) завиждам човеко. Радвам се, че ги споделяш.
                      Всичко е колко странно, нищо общо със старите неща в България. Само машината е може би същата. Имам такава на село, баба ми е шиела разни неща на такъв вид машина. Механизъма се задейства от долу със крака/глезена/.
                      Винаги са ми били интересни къщички, за мен са прости и елементарни, но самата им визия е някак си... Красива.
                      Благодаря ти, че споделяш тези снимки с нас.

                      Коментар


                      • #56
                        От: С мотор по Дивия Запад

                        Благодаря за това.беше много красиво! Все така продължавай!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #57
                          От: С мотор по Дивия Запад

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Много добре

                          С какво освен евентуално дьрводобив са се занимавали тия?Лов ясно,дьрвета,друго?

                          За злато питам
                          Именно!! Селището е възникнало през 1860-те, и около 1898 са живели около 1000 население заради златото:



                          Това което се вижда на снимките е половината от града, оцелял след пожар през 1912. И все пак останалото е добре запазено оттогава...

                          В ден-днешен все още се наемат парцели за търсене на злато.

                          Коментар


                          • #58
                            От: С мотор по Дивия Запад

                            Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                            Всичко е колко странно, нищо общо със старите неща в България. Само машината е може би същата. Имам такава на село, баба ми е шиела разни неща на такъв вид машина. Механизъма се задейства от долу със крака/глезена/.
                            Винаги са ми били интересни къщички, за мен са прости и елементарни, но самата им визия е някак си... Красива.
                            Благодаря ти, че споделяш тези снимки с нас.
                            Благодаря колега--наистина ме учудва как всичко е запазено като се има предвид че тогава всичко е строено през ръка, за временно пребиваване.... Благодарение на поддръжката можем да разгледаме такива места и в наше време.

                            Коментар


                            • #59
                              На палатка с приятели

                              През едни от почивните дни тръгнах на палатка с Чейс и Брайс. Едноръкия успя да убеди и приятелката си (Джен) да се вози с нас.

                              Това излизане беше по средата на Юни, 2010, и се оказа обиколка на някои от езерата до нашия град. Първото беше езерото Инез (Lake Inez)





                              Спряхме на пикник:



                              Много ми е смешно като гедам как съм носил багаж тогава!!



                              След това спряхме да се полюбиваме и на Дъждовното езеро (Rainy lake)







                              Тук бях за първи път, но се завърнах многократно през следващите години. Снимки по-нататък

                              Коментар


                              • #60
                                От: С мотор по Дивия Запад

                                Последва и спиране до Placid Lake, доста голямо езеро в сравнение с другите и близо до курортното селище Seeley Lake.







                                Изгубихме Брайс и Джен след като потеглихме отново. Оказа се че Брайс си е изсипал багажа по пътя. Беше купил нова поставка за багаж от местен майстор, но се стопи от заглушителя... След лека паника и недоволстване от страна на Джен че седалката почна да и убива, подкарахме към Скритото езеро (Hidden Lake), където бяхме решили да опънем палатки за вечерта.

                                Брайс се кефи на удобството осигурено от надувния дюшек:



                                Аз се кефя че си имам столче



                                Езерото е зад мен. Имам хубави спомени--тук улових първата си пъстърва, когато се преместих в Монтана преди много години...

                                После дойде и приятелката на Чейс, Мегън. Тогава и двамата бяха на 19 години. Джен като видя Мегън, се наежи че била съвсем малка, и защо е тръгнала на мотор с Чейс... Казах и да се успокои--освен че се в един клас, и родителите им знаят че са двойка. Абе цирк в гората...

                                След около час неуспешен риболов, отново обърнахме внимание на огъня:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X