Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун - подготовката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: София-Кейп Таун - подготовката

    Една перфектна за нас новина.

    След среща в офиса на фирма "СКОРТЕЛ"- http://scortel.com/ ,официален дистрибутор на сателитна комуникация на "Iridium",фирмата ни предложи да станат спонсор за предстоящото ни пътуване до Кейп Таун.

    Спонсорството се състои в предоставянето на последен модел сателитен апарат и много сериозна отстъпка в разговорите към наземна и мобилна комуникация от и до която и да е точка на света.

    Това определено е събитие и дано има повече позитивно настроени компании.

    Поздрави,
    търся си подписа....

    Коментар


    • До: София-Кейп Таун - подготовката

      Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
      Една перфектна за нас новина.

      След среща в офиса на фирма "СКОРТЕЛ"- http://scortel.com/ ,официален дистрибутор на сателитна комуникация на "Iridium",фирмата ни предложи да станат спонсор за предстоящото ни пътуване до Кейп Таун.

      Спонсорството се състои в предоставянето на последен модел сателитен апарат и много сериозна отстъпка в разговорите към наземна и мобилна комуникация от и до която и да е точка на света.

      Това определено е събитие и дано има повече позитивно настроени компании.

      Поздрави,
      Ха! Още имащо такива!?!?!

      Късмет и с останалото.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: София-Кейп Таун - подготовката

        Браво Мони!!!!

        Разговаряй с момчетата от Скортел ..... малко трафик данни да Ви отпуснат!
        Като, се заседите някъде да пращате по два реда ...... или 20 снимки .....

        Скромен съм .....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • До: София-Кейп Таун - подготовката

          Говорихме и това, но споделиха, че трафика е добър за поща. Снимките стават тежки. По пътя проверих, че има интернет кафета и се надявам от там да можем да пускаме информация.

          Коментар


          • До: София-Кейп Таун - подготовката

            Понеже мисля бавно се налага да си корегирам поста:
            Щом сте си осигурили нов сателитен телефон, имате ли нещо против да дам моя (който ви бях обещал) на Димо- на него ще му свърши добра работа при пътуването му до Памир и стан-овете? Надявам се Scortel да спонсорират и него, но за сега няма такава информация.

            Най-после в неделя тръгвам за Кейп Таун Откогато пуснахте тази тема, аз се закотвих тук и все не можех да се върна в махалата.
            Ще видя дали мога да ви донеса нещо полезно от там.
            Последно редактирано от Tramp; 19-03-10, 16:34. Причина: Корекция поради забавен мисловен процес:-)
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • До: София-Кейп Таун - подготовката

              Естествено, че нямаме нищо против. Ще чакаме новини от туй толкова желано място

              Коментар


              • До: София-Кейп Таун - подготовката

                Вече пристигнах в Кейп Таун. Не, че искам да ви дразня, но тук температурата е около 25С, слънчево, а от океана духа приятен вятър от юг-югоизток. Толкова е хубаво, че направо ми идва да си купя мотор и да покарам.
                Палете машините и тръгвайте- чакам ви
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • До: София-Кейп Таун - подготовката

                  Гаден ...... подстрекател!!!!!
                  Завиждам ти ..................
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • До: София-Кейп Таун - подготовката

                    Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                    Вече пристигнах в Кейп Таун. Не, че искам да ви дразня, но тук температурата е около 25С, слънчево...
                    Борко и ние не искаме да те дразним, но и тук е долу-горе толкова... но няма вятър и си бръмчим с кеф, а чат-пат се събираме на бира, като например оня ден (в събота) в Пловдив...

                    П.П. При това щъркелите ги няма там, дойдоха си тук.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: София-Кейп Таун - подготовката

                      Мани, аз пък познавам един от Ямбол, който има много подходящ, африкански джип за такова пътуване, но го мързи да го стегне и да хване пътя за насам...

                      giorgio, веднага отварям една бира Windhoek Lager
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • До: София-Кейп Таун - подготовката

                        Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                        Вече пристигнах в Кейп Таун. Не, че искам да ви дразня, но тук температурата е около 25С, слънчево, а от океана духа приятен вятър от юг-югоизток. Толкова е хубаво, че направо ми идва да си купя мотор и да покарам.
                        Палете машините и тръгвайте- чакам ви
                        На 3-ти и 4-ти юли имаш ангажимент във Велинград, да си се върнал дотогава. То това важи и за трима Ви от Бургаско-Ямболската банда за отвилчания.
                        Стига спам, ами я Бойко и Мони да кажат кога ще правим срещата за лекарствата?
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: София-Кейп Таун - подготовката

                          И тук е 22 градуса, ама тая бира я няма. Мотора не мога да го запаля, че е на части в сервиза. Относно лекарствата сигурно към средата на април ще се съберем всички, че да минем с една почерпка. Сега ни предстои ваденето на визи, ама това се оказа тегава работа. За Судан няма отговор от 19-ти февруари, а за ЮАР искат да подадем документи в последния момент. Най-мразя до последно да не знам дали всичко е наред. По план график до 20.05.2010г. трябва да се готови всички визи. А как ми се иска вече да съм запалил мотора, адвам трая

                          Коментар


                          • До: София-Кейп Таун - подготовката

                            До колкото знам от нова година е било спряно временно по необясними причини издаването на визи за СуданПо моя информация в последно време са започнали да дават визи полека лека, ама по-точно ще мога да кажа в края на седмицата, когато се върне един приятел, който чака виза за там и е навътре в нещата.
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • До: София-Кейп Таун - подготовката

                              Още един спонсор.
                              От снощи вече има в какво да си готвим







                              А освен това вече ще полагам застаряващите ми кости на меко. Едно прекрасно надуваемо шалте



                              Всичко това е благодарение на Димо. Много благодарности и обещавам да снимам готвенето в реална обстановка. Ще слагам и аз лепенка с надпис "Димо" и в тази връзка може да дадете предложение за шрифт и как да изглежда.

                              Коментар


                              • До: София-Кейп Таун - подготовката

                                Много ми е любопитно това шалте.
                                Ще съм много благодарен ако направиш снимки на надутото (самонадувно ли се води?), да споделиш наблюдения и усещане (примерно в сравнвение с старите модели за плаж на БАРУМ), също така и размери в прибрано състояние. A za главата дрехите ли ще подлагате?
                                Не мога да видя 100% от снимката но размерите са ясни а масата 350g?

                                Примуса е 6+
                                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X