Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун - подготовката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: София-Кейп Таун - подготовката

    Много са хубави тези шалтета, само дето са по две педи широки и редовно си спя до тях.
    Ride to arrive.

    Коментар


    • До: София-Кейп Таун - подготовката

      Първоначално публикуван от Plamen WR Преглед на мнение
      Много са хубави тези шалтета, само дето са по две педи широки и редовно си спя до тях.
      Извинявам се за спама, но ... идеята е Вики да спи на шалтето, а Мони и Бойко ще се топлят "гръб в гръб".
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • До: София-Кейп Таун - подготовката

        Само няма да се обръщат ......
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • До: София-Кейп Таун - подготовката

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Само няма да се обръщат ......

          Бойко,

          Те от сега започнаха да се "гъбаркат" с нас.....,а представяш ли си след това......


          Поздрави,
          търся си подписа....

          Коментар


          • До: София-Кейп Таун - подготовката

            Остави ги, те не разбират мъжката любов .

            Коментар


            • До: София-Кейп Таун - подготовката

              Днес се върнах от Кейп Таун. Вашите колеги-мотоциклетисти бръмчат неспирно по пътищата. Видимо BMW GS 1200 Adventure е тачен мотор по техните земи.
              Донесъл съм ви армаган- Пътен атлас на Африка (Africa Road Atlas- Map Studio) 184 страници пътни и топографски карти, 62 детайлни карти на различни градове, подробен индекс, формат А4. Вижда ми се подходящ за планиране и проверка на маршрути.
              От хотела грабнах разни рекламни диплянки с карти, снимки и адреси на интересни места в околностите на Кейп Таун (Western Cape)- паркове, атракции, хотели...и най-важното: Winelands Route, от който просто не можете да се върнете трезви. Виното им е много добро, а телешките стекове са изключително правилни от към размер, текстура, сочност, цвят, аромат и вкус .
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • До: София-Кейп Таун - подготовката

                Моята част от спонсорството е вече в хладилника ми.
                Дано не ви се налага да го ползвате никога.


                П.П. Бойко не, не е Пломари, това ще е като се върнеш.

                Коментар


                • До: София-Кейп Таун - подготовката

                  Знам какво е ама дано наистина не се налага да боря маларията

                  Коментар


                  • До: София-Кейп Таун - подготовката

                    До къде стигнахте с подготовката, момчета?
                    Не остана време.
                    По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                    Коментар


                    • До: София-Кейп Таун - подготовката

                      С подготовката стигнахме почти до края. Казвам почти, защото останаха визите за Судан и ЮАР, които всъщност са ни най-важни. Всичко останало е готово. В момента е пълна лудница за последните дребни неща, като стикери, тениски, застраховки, инструменти и др. От другата седмица вече съм в отпуск и се надявам да имам повече време поне да опиша всичко, с което тръгваме, както и да направя снимки на моторите, вече напълно готови за път. До тук от цялата подготовка се убедих, че е много трудно да се подготви едно такова пътуване във всички детайли, защото има неща, които просто не зависят от нас, а само се чака. Мисля, че още тук в България разбирам колко относително понятие е "времето" за африканците. Надявам се поне като тръгнем всичко да върви нормално, както и да имаме възможност за интернет по пътя. Аз лично едва чакам датата за тръгване.

                      Коментар


                      • До: София-Кейп Таун - подготовката

                        Успех в подготовката и приключението.
                        Едва днес забелязах темата и я изчетох на един път.
                        Относно примуса пусни едно търсете Wood gas stove или Хобо печка аз съм си изработил такава но може и да се закупят.
                        Предимството(леки) им и недостатъка е ,че им трябват дърва съчки или поне хартия но независиш от минерални горива помисли и върху варианта сух спирт .
                        И още веднъж успех и късмет(той е нужен можеби най много)
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • До: София-Кейп Таун - подготовката

                          Колеги относно визите за Судан или други въпроси за тази държава, моя познат(пилот) в момента е там и ако по някакъв начин можем да съдействаме с инфо или друго казвайте да видим какво може да се направи.
                          Николай Папазов

                          Коментар


                          • До: София-Кейп Таун - подготовката

                            Имаме уверение от Суданското посолство,че в следващите няколко дни ще имаме виза положена в паспортите.....да се надяваме.


                            Поздрави,
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • До: София-Кейп Таун - подготовката

                              Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                              Имаме уверение от Суданското посолство,че в следващите няколко дни ще имаме виза положена в паспортите.....да се надяваме.


                              Поздрави,
                              Дано!Доколкото знам от моя човек в тази държава всичко става ишаала(ако е рекъл господ)
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • До: София-Кейп Таун - подготовката

                                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                                Колеги относно визите за Судан или други въпроси за тази държава, моя познат(пилот) в момента е там и ако по някакъв начин можем да съдействаме с инфо или друго казвайте да видим какво може да се направи.
                                Благодаря, ама и аз не знам какво може да ни помогне от там. От посолството ни казват, че няма проблем, само чакали отговора от тяхното Външно министерство, ама така вече един месец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X