Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Сега се връщам от хижата и Корабната - класически валат, нямаше ги даже дребните щуклета в брега - нищичко никой не хареса от пет кила железа и силикони.
    Хванах поне тен, ветреца беше задоволителен, тумбаци на плетеняка да ти види окото.

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Маххх, минавай на жива стръв, вече не искат железа.
      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Преди няколко дена бях взел и една дънна сопа и няколко таранки.На една блесничка подлъгах щукле и го пратих да се оплаче на баба си, че да дойде да ми се скара, ама сигурно е фъфлило, дето се беше уболо на тройката и не е обяснило къде точно съм...
        На живата стръв, цял ден нищо, сменях таранките да са все живи - не.Вечерта като събирах циганията от брега, звънеца издрънча точно когато бях при джипа и на 20-на метра от въдицата.Сдъвкана и изплюта таранка, който не си седи при тояжката, така става.
        Пък и времето не става твърде за бивакуване, като мятам крачоли по брега се стоплям и така, ще се лъжем на железария, пластмаси и силикони, кой-кого, както дойде.

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Цъ.
          Нямам предвид бивакуване, от него се хваща, ама само хемороиди.
          Дрейф с лодка и замятане с ДраШкович под храсталаците, най-вече около островите.
          Щуките взимат веднага при пропадането на стръвта.
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Ами, няма лодка на разположение, съобразяваме се с наличните акредитиви и търсим риба от брега.Каквото хванем, такова.

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Ами, няма лодка на разположение, съобразяваме се с наличните акредитиви и търсим риба от брега.Каквото хванем, такова.
              Сори Макси.Те във Видин тъйги ловят.Лодки Модки и прочее.От брега нестава.

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Става, Меха, ама тегаво вече.
                С тези ветрове напоследък, докато обереш тумбака на влакното и примамката забрала водорасли.Изрядните замятания спрямо гелетата са поне 1:5.
                Водата падна до 10 градуса, ще се гледаме на реката май къде март.
                Инцидентните риби не ги броя, ще пробваме и през зимния сезон как са рибките и апетита им.

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Водата е около 8 градуса.
                  Март месец е мноооого тегав риболова....по-скоро януари за щука и през май за скумрия.
                  Вече съм зазимил.
                  Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    А, зъбатите ще ги тормозя и декември, но с тези градуси за други риби не се надявам твърде.
                    Последно като ходих преди няколко дена, един мерен распер се закачи на клатушката, но за мен беше чиста случайност, предвид мястото което облавях.
                    Дунава ми заля стоянките, ще видя в неделя къде ще прескоча, рано е за консервация.
                    Последно редактирано от maxxx; 02-12-10, 10:15.

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Абе рано ама виж какви студове сковаха Европа.Водата още ще застудее

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Меха, да не си дунавско чедо, да ти говоря за слънчев ден посред зима, плиткажи и заливчета, не всички лягат и не мърдат до март поне.
                        Тази година се прибрах с три мерни распера за два часа на рожденния си ден, 27 януари.
                        Пък ако не хванем, нали знаеш оправданието - "Не сме я хранили и поили, днес не ще..."

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                          Сори Макси.Те във Видин тъйги ловят.Лодки Модки и прочее.От брега нестава.
                          споко баце днес се оборудвах с моторница (то си ми беше мечта от дете) така че вече ще има и при нас лодки-модки

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Честита лодка

                            Догодина живот и здраве може да направим едно състезание
                            Аз с каяка - ти с моторницата

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от BAI MILE Преглед на мнение
                              споко баце днес се оборудвах с моторница (то си ми беше мечта от дете) така че вече ще има и при нас лодки-модки
                              Датие честита и мноого риби!

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Меха, да не си дунавско чедо, да ти говоря за слънчев ден посред зима, плиткажи и заливчета, не всички лягат и не мърдат до март поне.
                              Тази година се прибрах с три мерни распера за два часа на рожденния си ден, 27 януари.
                              Пък ако не хванем, нали знаеш оправданието - "Не сме я хранили и поили, днес не ще..."
                              За тези дни си прав!Немога дасе сетя преди 2-3 години мисля беше колегата Meha1971 на 30 или 31 декември беше даже шарани изкара
                              Последно редактирано от Тихомир; 03-12-10, 17:05. Причина: сливане

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
                                Честита лодка

                                Догодина живот и здраве може да направим едно състезание
                                Аз с каяка - ти с моторницата
                                грижи нямаш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X