Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    До Дунава се стига,но.....трябва да не ти свиди боята на колата,защото има много надвиснали клони,храсти и магарешки будили от +2м.И задължително само по дигата.Има и коловози на дигата.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Благодаря ти . За клоните и храстите знам.Там са ми любимите места.Просто исках да разбера дали е достатъчно сухо след дигата.Значи другата седмица живот и здраве съм под тръбите за Шарко.

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от velmont Преглед на мнение
        Благодаря ти . За клоните и храстите знам.Там са ми любимите места.Просто исках да разбера дали е достатъчно сухо след дигата.Значи другата седмица живот и здраве съм под тръбите за Шарко.
        Ами звъни като минеш насам./преди да си отишъл още на Дунава/
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          нямашего колегата ние бяхме на Бетона Чаро от събота с Митака и още един колега нищичко ама нииииииииищо

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Времето малко ме стресира. С моето голфче !?! Иначе от към комари как е? Предполагам както и тук - ужасно. Иначе на Мартен таранки и платички много но ништо по квалитетно. Август дано се поразбута и Шарана.

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Подсигурих се за Никулден.


              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                това е от мен вчера под безмитна точно след бараките на рибарите на 3.400кг. имаше още 6 но малки по 0.500 и бяха пуснати да пораснат големи и тогава да дойдат на дядо на куката иначе облес,червеноперка и костурчета дал бог тук таме някоя таранка шарко го нямаше никакъв
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Браво, добра риба!

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Проклет дунав. Отново заля хубавите места. Тази година нестигат комарите ама и нивото не се спря.

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от velmont Преглед на мнение
                      Проклет дунав. Отново заля хубавите места. Тази година нестигат комарите ама и нивото не се спря.
                      "
                      Недей така за реката.Добра си е тя,нищо че понякога ни оставя "на сухо".При нас нивото все още бива.Вчера с колеги ходихме и не се оплакваме.За времето от 18.15ч-20.30ч.имаме доста риба-сом,морунаж и мляна,общо около 10кг.Снимки ще публикува колегата Кокофф.
                      Само "авиацията"/комарите/ да не бяха толкова агресивни след 20.30ч щеше да е перфектно.Не помога никакъв репелент,хапят и късат месо.И даже с музика хапят.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Вчера следобяд бяхме на Дунава с Чавдар и Коко и за 3 часа направихме няколко сомчета по кило и половина-две.След това(към 9 часа) дойде удърната група на комарите и каза "айде пичове стига сте ловили-омитайте се".Ние много не искахме щото таман беше започнало да кълве ритмично ама гадовете бяха доста настоятелни и дори репелента на колегата Мусовир не успя да ги убеди да ни оставят да си довършим риболова.А колегата Меха може само да съжалява,че не се отзова на поканата ни.Снимки ще има тези дни като успея да се добера до компа в къщи та да ги прехвърля.
                        Николай Папазов

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                          Вчера следобяд бяхме на Дунава с Чавдар и Коко и за 3 часа направихме няколко сомчета по кило и половина-две.След това(към 9 часа) дойде удърната група на комарите и каза "айде пичове стига сте ловили-омитайте се".Ние много не искахме щото таман беше започнало да кълве ритмично ама гадовете бяха доста настоятелни и дори репелента на колегата Мусовир не успя да ги убеди да ни оставят да си довършим риболова.А колегата Меха може само да съжалява,че не се отзова на поканата ни.Снимки ще има тези дни като успея да се добера до компа в къщи та да ги прехвърля.
                          Я си виште телефоните и двамата за неприети повиквания.За по точно твоя беше изключен а на Чавдар званя ама никой не вдигна.Нейсе като си направя джипа ще ходя......
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Чаро кажи моля те през Нова черна или през бившите рибарници след ДЗС-то е по добре да се мине. И ако може да кажеш къде сте хванали сомчетата

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Я си виште телефоните и двамата за неприети повиквания.За по точно твоя беше изключен а на Чавдар званя ама никой не вдигна.Нейсе като си направя джипа ще ходя......
                              Както добре знаеш на Дунава обхвата се губи и затова ти е давало така, а и може би в този момент съм бил зает да вадя някой от Чавдаровите сомове
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Моя номер нямаш ли.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X