Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    Айде бе никой ли няма да се похвали със шаран от Дунава.Аз не съм излизал на откриването защото се подготвям за чавдаровото състезание.Живот и здраве другата седмица съм на линия някъде по Дунава.
    На откриването бях на голямата река ,за почтицял ден една прилична таранка и една червеноперка-по лошо откриване не съм правил.А и нивото на реката е толкова ниско че незнам до август дали ще остане вода в него.

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
      На откриването бях на голямата река ,за почтицял ден една прилична таранка и една червеноперка-по лошо откриване не съм правил.А и нивото на реката е толкова ниско че незнам до август дали ще остане вода в него.
      Иво ,ела на нашето състезание и ти обещавам да те заведа ,докато тече състезанието да си уловиш някоя хубава таранка.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Ето и от мен от откриването-конкретния распер е 2 кила/ за пръв път хващам распери/.Това се случи на голямата река, като хванах и още 2 распера покило и половина, всичко това под една върбаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:021.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5283300Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5283299
        Николай Папазов

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Коко де ги наскуба тез момци,много арни бе

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Време е и аз да открия риболовния сезон макар да съм разпънат между любителските състезания.И така таз събота ще откривам риболовния сезон.Ще пробам на всичко за всичко пък пък каквото стане.В рамките на закона де.......
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              Време е и аз да открия риболовния сезон макар да съм разпънат между любителските състезания.И така таз събота ще откривам риболовния сезон.Ще пробам на всичко за всичко пък пък каквото стане.В рамките на закона де.......
              И каде тва?

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                Ето и от мен от откриването-конкретния распер е 2 кила/ за пръв път хващам распери/.Това се случи на голямата река, като хванах и още 2 распера покило и половина, всичко това под една върба[ATTACH=CONFIG]339079[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]339078[/ATTACH]
                Ходиш без да се обаждаш.Но ученика минава учителя си.......Браво нека все така да ти върви.
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                  И каде тва?
                  От 413 до445 км
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Късметлия блазети

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      Ходиш без да се обаждаш.Но ученика минава учителя си.......Браво нека все така да ти върви.
                      Моляяяяя,моляяяЯЯ....айде да не казвам на кой му объркали частите, кой имал бусове да прави и кой на английски бил.Не си криви душата лично аз ти се обаждах поне три пъти!!!!...А за расперите заслугата е на Чавдар, той почти насила ме накара да мятам блесната.
                      Николай Папазов

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Вярное има и свидетели.Хубави риби.При нас нищо Коко цяла вечер че и на другия ден.Само бира и ракия е с мезе разбирасе

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Здравейте,
                          Искам да споделя нещо с всички.
                          Не знам кой колко голяма риба е виждал,но вчера на брега на Дунава видях риба,която направо ме уплаши.
                          Все съм виждал големи риби по реката,а и не само там,но довчера не бях виждал такова чудовище.Бях хвърлил 3 въдици за сом на "бостана"/около км.443/и седя и си ги гледам.В един момент водата на 15м от мен се надигна и се показа туловището на риба над 2.5м.Вярно,че на страха очите са големи,ама пък чак толкова мисля не съм страхлив.Чу се едно "пуффффф" и звяря отново потъна в дълбокото.Взех да мигам както малко дете мига,когато е наакано.Дълбочината там е около 15-20м.измерено със сонар.
                          Целият настръхнах,все едно съм на лов за фазани,а покрай мен е преминал слон.Едната по-здрава въдица беше "на рибка"-веднага я извадих и презаредих с попово прасе.
                          Не мога да кажа сом ли беше,моруна ли,ама ми взе акъла/то вече и него го няма ,но това е друга тема/
                          Може и да ми се смеете,но дай Боже да видите и вие някога това,което видях аз.Нямало риба в Дунава,а??!!?
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            Искам да споделя нещо с всички.
                            Не знам кой колко голяма риба е виждал,но вчера на брега на Дунава видях риба,която направо ме уплаши.
                            Все съм виждал големи риби по реката,а и не само там,но довчера не бях виждал такова чудовище.Бях хвърлил 3 въдици за сом на "бостана"/около км.443/и седя и си ги гледам.В един момент водата на 15м от мен се надигна и се показа туловището на риба над 2.5м.Вярно,че на страха очите са големи,ама пък чак толкова мисля не съм страхлив.Чу се едно "пуффффф" и звяря отново потъна в дълбокото.Взех да мигам както малко дете мига,когато е наакано.Дълбочината там е около 15-20м.измерено със сонар.
                            Целият настръхнах,все едно съм на лов за фазани,а покрай мен е преминал слон.Едната по-здрава въдица беше "на рибка"-веднага я извадих и презаредих с попово прасе.
                            Не мога да кажа сом ли беше,моруна ли,ама ми взе акъла/то вече и него го няма ,но това е друга тема/
                            Може и да ми се смеете,но дай Боже да видите и вие някога това,което видях аз.Нямало риба в Дунава,а??!!?
                            Забрави да споменеш на коя ракия беше кат го видя туй нещо .Може затова да не ми е бутало оня ден на това място.Чаро това е голяяяяма река ко се чудиш. Трябва да се радваш на такива гледки.Пожелавам ти такава риба да ти клъвне.Да усетиш моща на такова чудовище е истински късмет.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Да Чаро затова и викаме голямата река защото както има и малки рибета така има и мноооого големи,затова харесвам риболова по Дунава а той е несравним с никои друг.Е не всеки път има риба ама за това има и скара край голямата река.

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                2.5м риба ако е сом си е 90-100кг. това е нормално и вазможно . От дунав са вадени и много по големи риби (сом). Най вероятно е било сом.
                                flash-gsm team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X