Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от velmont Преглед на мнение
    Чаро кажи моля те през Нова черна или през бившите рибарници след ДЗС-то е по добре да се мине. И ако може да кажеш къде сте хванали сомчетата
    Правилно,точно оттам е пътят.Ние риболувахме в района на "тръбите".През бившите рибарници след ДЗС-то
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      вчера от обяд до днеска докъм 1 бяхме на калимока бутаха само дребни сомчета ито вчера днес няма никой

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Май снимки щяхте да качвате.
        Аз като ходих, останах доволен от риболова, въпреки дребните неволи по пристигането ми до избраното място. Всъщност не точно където исках, но в голяма близост до 444км. Добре че беше Чаро, че ми посочи верния път.
        Навсякъде е заблатено с изобилие от комари, които хапят почти денонощно. До острова се пробвах да стигна, но без резачка няма да стане. С брадвата каталясах, явно никой не е ходил. На връщане разбрах, че е забранен риболова около острова и навсякъде в резервата, който уж е за птици, но пък за сметка на това лова си е напълно разрешен. Аз ли нещо не схващам или е идиотски замислено.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:351.0 КБ
ID:5200295
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:324.5 КБ
ID:5200298Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:218.7 КБ
ID:5200299Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:232.0 КБ
ID:5200297Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:252.5 КБ
ID:5200296Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:155.7 КБ
ID:5200300
        Последно редактирано от Лъчезар; 10-08-10, 08:12.

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Вчера (неделя) до 13.00ч. 4-5 кг. таранка , скобар , платика и една мрянка 40см. На Нова Черна. ДОволно. А толкова много хора по тези места не бях виждал мнооого отдавна .

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
            Май снимки щяхте да качвате.
            Аз като ходих, останах доволен от риболова, въпреки дребните неволи по пристигането ми до избраното място. Всъщност не точно където исках, но в голяма близост до 444км. Добре че беше Чаро, че ми посочи верния път.
            Навсякъде е заблатено с изобилие от комари, които хапят почти денонощно. До острова се пробвах да стигна, но без резачка няма да стане. С брадвата каталясах, явно никой не е ходил. На връщане разбрах, че е забранен риболова около острова и навсякъде в резервата, който уж е за птици, но пък за сметка на това лова си е напълно разрешен. Аз ли нещо не схващам или е идиотски замислено.

            [ATTACH=CONFIG]236392[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]236395[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]236396[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]236394[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]236393[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]236397[/ATTACH]
            Браво Лъчко! Мрената е много добра!

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Колегата я хвана, а аз съм с платиката 1,3кг. Не бях хващал толкова голяма досега.

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                Колегата я хвана, а аз съм с платиката 1,3кг. Не бях хващал толкова голяма досега.
                И платиката е повече от добра, браво!

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от velmont Преглед на мнение
                  Вчера (неделя) до 13.00ч. 4-5 кг. таранка , скобар , платика и една мрянка 40см. На Нова Черна. ДОволно. А толкова много хора по тези места не бях виждал мнооого отдавна .
                  колега ти с каква кола беше

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    WV Vento сива. Бях 300-400м. над пътя които излиза на дунава като прехвърлиш дигата. Много удобна и широка тераска имаше.

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Как е вече в Нова черна може ли да се влезне по дигата и до местата станаха ли достапни трагнаха ли шарковците вече ?)))

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от СОБТ Преглед на мнение
                        Как е вече в Нова черна може ли да се влезне по дигата и до местата станаха ли достапни трагнаха ли шарковците вече ?)))

                        Да,може да се влезе.В момента колегата Меха е там,но няма връзка с тел.и не знам какво лови.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Е дано пък да хване.Аз шаран тази година още не съм хванал.

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            Да,може да се влезе.В момента колегата Меха е там,но няма връзка с тел.и не знам какво лови.
                            Току що се връщам от инспекция на Дунава.Мехата се скъсва да лови шаранчета по 300-400гр. и да ги пуска обратно.Даже се моли като му клъвне да не е шаранче,а таранка.Изпихме една бутилка ракия/бутилката от 0.5л.мин. вода/ ,опекохме си 3 таранки по 400-500гр.,скъсах му две въдици и го оставих да риболува сам.Утре ще го проверя пак!
                            Опитахме да ловим и на пеперуда ,и на печен салам -не иска и това е.Снимков материал ще чакате от Мехата.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              .Шаранчета много ама всичките бебета.Даже като почнахме да ги черпим по глътка ракия почнах да не смогвам да ги вадя.Иначе си прекарах страхотно.Благодаря на Чавдар за свиждането.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Прикачени файлове
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X