Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    На 9.10.2010 ще се проведе последния 6-ти кръг на Спининг лига "Brother".

    Сборен пункт - Ряхово 9,30 ч.
    Начало на състезанието 10.00 ч
    Край - 14,30 ч.
    Теглене на улов и награждаване 14,30 -15.00 ч.

    Поканени са всички, които желаят да се включат.

    По изключение е разрешено ползването на автомобили, така, че може да стане "offroad" риболов

    На 10.10.2010 ще се проведе петия по ред международен спининг турнир "Синия Дунав Оупън" - 2010 г.,
    организиран от Магазин "Синия Дунав" със съдействието на спиниг клуб "Стари видри" в района на гр. Мартен от 9:30 до 13:30 ч.
    Записване от 8:30 ч.
    Брой участници - неограничен.
    Такса за участие - няма.
    Награден фонд - до 10 място осигурен от магазин "Синия Дунав"

    Така, че уикенда е запълнен

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от СОБТ Преглед на мнение
      Ами шарковците не са ли се разбутали вече като захладня, е нали трябва да се хранят преди да се преберат или още трябва да захладнее? ))
      Трябва да се хранят ама ги няма никакви по наще места.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Лоша работа е тая седмица кам петак може да доидем да ги видим белким трагнат да се хранят ходихте ли тая сабота и неделя ?

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Лоша работа няма риба по наще местаИма ама все маломерна:twistedРядко ще има нещо по значително
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Лоша работа няма риба по наще местаИма ама все маломерна:twistedРядко ще има нещо по значително
            Ха ти кога ходи да провериш а?Нещо май тайно и ти като Чавдар са лъзгаш до Дунава
            Николай Папазов

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Миналата седмица на Калимок за няколко часа резултата три мрени :две около двете кила и една около четворката,ама са нацепих от студ

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                без снимки не се признава.
                Еле пък на четворката!

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Снимки ще постна нямам кяр да излъжа,само да си оправя телефоните че съм с нови и не мога се оправям още с тях.А за 4етворката мога да ти гарантирам макар че не се вижда добре на снимката понеже приятелчето което беше с мене я е обърнал с моцуната напред,както и да е.Имам и една изстървана по-голяма от четворката,аз поне такова чудовище от този тип риба не съм виждал,докарахмея до брега и като ни скива помаха с опашка и барабар с такъма се изпари а ние като препарирани.Всички риби бяха хванати за мое голямо учудване на рак.Намерихме един рак на брега и хвърляхме за сом но излезе друго.Така ракът беше разфасован на малки парчета който спасиха положението.

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Виж как си каза всичко
                    Не казвам, че лъжеш, но наистина ми беше любопитно да видя такъв екземпляр, пък дори и на снимка.
                    Аз лично винаги съм пускал раците, които съм хващал по Дунава, въпреки че са доста досадни.

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Вчера на калимока 1бр 3,700 мряна 1бр2,800 http://meha33.snimka.bg/hobby/atv3.337806.21245341

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                        Вчера на калимока 1бр 3,700 мряна 1бр2,800 http://meha33.snimka.bg/hobby/atv3.337806.21245341
                        А защо снимката е правена в магазина ти
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Там му е кантара на човека.
                          Браво колега, много хубаво добиче! Пак ли на раци или е на щастливо попово прасе.

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                            Там му е кантара на човека.
                            Браво колега, много хубаво добиче! Пак ли на раци или е на щастливо попово прасе.
                            Не колега на качамак

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              А защо снимката е правена в магазина ти
                              Щото нали знаеш че не вярвам на приказки по телефона иго накарах като се прибира да дойде дая изтеглим.А между другото разбра че несъм ги хванал аз.Само документирах

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                нещо не мога да се оправя със снимките и ги пратих като блог ,абе как се качват снимките някой ще ми обясни ли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X