Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]270661[/ATTACH]Цяла неделя на километър 456.Мряна 1брой около 2,5кг и 1 щука около 2кг[ATTACH=CONFIG]270660[/ATTACH]аз снимах понеже нямах бутане
    Ей мене кога ще ме поканите със вас за риба
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14112010049.jpg
Прегледи:1
Размер:129.1 КБ
ID:5228840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14112010283.jpg
Прегледи:1
Размер:184.4 КБ
ID:5228838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14112010050.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5228837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14112010051.jpg
Прегледи:1
Размер:99.8 КБ
ID:5228836Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14112010284.jpg
Прегледи:1
Размер:197.1 КБ
ID:5228834
      Чаро не се крия,предният ден исках да ви се обадя защото мислех да риболувам при вас,но закаснях вече бяхте писали че заминавате за Дунава и се раминаха нещата ,но нищо друг път.Качвам малко снимки за да не има пак коментари за размера.Рибата за ваше учудване е хваната на скарида поради липсата на раци в този период.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Ей мене кога ще ме поканите със вас за риба
        И мене ме поканиха нали знаешНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображ.013.jpg
Прегледи:1
Размер:154.2 КБ
ID:5228859

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          ето го снимковия матрял.....

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
            ето го снимковия матрял.....
            Всичко хубаво, браво за мрената, ама тези малките щучки що ги уби?

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
              ето го снимковия матрял.....
              Колегаа, колега - че и се хвалиш с тези бебета...
              Не ми брой статуса във Форума, пиша като рибар - мръвкаджия си ти, не рибар, догодина ще ловиш цървули, от евтините.
              Ако не е догодина, ще е още една напред, но покрай твоята хамелщина/и на себеподобните ти/ ще кибичим и ние като прани гащи на брега.
              Айде наслука, може и някоя "Омния 0.8" да уплътниш с дребосък, за който си за дране от ИАРА...

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                ...Качвам малко снимки за да не има пак коментари за размера...
                Е, как да няма коментар?! Размерът при рибите ИМА значение!
                8 щуки и НИТО ЕДНА не е в нормата!!!

                П.П. Маххх, махни му снимките и му сложи бан за месец.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  Колегаа, колега - че и се хвалиш с тези бебета...
                  Не ми брой статуса във Форума, пиша като рибар - мръвкаджия си ти, не рибар, догодина ще ловиш цървули, от евтините.
                  Ако не е догодина, ще е още една напред, но покрай твоята хамелщина/и на себеподобните ти/ ще кибичим и ние като прани гащи на брега.
                  Айде наслука, може и някоя "Омния 0.8" да уплътниш с дребосък, за който си за дране от ИАРА...
                  Господин ми модератор нека разясня някой неща и те попитам и теб някой работи пък после ако искаш ми сложи бан до живот и ме наричай мръвкаджия ,макар да не ме познаваш изобщо.Първо щуките наистина са маломерни и са ловени целенасочено,ако си забелязал съм писал десетина ,с точност бяха цели 14 броя,бяха напъхани в кофа с цела да будат пуснати в Лесопарк "Липник",но кофата се разля без да видя понеже бях с бус и осем бройки не оцеляха но останалите 6 си плуват на Текето живи и здрави.Да те попитам сега ти колко пъти пусна някоя риба някъде за да има после да си хванеш,защото аз колкото пъти съм пускал там риба за да има такива като теб да си чешат крастата ти толкова не си ходил за риба,купувал съм от Чифлика по стотина бройки не еднократно и съм ги пускал на Текето за да има такива като теб да ловят,иди и питай собственика баи Данчо за мен той ще ти каже.Второ рибата уловена от мен на снимката е дарена на дома за сираци "Райна Гатева" защото във къщи риба освен скумрия на скара никой не иска да яде,да те попитам ти колко пъти си дари дневния улов на някое такова място,защото аз го правя доста често справка в дома за сираци питай пак за мен директорката ще ти каже.Относно ИАРА обади се и там да попиташ колко сигнала съм подал за безчинствата който се правят по водоемите и там ще ти кажат.А относно статуса ми не ми пука за него пиша като рибар,по скоро вече ще чета само като рибар,останете си със здраве.
                  "

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                    Господин ми модератор нека разясня някой неща и те попитам и теб някой работи пък после ако искаш ми сложи бан до живот и ме наричай мръвкаджия ,макар да не ме познаваш изобщо.Първо щуките наистина са маломерни и са ловени целенасочено,ако си забелязал съм писал десетина ,с точност бяха цели 14 броя,бяха напъхани в кофа с цела да будат пуснати в Лесопарк "Липник",но кофата се разля без да видя понеже бях с бус и осем бройки не оцеляха но останалите 6 си плуват на Текето живи и здрави.Да те попитам сега ти колко пъти пусна някоя риба някъде за да има после да си хванеш,защото аз колкото пъти съм пускал там риба за да има такива като теб да си чешат крастата ти толкова не си ходил за риба,купувал съм от Чифлика по стотина бройки не еднократно и съм ги пускал на Текето за да има такива като теб да ловят,иди и питай собственика баи Данчо за мен той ще ти каже.Второ рибата уловена от мен на снимката е дарена на дома за сираци "Райна Гатева" защото във къщи риба освен скумрия на скара никой не иска да яде,да те попитам ти колко пъти си дари дневния улов на някое такова място,защото аз го правя доста често справка в дома за сираци питай пак за мен директорката ще ти каже.Относно ИАРА обади се и там да попиташ колко сигнала съм подал за безчинствата който се правят по водоемите и там ще ти кажат.А относно статуса ми не ми пука за него пиша като рибар,по скоро вече ще чета само като рибар,останете си със здраве.
                    "
                    Явно не познаваш maxxx-a, иначе нямаше да напишеш горните простотии. Като не искаш хората да реагират така няма да пускаш подобни "касаплийски" снимки. И още - като пусна снимките защо не обясни веднага кое, как и защо, а го правиш чак сега? Как човек да ти вярва, че не си го измисляш сега, след гневните реакции на колегите?
                    А с тези малките "писалки" сигурно си нахранил две деца и половина в дома за сираци, машалла...
                    Остани си със здраве.

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                      Господин ми модератор нека разясня някой неща и те попитам и теб някой работи пък после ако искаш ми сложи бан до живот и ме наричай мръвкаджия ,макар да не ме познаваш изобщо.Първо щуките наистина са маломерни и са ловени целенасочено,ако си забелязал съм писал десетина ,с точност бяха цели 14 броя,бяха напъхани в кофа с цела да будат пуснати в Лесопарк "Липник",но кофата се разля без да видя понеже бях с бус и осем бройки не оцеляха но останалите 6 си плуват на Текето живи и здрави.Да те попитам сега ти колко пъти пусна някоя риба някъде за да има после да си хванеш,защото аз колкото пъти съм пускал там риба за да има такива като теб да си чешат крастата ти толкова не си ходил за риба,купувал съм от Чифлика по стотина бройки не еднократно и съм ги пускал на Текето за да има такива като теб да ловят,иди и питай собственика баи Данчо за мен той ще ти каже.Второ рибата уловена от мен на снимката е дарена на дома за сираци "Райна Гатева" защото във къщи риба освен скумрия на скара никой не иска да яде,да те попитам ти колко пъти си дари дневния улов на някое такова място,защото аз го правя доста често справка в дома за сираци питай пак за мен директорката ще ти каже.Относно ИАРА обади се и там да попиташ колко сигнала съм подал за безчинствата който се правят по водоемите и там ще ти кажат.А относно статуса ми не ми пука за него пиша като рибар,по скоро вече ще чета само като рибар,останете си със здраве.
                      "
                      Колегаа, колега, много смъкната летва, за да ти отговоря по същия начин...
                      Колко и от кога ходя за риба, къде - все неща, които ако не ти ги е говорил глобуса, няма как да знаеш.
                      Както и Тихомир ти обърна внимание, обяснението ти за осемте писалки дойде впоследствие, не съм бил петнайстата риба в кофата ти, че да знам кое-как е било по пътя.Ще попитам Вальо и Цецо на Текето някой зарибявал ли е с щуклета.Ще питам и Родан и брат му, те редовно зарибяват и знаят кой друг пуска риба там.

                      За статуса, имах предвид моя, ти нямаш такъв тук, понеже с нищо не си допринесъл за просперитета на този Форум.

                      п.п. и не публикувай снимки на случайно умрели маломерни риби под формата на дневен улов.Аз например щях да снимам 14-те в кофата/живарника, за да покажа активността на хищника през съответния ден, с обяснението, че това е зарибителен материал за вътрешен водоем.Ти ги пишеш като Ран Босилек, после се сърдиш и се пробваш да нагрубяваш...

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                        Господин ми модератор нека разясня някой неща и те попитам и теб някой работи пък после ако искаш ми сложи бан до живот и ме наричай мръвкаджия ,макар да не ме познаваш изобщо.Първо щуките наистина са маломерни и са ловени целенасочено,ако си забелязал съм писал десетина ,с точност бяха цели 14 броя,бяха напъхани в кофа с цела да будат пуснати в Лесопарк "Липник",но кофата се разля без да видя понеже бях с бус и осем бройки не оцеляха но останалите 6 си плуват на Текето живи и здрави.Да те попитам сега ти колко пъти пусна някоя риба някъде за да има после да си хванеш,защото аз колкото пъти съм пускал там риба за да има такива като теб да си чешат крастата ти толкова не си ходил за риба,купувал съм от Чифлика по стотина бройки не еднократно и съм ги пускал на Текето за да има такива като теб да ловят,иди и питай собственика баи Данчо за мен той ще ти каже.Второ рибата уловена от мен на снимката е дарена на дома за сираци "Райна Гатева" защото във къщи риба освен скумрия на скара никой не иска да яде,да те попитам ти колко пъти си дари дневния улов на някое такова място,защото аз го правя доста често справка в дома за сираци питай пак за мен директорката ще ти каже.Относно ИАРА обади се и там да попиташ колко сигнала съм подал за безчинствата който се правят по водоемите и там ще ти кажат.А относно статуса ми не ми пука за него пиша като рибар,по скоро вече ще чета само като рибар,останете си със здраве.
                        "
                        Тц,тц,тц,тц.Господин ми " ivo_barns ".Аман от бракониери,като вас.Такива,като вас бол.Тъпчат в кошове,турби и уж с някакви други мисли. От опоменатото в горните снимки сте за затвор.Как може въобще да вземете маломерна риба,било то и целенасочено.Колко килца идват общо?Еми щом имате желание да зарибявате,защо не го правите както трябва?Защо не закупите от даден рибарник,даден вид риба и не позаребите водоема?Кви кофи,кви пет лева?Ама на,кофата паднала и се разляла.Дрън-дрън,чи пляс.Имате желание да подпомогнете даден дом за сираци,браво,НО пак не се прави така.Щом имате дарителски желания,има рационално действие/ПАРИ/.Защо не закупихте от магазина риба,колкото им трябва за една вечеря,че да ви приказват с благи думи.Не да се чудят тия 8 рибки,как да ги извъртат.От цялотови обеснение разбрах,че сте погубели не малък брой маломерни риби и полу вечеря.Браво,евала така се прави и мисли!На Текето не му требва щука,а амур и шаран.
                        Чудно ми е,ако ви набарат ИАРА,какво ще им уртувате с тия бебоци?.Пък вие пак си подавайте сигнали.

                        П.п.Мои размисли и страсти:
                        Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                        За мен посегателството над маломерни риби е вид педофилия(на дравника)

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          ееее вие за десетина рибета го изядохте момчето, ама да си кажа и аз мнението според мен не е никакъв бракониер и не виждам как ще намали популацията, всеки който си лови рибката с въдица не е бракониер - бракониери са онези който бият с ток и влачат мрежи ама тях никой не ги закача

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Господа критикуващи,мисля че много сте се надъхали!Минималният размер на прибраната щука е 35см.Вижте добре снимките-плочките са 33см.!?
                            Вярно е,че не са по 2кг+щуките ,но са си в границите.Познавам добре Иво,не е бракониер.
                            Професионалните рибари по Дунава ловят много повече маломерни щуки и всякаква друга маломерна риба с мрежите,отколкото който и да е въдичар !И то знаете ли защо-ами защото рибните борси им ги купуват.Там трябва да се затегне контрола.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Господа критикуващи,мисля че много сте се надъхали!Минималният размер на прибраната щука е 35см.Вижте добре снимките-плочките са 33см.!?
                              Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                              .....Първо щуките наистина са маломерни и са ловени целенасочено,ако си забелязал съм писал десетина ,с точност бяха цели 14 броя,бяха напъхани в кофа.....
                              "
                              Без коментар.

                              ........
                              Професионалните рибари по Дунава ловят много повече маломерни щуки и всякаква друга маломерна риба с мрежите,отколкото който и да е въдичар !И то знаете ли защо-ами защото рибните борси им ги купуват.Там трябва да се затегне контрола.
                              Тук си прав и определено трябва нещо да се промени в тази насока. Но промяната започва от нас самите и с подобен "улов" това няма как да стане.

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Наистина е неприятно да коментираме подобни действия, но ако си извръщаме съгласно главата настрани, понеже познаваме човека - пак не е това начина.
                                Никъде не съм упоменавал, че това му е системата на риболов, да прибира наред.Коментирах конкретният риболовен ден и наличният улов.
                                Това от една страна, от друга обаче, бегло споменах, че не съм бил петнайстата риба в кофата и още не съм.
                                За колко време мре щука на сухо, колеги ?Не говорим за бяла риба или отчасти распер, нали ?
                                Хайде личен опит отпреди няма седмица - два броя, кило и кило и канче, мряха само в мивката три часа и зайде, пътя от Дунав до в къщи отделно.
                                Текето перпендикулярно е на осем километра от Дунав, оттам ляво/дясно, Русе/Тутракан са максимум 55 км.
                                Бакалската сметка всеки може да я направи - няма щука, която има проблем да стои час и половина на сухо минимум/освен ако не е нагълтала до хрилете и ги разкъсаш при вадене на куката, но и осемте ли са били налапали неспасяемо ?!/, дунавска щука е това, не шаран от рибарник.
                                Това ми е последният коментар по този случай, за мен колегата не е прав, това е лично мнение, неналожено никому, както и мога да го изказвам където пожелая.
                                Последно редактирано от maxxx; 17-11-10, 08:01.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X