Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
    Тоз мост не сам го мяркал ама колите са ми познати.
    Минавал си от този мост с мен
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Преминава се ,но трябва някой да ти показва къде да караш,че иначе!
      Ето и снимки,включетелно и на витари!
      Не е чак толкоз страшно.Аз със мойта бабичка мога да направя обратен завой на това мостче
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Не е чак толкоз страшно.Аз със мойта бабичка мога да направя обратен завой на това мостче
        Вярно,мам..му минава без да се качва по парапетите.Нали може да се сменя колеята в движение......
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Преминава се ,но трябва някой да ти показва къде да караш,че иначе!
          Ето и снимки,включетелно и на витари!
          Мерси за снимките, малко съм по разкрачен, ама следващия път ще се пробвам.
          На другия мост имаш ли снимки, предполагам кой е, но не съм сигурен.

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Ейййй, давайте да правим организация тази събота или неделя да ходим на Дунава, че другата седмица влиза забраната
            Николай Папазов

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Кво стана що изстреляхте темата тука?

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                Кво стана що изстреляхте темата тука?
                Нормално положение-с дружески приказки вече брояча не работи...
                Рибата наистина е мъчна,нивото не лъже-при вас как се отразяват черешовите води и активността на рибата?Мирната ли е по-мудна или хищника?
                Морунаш и дребни платички излизат на бял червей,распер зор се прилъгва на всякакви железа.Щуката е баталясала след мръстенето,но с упорство се хваща някоя.

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Вчера ходих на Дунава да търся мустакатия.В късният следобяд го намерих-3кг. на торен червей.До вечерта изобщо повече не бутна и се прибрах.
                  Преди да си тръгна дойдоха двама младежи от Русе с един голф синхро.Оставих ги да риболуват там където бях аз.
                  Снимки нямам.

                  Към този който е преместил темата:
                  Какво трябва да пише в темата според Вас ,за да не е общи приказки?Те в момента всички теми са общи приказки!
                  Организацията на един излет сигурно са общи приказки според Вас,но ако не си пишем,няма да се намерим.
                  По същата логика/не претендирам за миродавност/може да решите да преместите и темата за "Варна 2010" в общи приказки!
                  Последно редактирано от чаро 4х4; 09-04-10, 05:01.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Чавдаре, мани адресната регистрация на темата ми давай да се организираме събота или неделя, че забраната иде....Меха и ти не се скатавай
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                      Чавдаре, мани адресната регистрация на темата ми давай да се организираме събота или неделя, че забраната иде....Меха и ти не се скатавай
                      Идвай!Вземи си мерака за копане на червеи и попови прасета !Мехата не може да дойде,ще имал гости.Мисля да отидем след съоръжението,там където ни хапаха комарите.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Идвай!Вземи си мерака за копане на червеи и попови прасета !Мехата не може да дойде,ще имал гости.Мисля да отидем след съоръжението,там където ни хапаха комарите.
                        Май ще изгоня гостите събота.....
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Аз във събота не мога,най-големият ми приятел има ЧРД и не мога да не го уважа,но ако е за неделята на драго сърце пристигам.Така че драснете някой ред ако е за тогава.

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Днес бях отново на Мартен. На дъно на малай и бял червей, не пипна. Таранчиците за стръв бяха редовно оставяни без глава и опашка. Само на плувка излезе скобар и морунаж на бял.
                            Успех утре и да се похвалите със снимков материал

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                              Днес бях отново на Мартен. На дъно на малай и бял червей, не пипна. Таранчиците за стръв бяха редовно оставяни без глава и опашка. Само на плувка излезе скобар и морунаж на бял.
                              Успех утре и да се похвалите със снимков материал
                              Я си вземи фотото и въдиците и утре в 7.00ч да си в Нова Черна.Ела да направим един витарски оффриболов.Вземи си червей и таранки за стръв.Тръгване от Н.Черна 7.30ч.От 7.00до 7.29ч.черпя кафе в къщи!
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                Нормално положение-с дружески приказки вече брояча не работи...
                                Рибата наистина е мъчна,нивото не лъже-при вас как се отразяват черешовите води и активността на рибата?Мирната ли е по-мудна или хищника?
                                Морунаш и дребни платички излизат на бял червей,распер зор се прилъгва на всякакви железа.Щуката е баталясала след мръстенето,но с упорство се хваща някоя.
                                Господин старши участник и модератор не се намирам във този форум за да трупам на брояча темички или по скоро отговорчета за да разнообразявам дните си.Не притежавам превозно средство което да отговаря на името на този форум но пък имам страст която ме отведе тук и намерих хора с които да я споделям,не се намирам тук и за да се дракам или заяждам с когото и да е но моля да не го правите това вие.Ако съм неприятен за някого или съм обидил някого ще престана да пиша а само да разглеждам темите има достатачно начини за комуникация в днешно време.А знае ли човек може и да съм се запалил вече по офф-роуда.На колегите утре -приятен и спорен риболов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X