Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Препоръчвам този филм

    Стига де, въпросът беше за изключенията от правилата. Хубаво, там добре играе. За 25 години кариера имаме първо попадение (ма е запазена мома де, пу да не й е уруки). Хубаво, и Клинт е безгрешен (с револвера обаче ).

    На антиъплоудърските чиновници искам да кажа: току-що гледах Pandorum, тоест НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ.
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

    Коментар


    • До: Препоръчвам този филм

      Горещо го препоръчвам - http://www.imdb.com/title/tt0443496/
      Има го в замунда с много слаб сийд .Аз лично го теглих над месец но си заслужаваше цялото чакане
      Също филм който си заслужава - http://www.imdb.com/title/tt0396171/ Добър почти колкото книгата .Обезателно го гледайте с добро качество.
      Последно редактирано от droba; 20-11-09, 16:22.
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • До: Препоръчвам този филм

        Много препоръчвам филма Mamma Mia



        Уникален филм направен Изцяло по песните на ABBA изпълнени от геройте във Филма, няма такова Брилянтно навързване на Сценария с Текстовете - Гледйте го Дори да не сте фенове на ABBA
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Препоръчвам този филм

          Новия филм на Карлос Саура - Аз, Дон Жуан. Великолепен е!

          http://www.programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=56137

          Историята започва във Венеция, продължава във Виена и разказва за написването на операта Дон Жуан от Моцарт и неговия либретист Лоренцо да Понте. Така, както само Саура може да я разкаже...
          Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

          Коментар


          • До: Препоръчвам този филм

            2012 - http://zamunda.net/details.php?id=197240&hit=1

            Интересно направен с много ефекти,но и доста нереален.
            (0+)
            Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

            Коментар


            • До: Препоръчвам този филм

              Ако прецените, че този коментар не е за темата го преместете или го изтрийте.

              Интересно какво бихте казали за ,,Гадните копИлета" (2009) на Тарантино, Пит и компания
              Моят коментар е: не бих го гледал ако имах и най-бегла идея за сюжета (аз не го и догледах в интерес на истината). Не ми е ясно кой има точно в момента интерес от разпалване на обратни реакции... вероятно самите ,,световни евреи"... тенденцията за тласкане на човешкото същество извън рамките на присъщата му човечност за мен остава крайно неразбираема

              За Пит - тепърва ще осъзнава погрешната стъпка в кариерата си...
              За Тарантино - дали това не са признаци на творческо изчерпване...
              За благородната цензура в световен мащаб - дали съществува...
              Последно редактирано от emanuilis; 22-11-09, 08:24.
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • До: Препоръчвам този филм

                Коментирано е някъде по-нагоре.
                Не влагайте толкова внимание и влияние в един, все пак, холивудски филм...
                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                Коментар


                • До: Препоръчвам този филм

                  Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                  Коментирано е някъде по-нагоре.
                  Не влагайте толкова внимание и влияние в един, все пак, холивудски филм...
                  ,,Холивудски"... ами като го гледа някое незряло съзнание в каква ли посока ще бъде моделирано Разбира се ние сме безсилни срещу тази ,,безскрупулна машина за пари", но поне исках да споделя...
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • До: Препоръчвам този филм

                    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение

                    Интересно какво бихте казали за ,,Гадните копИлета" (2009) на Тарантино, Пит и компания
                    Много зле,като филм,като замисъл...като всичко.Е,аз го догледах,не знам защо.

                    Коментар


                    • До: Препоръчвам този филм

                      Вижте как след една година половината младежи по света ще "мислят", че Хитлер е убит в кино от американците.
                      Танки грязи не боятся!

                      Коментар


                      • До: Препоръчвам този филм

                        Това ще е проблем на младежите, не на филмите.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • До: Препоръчвам този филм

                          Нали. Кой тук каза "пропаганда"?

                          Коментар


                          • До: Препоръчвам този филм

                            ,,Духът на времето,,1 и 2 , попаднах съвсем случайно на този филм , бях чувал за него но не бях го гледал , документален е , не знам до колко са достоверни данните изнесени в него но ........... определено са доста интересни , гледах втората част , там се засяга паричната система на САЩ , за това как корпоративния бизнес се опитва и управлява света , в края на филма се говори за проект ,,Венера,, в който е описано как може да се усвоят максимално слънчевата енергия , енергията на вятъра ,приливите и най вече на геотермалната енергия която ако се усвой нацяло, проблемите с електроенергията биха изчезнали !!!
                            Абе все интересни неща ( поне за мен) , и едно предупреждение
                            съдържат се доста брутални кадри които не са плод на специални ефекти и не е желателно да се гледа в присъствието на малки деца !!!
                            поздрави !!!

                            Коментар


                            • До: Препоръчвам този филм

                              Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
                              ,,Духът на времето,,1 и 2 , попаднах съвсем случайно на този филм , бях чувал за него но не бях го гледал , документален е , не знам до колко са достоверни данните изнесени в него но ........... определено са доста интересни , гледах втората част , там се засяга паричната система на САЩ , за това как корпоративния бизнес се опитва и управлява света , в края на филма се говори за проект ,,Венера,, в който е описано как може да се усвоят максимално слънчевата енергия , енергията на вятъра ,приливите и най вече на геотермалната енергия която ако се усвой нацяло, проблемите с електроенергията биха изчезнали !!!
                              Абе все интересни неща ( поне за мен) , и едно предупреждение
                              съдържат се доста брутални кадри които не са плод на специални ефекти и не е желателно да се гледа в присъствието на малки деца !!!
                              поздрави !!!
                              Определено си струва да се види. Аз специално повече харесвам първата част. Намирал съм ги като: Zeitgeist.DVDRip.XviD и Zeitgeist.Addendum.DVDRip.XviD

                              Коментар


                              • До: Препоръчвам този филм

                                Zombieland (2009) - свежарска комедия с повечко кръв
                                Тотална пародия на всички идиотски хорър филми със зомбита, при това с жесток саундтрак )) Уди Харелсън в типичната си хардкор роля на лошо момче, кърти мивки отсекъде. Бил Мъри за 5 минути на кръст, при това в ролята на самия себе си, обаче също добро включване
                                Филмът има много добре съставено черно чувство за хумор, без да е в повече, а и ефектите не са никак лоши.
                                http://www.imdb.com/title/tt1156398/

                                =======================================

                                2012 (2009) - тази дългоочакваната новост на катаклизмична тематика. Явно покрай така актуалните напоследък "древни пророчества на маите" са решили да избацат едно парче по въпроса. Пък аз мислех, че модата на тези филми отмина с вече забравените "Armageddon", "Deep Impact", "The Core" и прочие. Филмът се вписва изцяло в жанровите особености, присъщи на гореизброените. Демек научна фантастика от типа "всепланетарен апокалипсис ни застига", като естествено фантастичният елемент яко доминира над научния
                                Отново се засяга темата - ако знаем предварително, че лошото идва, кой ще реши кои хора да се скатаят в убежищата дето ги строим, и кои ще дадат фира ? По този въпрос във филма няма нищо фантастично - спасяват се богатите, защото си плащат
                                Разбира се, Холивуд обича да ни поднася същата манджа в нова чиния многократно, но поне си правят труда порцията да е по-голяма. Спец ефектите на всички катастрофични сцени са много добри. И ако до момента сме гледали "дребни" катаклизми като "вълна отнася Манхатън" или "астероид заличава Париж" (лошо няма), то сега вече ще се радваме на наистина мащабни визуализации - от разцепен на две Лос Анджелис, през вулканично изригване на целия Йелоустоун, та чак до колосално цунами, което залива... Хималаите
                                Както се казва: колкото повече - толкова повече. Специално за любителите на този тип ефекти, филмът е впечатляващ, а също си струват и гледките - например на тибетските планини, или на кацащия върху тях руски товарен "Ан"
                                Е, не търсете особен реализъм, защото не е това целта.
                                http://www.imdb.com/title/tt1190080/
                                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X