Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Филми

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Ми щото си я търсил в друг сайт със забранени раздели за ЧАВЕТА /деца от цигански/ затова..
    ХаХа
    Ех тоя Чинела бе
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • #92
      До: Филми

      Пичове forum.offroad-bulgaria.com не е замо раздел Мотори !!!
      има много други подфоруми с каква ли не информация, май всякаква
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #93
        До: Филми

        ХАХА този филм като го гледах преди няколко седмици и наистина и на мен ми направи впечатление,,един от наи добрите филми направени скоро време и мн по добър от тези бози кадето се правят сега...ааа Края е убииствен,няма др такъв краи,просто не го очаквах и накрая даже ми стана смешно от този абсурден краи и аз го ПРЕПОРЪЧВАМ на всеки които не го е гледал!!!
        [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

        Коментар


        • #94
          До: Филми

          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
          Пичове forum.offroad-bulgaria.com не е замо раздел Мотори !!!
          има много други подфоруми с каква ли не информация, май всякаква
          Знаем Краси
          Просто снощи като съм търсил не съм видял никъде такава тема (сигорно защото ми се спеше), затова пуснах тази.
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • #95
            До: Филми

            Викаш то толкова инфо вече има из форума че и търсенето в търсенето става трудно
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #96
              До: Филми

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Викаш то толкова инфо вече има из форума че и търсенето в търсенето става трудно
              Ми не. Снощи толкова ми се спеше, че напълно изключих, че съществува такова нещо "търсачка" и търсех по отделно из основни форуми, но как мога да предположа, че ще има тема в Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #97
                До: Филми

                Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология


                Ти да не си объркал форума нещо бе човек

                Коментар


                • #98
                  До: Филми

                  Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение

                  Ти да не си объркал форума нещо бе човек
                  Миии мисля, че не съм
                  Влез в Основни форуми/Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология/Изкуство и култура/ и там имало тема Филми, телевизия и музика
                  Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                  Коментар


                  • #99
                    До: Филми





                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • До: Филми

                      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение




                      Жив е той, жив е (Харисън Форд имам предвид ).
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • До: Филми

                        Първоначално публикуван от Sa6oko Преглед на мнение
                        ХАХА този филм, като го гледах преди няколко седмици и наистина и на мен ми направи впечатление,,един от наи- добрите филми, направени скоро време и мн по- добър от тези
                        бози, кадето се правят сега...ааа Краят е убииствен,няма др. такъв краи,просто не го очаквах и накрая даже ми стана смешно от този абсурден краи и аз го ПРЕПОРЪЧВАМ на всеки, които не го е гледал!!!
                        ...................................................

                        Коментар


                        • До: Филми

                          Първоначално публикуван от Chaveto
                          Аз предлагам на всеки, който не е гледал филмът
                          The Mist / Мъглата (2007)




                          да го гледа!
                          Снощи го гледах и мога да кажа, че това е един от най-добрите филми, които съм гледал

                          Резюме : Базиран върху кратката история на Стивън Кинг, "Мъглата" разказва за малко градче, което е погълнато от гъста мъгла, убиваща всеки хванат в тъмнината. Ужасените оцелели търсят убежище в един супермаркет, докато множество убийствени създания се опитва да се доберат до тях.

                          Най-гаден е краят ...
                          ..........................................................

                          Коментар


                          • До: Филми

                            Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                            хора, търся от кои торент да дръпна "Вискоят рус мъж със черната обувка" издирвам го от доста време ,особенни белези :
                            френски , много забавен , година около 1970 маи ,абре велика работа ,има от старите ситроени Дюгол ,и може да видиш стария париж,аа има и много забавен саундтрак....ако някои има информация за издиравнияТ обек моля да съобщи в наи-близкото поделение на МВР

                            анонимността е гарантирана !!!
                            .................................................................
                            Ех, това "Й"...

                            Коментар


                            • До: Филми

                              Не бях обърнал внимание на най-важното:

                              Release Date: 23 May 2008 (Bulgaria)

                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • До: Филми

                                Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                                ..........................................................
                                Забележките относно правописните грешки се приемат
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X