Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Препоръчвам този филм

    Изумяват ме сериозни хора, които коментират филми, които никога не биха гледали. А ГИ ГЛЕДАТ

    Сякаш някой ги е закарал под строй насила на кино...

    Коментар


    • До: Филми

      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
      Особено към края с хеликоптера и бомбата Това ми съсипа филма
      Рядко съм виждал втората част на нещо да е по-добра от първата за съжаление....
      LZ1DWW

      Коментар


      • До: Препоръчвам този филм

        Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
        Изумяват ме сериозни хора, които коментират филми, които никога не биха гледали. А ГИ ГЛЕДАТ

        Сякаш някой ги е закарал под строй насила на кино...
        Само чрез опознаване на лошото можем да оценим доброто. Много вода трябваше да изтече и много филми да изгледам, обаче вече съм като критик-корифей )) Знам какво да очаквам от даден филм преди да седна да го гледам, щото си пиша "домашното" и се подготвям набързо за конкретното зрелище. Изненадам ли се към лошо - значи съм го надценил. Обаче, изненадата към обратното е чудесно усещане. Не че често има "изненади" де, щото повечето са като извадени от калъп
        Въобще, в абсолютно всеки филм има какво да се открие, просто трябва да се търси на вярното място.
        А на кино ходя рядко - инак да съм се разорил, при тая честота... Пък и нали съм си скромен, все няма кой да ме покани (действайте, девойки ).
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • До: Препоръчвам този филм

          Новая земля / Нова земя

          Година: 2008
          Жанр: Екшън, фантастика
          Времетраене: 01:54:46
          Режисьор: Александр Мельник

          В ролите:
          Константин Лавроненко - (Жилин),
          Ингеборга Дапкунайте -(Марта),
          Марат Башаров - (Толя-шлосера),
          Сергей Жигунов - (Полковника),
          Андрей Феськов - (Сипа),
          Евгений Титов - (Моряк),
          Павел Сборщиков- (Маймуната),
          Сергей Колтаков - (Махов),
          Виктор Жалсанов - (Якут),
          Владислав Абашин - (Аржанов),
          Заза Чичинадзе - (Амурбек),
          Николай Стоцкий - (Волынец),
          Игорь Письменный - (Олафсон),
          Томми "Тини" Листер

          Резюме: Действието на тази антиутопия се развива в близкото бъдеще.
          В цял свят е премахната смъртната присъда, затворите са препълнени, все повече средства са нужни за издържането на осъдените на доживот.
          Международните организации вземат решение за провеждането на един експеримент и Русия предоставя необитаем остров на север, където се строи малко селище. На острова се закарва първата част затворници от Русия, където всеки е с не по-малко от шест убийства.Те са оставени сами на себе си. Колонистите започват да живеят по своите закони. Храната свършва. Започват да ядат...слабите. Последният е мъртъв.

          Филмът съдържа ужасно-кървави сцени с насилие.
          Не се препоръчва на лица под 18 години!
          Последно редактирано от cveti; 23-06-09, 04:55.

          Коментар


          • До: Препоръчвам този филм

            Ето един филм който ще предизвика Противоречиви мнения и ще поляризира зрителите (от мразещи, до фенове), може би и за това трябва да го гледате, за да видите в коя група ще попаднете. Пък може и да ви хареса и най-вече да ви е интересно и полезно, защото има бая мисли, за силата и отговорността, за жертвите по пътя към добруването и най-вече като че ли какво е добруване....
            Гледайте го!

            За малко щях да забравя


            Не намерих снимка без йероглифи, но филма не е Азиатски, ако кликнете на картинката ще видите повече информация
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Препоръчвам този филм

              И Още "13-ият етаж" - Първообраза на "Матрицата" или Кое всъщност е истина и дали всичко което се случва около нас е истинско и дали има занчение

              http://www.imdb.com/title/tt0139809/

              Коментар


              • До: Филми

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Днес гледах последната седма серия на.
                Generation Kill

                Определено най-реалистичния филм за войната в Ирак, който съм гледал. Един от акттьорите дори е реален участник в събитията и играе самия себе си.


                http://www.youtube.com/watch?v=uSQ_7u2v_zs






                ## Резюме : "Generation Kill" е минисериал по едноименната книга на Ивън Райт. Излъчването ще започне на 13 юли, 2008 по НВО и ще продължи 7 часа. Продуценти са Дейвид Саймън, Ед Бърнс, Нина К. Нобъл, Андреа Калдерууд, Джордж Фейбър и Чарлз Патинсон.

                По време на първия епизод на излъчвания по НВО минисериал "Generation Kill", разказващ за елитния отряд морски пехотинци, извършващи първата инвазия в Ирак, беше трудно да се определи кой кой е, тъй като всички герои са с шлемове и лицата им са зацапани. Боях се че сценаристът и продуцент Дейвид Саймон [автор на "Жицата" (The Wire)] и дългогодишния ни сътрудник Ед Бърнс решават да прибегнат до старата тактика "объркай публиката, защото войната и без това е объркваща". Получи се абсолютно обратното - това се превърна в едно разбиващо клишетата пътешествие. Още през втория от седемте часа бях разбрал кой е най-трезвомислещия (и централен човек) в цялата тази история (тихия, но непоколебим сержант Брад Колбърт,чиято роля изпълнява Александър Скарсгард); колко голямо място заема Дженифър Лопез в фантазиите на пехотинците и защо бонбоните "Чармс" се считат за приносители на лош късмет по време на война. След като изгледах всичките пет епизода, които ни бяха изпратени ни за рецензия от НВО, се подготвям за още епизоди от този главозамайващ и дълбокомислен сериал. За разлика от филма на Стивън Бончо от 2005 "Over There", "Generation Kill" не заляга на състрадателни и благоразположени персонажи - този сериал оставя всичко "в ръцете" на драматичното действие...



                Има го в Замунда.


                Субтититри на английски. Има нужда!

                http://www.subtitlesource.org/title/tt0995832

                Благодарете в темата за Български субтитри, за да ги получим по-бързо.
                http://subs.sab.bz/forum/index.php?s...89&#entry86389
                Преди да го гледам абсурдите в параграф 22 ми се струваха доста пресилени.
                Тома Томов
                Вече с Kia Sportage.

                Коментар


                • До: Препоръчвам този филм



                  Marley and Me

                  За хората който са гледали (или гледат) куче, ще го оценят по достойнство, а Филма си Заслужава!!!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Препоръчвам този филм

                    Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

                    Ледена епоха 3: Зората на динозаврите













                    Любимците ни в новия епизод:
                    Сит


                    Мани


                    Диего


                    Опусумите Краш и Еди


                    Женската катерица


                    И невестулката Бък




                    ЗD




                    Кадри от филма:

















                    Приятно гледане!

                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • До: Препоръчвам този филм

                      Препоръчвам френския филм "предградие 13"
                      супер екшък ,един от малкото съвременни хубави френски фулми за мен!

                      Коментар


                      • До: Препоръчвам този филм

                        Предградие 13 има страхотно начало, но някъде в средата се разпада в такива френско-леви политически клишета че му иде да се застреля човек. А краят е - да не говорим.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • До: Препоръчвам този филм

                          В Лондон наши артисти снимат "Мисия Лондон" по романа на Алек Попов. Ще бъде готов след два-три месеца.

                          Дано се придържат към фабулата и езика на Алек. Тогава филмът ще стане

                          Коментар


                          • До: Препоръчвам този филм

                            В Пловдив от 01.07. започнаха поредните филмови нощи - има много добри филми, смело препоръчвам тези които вече сме гледали:
                            "Любов по време на холера" - мнооого готин, може да заведете и децата си ако са над 12-13г. и ако откровено си говорите за секса и любовта
                            "Козелът" - български, невероятен, зареди ни със страхотно настроение
                            "Рок радио" - дори и децата го харесаха
                            "Вики Кристина Барселона"
                            сега отиваме на "Обществени врагове", нацелили сме си и "12 режисьора за 12 града", има и още много интригуващи заглавия, като ги изгледаме ще споделя.
                            Та, заповядайте!
                            Последно редактирано от Фани; 08-07-09, 19:56.
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • До: Препоръчвам този филм

                              Гледайте In The Loop след "да разлаем кучетата" това е най-точното (по мое мнение) представяне на нещата от "кухнята" - така биваме управлявани, от такива хора, с такива методи за набавяне и Фабрикуване на иформация. И макар филма да е комедия и някой аспекти със сигурност хиперболизирани, то не е с много
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от alex_markov; 11-07-09, 15:28.

                              Коментар


                              • До: Препоръчвам този филм

                                "Secondhand Lions" (2003)

                                http://www.imdb.com/title/tt0327137/

                                Оправи ми настроението, надявам се и на вас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X