Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам този филм

    Данчо,в Замундата има един френски филм - "Непокорните".
    Силно го препоръчвам.
    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
    имат право да гласуват на избори.

    Коментар


    • От: Препоръчвам този филм

      Хала, трябва ми оригиналното заглавие на филма или линк към друг тракер, защото Замундата е тотално изключена от някои местообитания...
      Не, от това трафикът ми не е намалял, господа офицери.
      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

      Коментар


      • От: Препоръчвам този филм

        Les Insoumis.
        Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
        имат право да гласуват на избори.

        Коментар


        • От: Препоръчвам този филм

          На скоро в Арена се появи филм ,който издирвам 15-тина години . Cannery Row или Улица Консервна ,правен по може би най-любимата ми книга на Стайнбек . Гледах го леко притеснен .Не знаех дали ще ми хареса колкото преди 20-тина години . Хм ,не беше глътка свеж въздух а цяла бутилка . Бутилка ледено студена мента смесена със същото количество много студена сода , лед и лимонов на кубчета в 12 по обяд на шибаните Канарски острови .
          http://0.arenabg.com/details.php?id=...49134e24d319c4
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: Препоръчвам този филм

            Unthinkable
            Силно препоръчвам!
            Samuel L. Jackson все пак играе както винаги страхотно!
            Biagini Passo Powered By VW Syncro

            Коментар


            • От: Препоръчвам този филм

              Джеремая Джонсън ! любимия ми уестърн, ако някой знае подобен нека сподели , ще съм благодарен !
              п.п.

              Мнение на droba :
              .... . Бутилка ледено студена мента смесена със същото количество много студена сода , лед и лимонов на кубчета в 12 по обяд на шибаните Канарски острови ....

              Защо бе човек , аз съм си мислил , че Гран Канария и Тенерифе са перфектното място за спокоен живот , имат климата на Шарм , пък са европейска територия .

              Коментар


              • От: Препоръчвам този филм

                Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                Unthinkable
                Силно препоръчвам!
                Samuel L. Jackson все пак играе както винаги страхотно!
                Страшен!!! Не се препоръчва за хора със слаби нерви !

                Коментар


                • От: Препоръчвам този филм

                  Първоначално публикуван от sir Borko Преглед на мнение
                  Защо бе човек , аз съм си мислил , че Гран Канария и Тенерифе са перфектното място за спокоен живот , имат климата на Шарм , пък са европейска територия .
                  От 3 дена има Калима а града в който работя ( Пуерто Рико ) е най южната част на острова . За справка в Лас Палмас в момента е 28 градуса а в Пуерто Рико 42 на сянка . Разстояние между двата града 50 км .
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам този филм

                    Пуснаха в замунда "Последний миф" за Резун/Суворов

                    п.п. Като го видях в тия розови завивки в първи епизод и взех да се съмнявам в творчеството му .

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам този филм

                      Току що излезе в Замунда "Пощоряване" по Пратчет.
                      Фенове,не се мотайте.
                      Приятно гледане.
                      Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                      имат право да гласуват на избори.

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам този филм

                        Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
                        Току що излезе в Замунда "Пощоряване" по Пратчет.
                        Фенове,не се мотайте.
                        Приятно гледане.

                        Книгата е Разкошна (както винаги), но Превода (на книгата) е Отчайващ което разваля удоволствието
                        Дано Филма да е на ниво

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам този филм

                          Тегля го в момента, ама няма субове все още. А английският ми не е на толкова високо ниво, че да нямам нужда от тях. Ще се чакат субтитрите.

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам този филм

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                            Книгата е Разкошна (както винаги), но Превода (на книгата) е Отчайващ което разваля удоволствието
                            Дано Филма да е на ниво
                            Превода е на Йоана Разпопова - и да,наистина,не се е справила добре.Жената просто знае езика,а тук това съвсем не е достатъчно условие - само необходимо.
                            Владо Зарков е бил само консултант този път и подозирам,че на него дължим отличното попадение - превода на заглавието.
                            Дано субтитрите ги прави истински фен на Пратчет,иначе лошо..
                            Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                            имат право да гласуват на избори.

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам този филм

                              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                              Книгата е Разкошна (както винаги), но Превода (на книгата) е Отчайващ което разваля удоволствието
                              Дано Филма да е на ниво
                              Дано филмът да е добре направен, та да отмие малко аватарските блудкажи... На пръв поглед изглежда обещаващ.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам този филм

                                http://community.livejournal.com/mod...re/734616.html
                                Невъобразим ! Музиката внася допълнителен драматизъм и те държи в напрежение през целия филм .
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X