Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • disko04
    коментира - отговор
    Как кои, тези с индикатацията за заряд. 18 волтовите батерии на Макита са 3 поколения предвид контролера вътре.

  • motor_men
    коментира - отговор
    Завива три винта март месец , и четири винта октомври. Декември слага зимните гуми. Това работи с тая....

  • Roninn
    отговори
    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение

    От 5 години с това което на 3-скорост е 280nm освен малките винтове си развивам и завивам гумите на колата. Без проблеми, хората са го измислили, има 3 скорости. Щях да купувам малък импакт но се оказа че този ме задоволява.
    Човек,това е мъчение...аз така правя като на някой висок обект ,не ми се качват две и три машини....

    Но пък си зависи за какво го ползваш....аз това няма да го търпя от ет 8 до паркинга съм го изхвърлил тоя преходник.

    Какво работиш с тая компановка?

    Остави коментар:


  • Roninn
    коментира - отговор
    Кои са тези новите?

  • disko04
    отговори
    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение

    Завиване , пробиване , къртене , рязане , фрезоване , рендосване , шлайфане , .... са различни операции , за които се нужни различни машини с различен волтаж. Но ти като професионалист , може да ни демонстрираш как се завиват винтове 3мм. с 40 волта машина. Може и да науча нещо от тебе , вместо да ползвам пет различни волтажа с различни зарядни и батерии.
    От 5 години с това което на 3-скорост е 280nm освен малките винтове си развивам и завивам гумите на колата. Без проблеми, хората са го измислили, има 3 скорости. Щях да купувам малък импакт но се оказа че този ме задоволява.

    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • disko04
    коментира - отговор
    Къде съм казал че само пробивам? А той освен перфоратор е и къртач.

  • BatGeorgeone
    коментира - отговор
    Спарки е хобист като мен, и той както и аз имаме поне половин дузина безкабелни, точно защото сме осъзнали като теб, че си трябва...

    Вие професионалистите имате други изисквания като тегло, надежност, бързина на заряд и т.н. ние нямаме, за това неща на вас ви пречат, а ние не ги забелязваме.

    Не мисля, че Спарки флейми, той така си говори защото е програмист не го съди тежко.

  • BatGeorgeone
    коментира - отговор
    И аз ползвам 90градуса ъглов винтоверт на Макита, и Милуоки имат, супер сум доволен, точно за автомеханически нужди го взех и се родих откакто го имам, прецизен и може да контролираш торка със спусъка.

  • BatGeorgeone
    коментира - отговор
    Вече, единственото хубаво нещо на Макита е, че китайските клонинги са повече от на половина толкова добри от оригинала и струват с две батерии и зарядно колкото една голяма пица с кола в ресторанта, тоест мога да си купувам нов комплект всяка седмица ако се наложи, ама не се налага, от години имам такива импакт винтоверти и даянят

  • motor_men
    коментира - отговор
    На този дето по цял ден прави отвори 40мм. си му е нужна тежка машина. За 10-12 мм. отвор , изобщо не е нужна тежка машина , Винаги като търся точност и прецизност , почвам с малка бургия , и преминавам на голяма.

  • motor_men
    коментира - отговор
    Макита и Бош си имат ъглов винтоверт на 10.8 волта , но зависи колко тясно е пространството. В отвор 11см. широчина/височина/ , ползвам един модел на Verto с няколко приставки.

  • motor_men
    отговори
    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    • За какво са му тези 40 волта? Аз за винтове от 3 до 6мм. ползвам Макита 10.8 волта , за 8мм. винт ползвам 12 волта. Голяма и тежка машина тормози ръката. Проблема при Макита е , че започнаха и батериите да ги правят в Китай


    За винтове от 3 до 6 може ама той ще си купи и ъглошлайф и ударен гайковерт и ударен къртач пробивач и ръчен циркуляр (много важна машина) и какво, два вида батерии с два вида зареждачки. А не, мерсаж.
    Завиване , пробиване , къртене , рязане , фрезоване , рендосване , шлайфане , .... са различни операции , за които се нужни различни машини с различен волтаж. Но ти като професионалист , може да ни демонстрираш как се завиват винтове 3мм. с 40 волта машина. Може и да науча нещо от тебе , вместо да ползвам пет различни волтажа с различни зарядни и батерии.

    Остави коментар:


  • motor_men
    коментира - отговор
    Нали тежкия перфоратор ти беше нужен за направа на отвори? Кога почна да къртиш пода?

  • sparkybg
    коментира - отговор
    Примери трябват, примери. А ти дадох, ти не. Всичките 18V машини на Milwaukee не само не отстъпват, ами в повечето случаи са по-добри по един или няколко параметъра при еднакви или близки останали, от всичките 40V Makita. Опровергай ме. Аз тио дадох конкретни примери с модели машини, ти даде едно голямо нищо.

  • disko04
    коментира - отговор
    Пак едно си знаеш, едно баеш. 18в 5ачаса ще бъде 36в 2.5ачаса, еднаква тежест, и ще е по добре. А защо? По нагоре съм ти дал причини.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X