Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
    Не можах да си редактирам мнението.Виждам че са били стар и нов модел и го пускали с и без батерия и зарядно.Зарядното от бързите ли е при последния модел?
    Одеве ходих до Лидъла,още ги има акумулаторните перфоратори.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • Русенкия лидъл продава и стоки , които са брак , разбира се ги продава за редовни .


      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • Не разбирам, кое му е брака?

        Коментар


        • Шуплите по детайла и червения маркер “Х”. ОТК-то не го е удобрил, но за България - може .

          Ето как изглежда другото :

          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Баамааму!
            Петдесет джаула ръчен инструмент ...
            За 25 лв.на ден вземам под наем ,имахме скъсан захранващ кабел на една бензиностанция и го локализирахме под бетон около 35 см ,поле метър на метър на 35 дълбок бетон го разкъртиха за под 1 час ...машината тежи около 40-50 кг.Не съм сигурен ,но беше 70 джаула ако не бъркам
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Разглеждайки сайта с упътванията тази сутрин попаднах на интересно попълнение на асортимента инструменти от серията Х12 - оберфрезичка на 12V с цанги 6 и 8мм https://www.lidl-service.com/static/...L_PL_CS_SK.pdf . На български обаче упътване няма. Новост е и двойното ,бързо зарядно за 12V батерии https://www.lidl-service.com/static/.../332973_EN.pdf . Иначе доколкото виждам при нас ще пуснат някои инструменти от X12 само бодита, без зарядно и батерия.
              Последно редактирано от mitko 53; 27-04-20, 05:25.

              Коментар


              • Някой купи ли си тримера за трева с 2АЧ батерия?
                Сасва площ може да окоси с 1 зареждане и за колко време?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз си го купих , но не съм го ползвал като коса, а като тример, около дървета, стъпалата, места където косачката не може да стигне. За сега съм изхабил първоначалното зареждане на батерията и за около 20-30 минути замина. След като я заредих съм я ползвал около 20 минути и падна една черта, обаче като я прибирах пак светеха трите.

                • genadi.tsvetkov
                  genadi.tsvetkov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Леко е по-слабичък в сравнение с електрическия Бош,който имам,иначе батерията държи по-дълго,отколкото на мен ми се коси,а и имам още една 2ач и една 4ач,ако много ми се доработи.

              • Излезе нов заваръчен апарат в Германия https://www.lidl.de/de/parkside-mult...rigPageSize=36 . Не разбирам много от тази материя та да попитам какви функции има, гледам е комбинирано с телоподаващо, безгазово ли е или се включва към бутилка с газ? За 200 евро дали си заслужава? Гледам и нагер на 220V е излязъл https://www.lidl.de/de/parkside-knab...o=also_clicked .

                Коментар


                • taran
                  taran коментира
                  Редактиране на коментар
                  Според описанието може всякак- с газ,без газ,като ВИГ апарат,като горелката и електродите за ВИг-заваряване,не се продават в комплекта, и като нормален електрожен.

              • Благодаря за разяснението, предполагам е инверторно това чудо!

                Коментар


                • Пускат в Германия и още една заваръчна машинка https://www.lidl.de/de/parkside-schu...-eisen/p337590 , доколкото схващам е с бутилчица заредена с аргон и редуцирвентил в комплекта.

                  Коментар


                  • Това за 300 кинта ако и работи е супер удобно за мобилна работа
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • То се връзва към 370 лева ако се сложи доставквата към de адрес.

                      Коментар


                      • Скъпо и слабо (70А ММА) .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • Момчета кажете нещо за електрическото ренде. Никога не съм докосвал този тип инструмент.
                          Ще го ползвам за тераса и навес пред едно бунгало. Представям си грубо да почистя гредите и талпите за под.
                          Ще върши ли работа?
                          Благодаря

                          Коментар


                          • kbot
                            kbot коментира
                            Редактиране на коментар
                            Това го правя с малкия ъглошлайф и диск със шкурка.
                            Рендето ще свърши работа, но ще е по-бавно. То зависи и какъв е материала, и какво искаш да постигнеш като краен резултат.

                          • Пенчо
                            Пенчо коментира
                            Редактиране на коментар
                            По - скоро ти трябва лентов шлайф.
                            https://m.offnews.bg/news/Tehnologii...C3_719403.html

                        • Първоначално публикуван от zzlatanov Преглед на мнение
                          Момчета кажете нещо за електрическото ренде. Никога не съм докосвал този тип инструмент.
                          Ще го ползвам за тераса и навес пред едно бунгало. Представям си грубо да почистя гредите и талпите за под.
                          Ще върши ли работа?
                          Благодаря
                          Имам първата версия там А1 от 2016 мисля беше, за мен е от най- успешните им инструменти. Имам и Sparky P 380 ,онова с трите ножа,три пъти по скъпо, лидълското не му отстъпва с нищо.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X