Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение

    За мощността не мога да отговоря, но имам този с батерията от предишната промоция. Разликата е , че тогава не беше с глава с корда, а с пластмасови сменяеми перки, което не е толкова удобно за ъгли. Върши работа за малко дворче и нищо повече.
    Аз го купих точно за малък двор (~50кв.м. тревна площ). В Събота ще го пробвам.
    124 -> 164
    T4

    Коментар


    • IR-термометри нямаше към 11ч. Гледам, че и на сайта са ги махнали.
      Дали са свършили или изобщо не са пускани?
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        В Русе имаше няколко , повече от 10 , ама към 8 сутринта .Ако ти трябва да ходя следобед да взема.

      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря. Не ми е спешно, пак ще го пуснат. Смятах да проверявам барбекюто с него

    • Някой тествал 1300 ватовите къртачи ? Трябва да къртя 10 квадрата бетонна плоча дебела 10 сантиметра, подозирам че ще ми отнеме поне 4-5 дена и наем на перфоратор отива на цената на нов от Лидл.
      Ще съм благодарен ако някой има от тия къртачи и сподели дали са читави.

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:s-l1600.jpg Прегледи:0 Размер:295.7 КБ ID:6593444

      Коментар


      • ctef
        ctef коментира
        Редактиране на коментар
        Този му личи че е кекава
        Каква пара е?

    • Този го имам, кекав е, има вероятност да не устиска до края, а и слабичък за монолитни бетони. Търси нещо 50 J, lidl скоро пускаха такъв.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Този го имам, кекав е, има вероятност да не устиска до края, а и слабичък за монолитни бетони. Търси нещо 50 J, lidl скоро пускаха такъв.
        Ясно, много благодаря!

        Коментар


        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Трябва да е поне СДС мах, Райдер имат ок 200лв, но не вярвам да е повече от 7-8J, не че няма да ти стигнат

      • Баамааму!
        Петдесет джаула ръчен инструмент ...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • Има доста аналози 50J в диапазона 300-350лв., Ейнхел,Тулсън и при. Захватът им е HEX, за разлика от лидълския, който е със SDS Max захват. Пускали са го на 08.02 за 270лв https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...5%d0%b2%d1%80/ . Откакто почна извънредното положение не съм ходил по техни магазини, но последно в началото на март гледах останали бройки в магазина им на Борово в София.
          Последно редактирано от mitko 53; 25-04-20, 06:16.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Има доста аналози 50J в диапазона 300-350лв., Ейнхел,Тулсън и при. Захватът им е HEX, за разлика от лидълския, който е със SDS Max захват. Пускали са го на 08.02 за 270лв. Откакто почна извънредното положение не съм ходил по техни магазини, но последно в началото на март гледах останали бройки в магазина им на Борово в София.
            Умрем да видим тест ревю на някой 50J.
            Не че тук няма кой да го барне
            Последно редактирано от veskov; 25-04-20, 05:58.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • Yury
              Yury коментира
              Редактиране на коментар
              https://youtu.be/XSPbBse3VO0

            • veskov
              veskov коментира
              Редактиране на коментар
              Сигурно кърти, само дето един бош11 е 15-16J и е 10 пъти по- скъп.

            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              Малко ми е трудно да приема че това от клипа е 50J. Или бетона е някакъв извънземен.

          • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Има доста аналози 50J в диапазона 300-350лв., Ейнхел,Тулсън и при. Захватът им е HEX, за разлика от лидълския, който е със SDS Max захват. Пускали са го на 08.02 за 270лв https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...5%d0%b2%d1%80/ . Откакто почна извънредното положение не съм ходил по техни магазини, но последно в началото на март гледах останали бройки в магазина им на Борово в София.
            Има два варианта на 50Дж лидълски къртачи, единия е сдс макс, другия е шестостен.
            Тоя с шестостена го има от още десетина производителя.



            . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50j.jpg
Прегледи:863
Размер:89.5 КБ
ID:6593729
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50jj.jpeg
Прегледи:960
Размер:31.4 КБ
ID:6593730

            Коментар


            • Този винтоверт (бормашина) дали става за пробиване в бетон за вкъщи 10мм макс?

              Коментар


              • Въпреки че има удар, за пробиване в бетон си е мъка, но за няколко дупки може да се прежали човек.

                Коментар


                • Малък батериян перфоратор е много по-добър за целта. Имаше на Lidl, има и на Einhell. Точно в това им е силата - дупки по до 10-12мм. Леки, нете изморяват, не се оплиташ в жици.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • А някой дали се сеща колко беше цената на акумулаторния перфоратор pabh a1 че май наистина ще ми върши по добра работа.Най-вероятно скоро са го пускали и ще го купувам от олхх.

                    Коментар


                    • Не можах да си редактирам мнението.Виждам че са били стар и нов модел и го пускали с и без батерия и зарядно.Зарядното от бързите ли е при последния модел?

                      Коментар


                      • Аз нямам спомен да са пускали без батерия. Иначе цената по спомен беше 120лв. Нещо ми е спомена че скоро го пускаха модела pabh b2, може да е останал по стелажите. С най- бавното зарядно 60W трябва да е, щом зарежда 2Ah батерия за час. С бързото 120W са перформърсите от новата серия. Имам ги и двата аку перфоратора на X20 батериите, 1 и 3J.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X