Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой виждал ли е IR термометър Parkside В Сф - май е бил добър (от преди 2-3 седмици някъде)?
    По принцип 4Ач батерия зарежда ли се докрай с 2.4А 65W зарядно или трябва от по-мощното?

    Коментар


    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Вчера върнах един ,инфрчервен термометър , че беше дефектен . Точките бяха по две и температурата доста по-ниска от реалната .
      Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 17-05-20, 05:52.

    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Батерията 4Ач си се зарежда идеално с малкото зарядно, само се чака малко повече (не двойно!).

  • Миналата седмица имаше в лидъла Младост 3.

    Коментар


    • Зарядното зарежда 4Ah Х20 батерии без проблем, но за над 120 минути. Откакто купих Performance перфоратора ги зареждам с неговото 120W за един час. Не схващам какво означава докрай заредена батерия, поне светят трите индикатора.ч

      Коментар


      • Колеги някой има ли опит с косачката ?
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Станьо, коя косачка ?

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Електрическа . Беше в миналата брошура на 119 лева .

      • Това, доколкото схващам от названието, е някакъв уред с пара за сваляне на тапети https://www.lidl-service.com/static/.../332976_EN.pdf . Не намирам нищо на български!

        Коментар


        • taran
          taran коментира
          Редактиране на коментар
          Ми,щото в България не съм го срещал да се ползва.Иначе е точно парогенератор,за сваляне на тапети,овлажнява ги и размеква лепилото.Става и за разлепване на рекламно фолио от коли и бусове,щото приставката с парата загрява по -голяма площ.

      • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_900256.jpg Прегледи:3 Размер:39.1 КБ ID:6602692


        Купих си акумулаторното зеге, много добре и мазно работи но забелязах че не свети ледчето, гледам няма отделен бутон за него, би трябвало да свети по време на работа, понеже беше последна бройка и не ми се ще да го връщам заради несветещ лед, може ли лесно да го оправя и как?

        Коментар


        • Отвори зегето внимателно и първо провери дали няма прекъсване на жичките към него. Ако видимо няма такова, можеш да замериш с мултицед дали идва напрежение до светодиода. Ако има, може да посетиш някой магазин за електроника и да си купиш ново и да си го смениш. Ако няма напрежение до светодиода, тогава най-добре рекламирай зегето, ще ти го подменят с ново.

          Коментар


          • Всъщност, щом питаш как, значи не можеш.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар



            • Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
              Отвори зегето внимателно и първо провери дали няма прекъсване на жичките към него. Ако видимо няма такова, можеш да замериш с мултицед дали идва напрежение до светодиода. Ако има, може да посетиш някой магазин за електроника и да си купиш ново и да си го смениш. Ако няма напрежение до светодиода, тогава най-добре рекламирай зегето, ще ти го подменят с ново.


              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Всъщност, щом питаш как, значи не можеш.
              Зегето беше последна бройка, иначе веднага щях да го сменя с друго, досега съм карал с електрическо зеге без лед осветление фабрично, ще си карам и така с акумулаторния, мерси все пак за съветите ви.

              Коментар


              • Виж на зегето на етикета дали пише "KOMPERNASS". Ако да, потърси в интернет сервиз Бушона. Те са официален сервиз на PARKSIDE с вносител KOMPERNASS. Обади се и ги питай дали имат налично и ще ти го сменят. Намират се в София, ул. Индустриална, в близост до Сточна гара.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                  Зегето беше последна бройка, иначе веднага щях да го сменя с друго, досега съм карал с електрическо зеге без лед осветление фабрично, ще си карам и така с акумулаторния, мерси все пак за съветите ви.
                  Няма значение, че е последна бройка - ти си искай да го сменят, пък те откъде ще намерят друго е техен проблем

                  Коментар


                  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да ама не
                    Връщат парите и това е .

                  • deso_bg
                    deso_bg коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аз скоро връщах бъркалка, че се предаде на края на гаранцията. Та - тайно се надявах да ми върнат парите, без да настоявам, че не ми трябваше вече, ама нанай - дадоха ми чисто нова

                  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аз пък върнах инфрачервения термометър и много исках да ми го сменят, даже презвъняха на всички магазини , да проверят дали има налични , обаче .. няма

                • Благодаря колеги, ще проверя за вносителя, иначе в Лидл само ще ми върнат парите, зегето при всички случаи си заслужава, само батерията му - 20V - 2 Ah и зарядното му струват 45 лева, а аз го взех целия комплект барабар със зегето за 120 лв. но като гледам че из другите частни обяви ги продават за 160 лева, дали пък заради този несветещ лед са го продавали в Лидл за 120 лв. Не видях никъде да е бил преоценена стока?

                  Коментар


                  • 120 лева си му е била цената, има го в брошурата от 23.04. LED осветлението конкретно на зеге , поне за мене ми е много функционална екстра, за разлика от лазера. Врънкай ги да ти го сменят.
                    Последно редактирано от mitko 53; 16-05-20, 14:39.

                    Коментар


                    • Не знам дали има тема за инструменти освен тази...
                      Но ми притрябва ключ за батерията на душа... а нямам толкова голям.
                      Та, искам да си взема френски ключ, комбинирани клещи, тънки клещи, пинцета, клещи чираци и по-натам комплект от 6-8 ергономични отвертки. Имам едни на Powerfix но не ме радват особено. Търся и мини куфат/чанта с комплект за работата (ако се наложи нещо да завинтя или разглобя).
                      Нещо средно като цена./качество. Не търся Unior или Wera, все пак не съм профи и да ги мисля да не ми ги свият докато си оправям колата или някой "майстор" е в нас.

                      Коментар


                      • Ванката Недокланов- термометър вчера в София на Раковски, Еделвайс- не е последно загето, пак от вчера.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                          Редактиране на коментар
                          Благодаря !
                          Ама вече ми върнаха парите .
                          Явно им е по-евтино , вместо да го пращат в Русе .

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X