Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих си лампа за насекоми. Но нещо греда. свети, но няма ефект.
    За съжаление някъде съм затрил касовата бележка.

    Та въпроса е - как работи това нещо, има ли смисъл да го отварям
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Няма смисъл да го отваряш.

      Теоретично трябва да привлича комарите и да ги трепе с ток на решетката. На практика токът е скромен (май че удвоител т е около 600 волта) и не ги трепе радикално. Лампата също не е от любимите на буболеците.

      Коментар


      • Бе нито една бубулечка няма убита.
        имал съм такава лампа и си ги трепеше.

        Та явно конкретната нещо е бъгава
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • И аз се набутах с лампи от двата вида. Малката не съм я видял да утрепе нещо, явно не ги привлича, голямата за една вечер на терасата е събрала малко гадинки. Аз ги взех против комари, ама не вършат особенна работа.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • При Руси има работещи, на Приморско трепеха и стършели, имаше за една супа .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • Моята работи , миналата година я взех . През 2 дни празня чинийката , че се препълва .
              Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 19-05-20, 10:22.
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • Лампата трябва да работи поне няколко часа, за да има някакъв ефект. Най-добре изобщо да не се изключва.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • За 12 часа н прекъсната работа нула ефективност.
                  явно нещо не е наред
                  То се чудех дали подлежи на ремонт или 25 кинта в кофата
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                    Редактиране на коментар
                    А насекомите , виждал ли си да кацат по лампата ?
                    Всичко подлежи на ремонт , въпроса е дали ти го можеш и дали си струва
                    За съжаление не ми е сила да ремонтирам тези лампи и не мога да те посъветвам нищо конкретно , но си мисля , ако свети а не ги трепе , може би е пркеъснато захранването на "реотанчето" , което трябва да ги "пържи"

                • Кой от вариантите е? Черната с пластмасов корпус и вертикална лампа е за кофата.

                  Има вариант с метален корпус (телена решетка) и хоризонтална лампа вътре - там жертвите са много (ама не толкова че да спрат съвсем да хапят)

                  Коментар


                  • turtey
                    turtey коментира
                    Редактиране на коментар
                    Пластмасов корпус, хоризонтална.

                  • turtey
                    turtey коментира
                    Редактиране на коментар
                    Черна пластмаса, хоризонтална.

                • Другия четвъртък пускат настолна бормашина , но ще е sheppach. Цената бива като за 500 w дори е по евтина от подобните и аналози при други търговци. Няма да е по различна от зелената ама ще видим
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • Зелената на parkside обаче е 150лв., а не виждам поне от снимката съществени разлики. Имам първия модел от 2015г.,върши работа. Има си и кусури- много тънкостенна колона, масичката също поддава при силен натиск. Гледах някъде клипче как пълнят колоната с бетон и арматурки, та се чудя и аз да пробвам.

                    Коментар


                    • Интересува ме има ли сила, като я напънеш спира ли? Колоната и масивна стойка лесно се правят
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • жеко
                        жеко коментира
                        Редактиране на коментар
                        Спира и свирят ремъци

                    • Диаметъра на колоната на тия бормашини съвпада с диаметъра на полуос от МАЗ , като се смени машинката не поддава .

                      Коментар


                      • За свиренето на ремъците има ли лек ?
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • Чувал съм че се натъркват с колофон, но не съм пробвал.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X