Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самата машина може ли да си види какво има вътре ?
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • I.Stoyanov
      I.Stoyanov коментира
      Редактиране на коментар
      Трудна работа - и аз се интересувам. Но не искам да я разглобявам, не че ще познаят че съм я пипал, просто не ми се занимава. В нета нищо не намерих.

    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Аз бях отварял стария модел . Има алуминиева помпа и електродвигател в пластмасов корпус. Моята имаше някакви проблеми ,защото беше стопила корпуса и беше счупила четките.

    • I.Stoyanov
      I.Stoyanov коментира
      Редактиране на коментар
      Напълно възможно е!
      Старата ми керхерска е с алуминиев мотор 2.2кВ и алуминиева помпа! Затова и тефлото и 18кг. Предполагам че няма как освен с пластмаси и евентуално алуминиеви намотки на мотора да са постигнали това тегло....

  • Днес минах през варненския лидъл до болницата. Намалили са от 50 на 35 лв маркуча високо налягане за почистване на канали, 15м, за водоструйка. Има и адаптер за керхер. Та заприходих 1 бр. Промоцията е мисля до 12.04.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
      От: Инструменти от Лидл

      Здравейте, имам мултитуул pamfw 12 A1 със зарядно като от снимката по-долу. Поблемът е , че зарядното спря да зарежда батериите, а покупката на ново такова обезсмисля уреда- искат му 40 лева. Като сложа батерия , започва да редува червена и зелена светлина. Разглобих и визимо по платката няма нищо нередно. Някакви идеи ?

      [ATTACH=CONFIG]989541[/ATTACH]

      Ха... няма и година след като ми подмениха гаранционно зарядното, новото даде същия дефект. Вече, обаче , гаранция няма. Някакви идеи за ремонт ?
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • Някой да има счупена водоструйка? Трябва ми триъгълната шапка от ЦАМ на помпата на водоструйката? Че моята пострада предната зима.

        Коментар


        • Вчера си кулих ударен гайковерт с 20В батерия..
          Може ли мнение дали е сполучлив продукт.
          Има 100, 150, 200, 300 и 400Нм.

          Коментар


          • Juiced
            Juiced коментира
            Редактиране на коментар
            Трябва да си купиш истински камъни за ударен гайковерт, за да извади 400нм наистина. Иначе без тях само трака.

          • sttekata
            sttekata коментира
            Редактиране на коментар
            Иначе гайките на JEEP-a ги развива с лекота.
            Имах до сега един на ток 230В и от него имам тежки камъни ще сложа и тях в този куфар. Този на 230В онзи ден млъкна при опит да развия гайката на демпферната шайба на ЦРВ-то и веднага ходих да си купя този Лидлския, че да не остане без гайковерт. Удобното на този е, че не опъвам кабели и на размери е по-малък. Ще пробвам да отворя този на 230в да проверя какво му стана.

        • За парите си е перфектен, но имай предвид, че струва много малко пари
          Иначе накратно работи, нютоните горе долу отговарят на истината, за домашен майстор притежаващ и по-дълга тръба става.Ако си свикнал да работиш със стари ел. инструменти да не те плашат искрите от четките, така си искрят при тръгване и спиране без поражения по мотора.С времето се разхлопва захвата на батерията и придобиваш навик да я държиш с ръка докато чука, но за толкова пари, толкова боя.

          Коментар


          • Аку. перфораторчето заслужава ли си? Не се очаква "неземна сила" от него. По-скоро да няма детска болест някаква.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              Аку. перфораторчето заслужава ли си? Не се очаква "неземна сила" от него. По-скоро да няма детска болест някаква.
              Добро е! Имам го вече трета година, лани му пропищя задното лагерче, ама викам има още време от гаранцията, да го доскапя. То пък взе че млъкна. На сегашните не знам какъв е куфара, но на моето е доста тесен, наложи се да го поизрежа да става 3 и 4Ah батерия. Консумативите които вървят с него са зле- свредлата с шестостенни опашки се скъсаха в шестостена, битодържачът със СДС опашка също се разпадна. Имах проблеми също с превключвателя ударно- безударно, заяждаше лостчето, но с времето се напасна.
              Понеже все коментираме че при нас е все по скъпо от Германия, адатерът https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-licht/p331835 е голямо изключение https://www.lidl.bg/bg/p/sbudi-mayst...ateriya/p37828 .
              Последно редактирано от mitko 53; 16-04-20, 05:59.

              Коментар


              • Някой има ли представа каква е точността на ИЧ термометър, който ще пускат другата седмица?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар





                • Идеи откъде да взема филтър за тази прахосмукачка?


                  Защо вече 20 волтовите машини не ги предлагат само Боди+куфар?

                  Това ли е цялата серия на X 12 V Team? Имам батерия Papk 12 B1
                  https://www.lidl.de/de/parkside-x-12-v-team/c24312













                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Някой има ли представа каква е точността на ИЧ термометър, който ще пускат другата седмица?
                    Имам същото на вид китайче,но от друг бранд,за точност въобще не може да се говори,в зависимост от това самият той на каква температура е стоял,си променя показанията с много- може и над 10гр..

                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • veskov
                      veskov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Всичките трябва да се темперират в средата, където ще мерят, евтините по- дълго. Лидълският мери достатъчно точно в сравнение с други ,,китайчета", пробван е за хладилник, фризер, котлони, сравнен с по- истински. Както при всички, разстоянието е важно (макс близо- макс точно), в инструкциите има апертурите. По- добър е от др подобни за по 10-15$,
                      Последно редактирано от veskov; 18-04-20, 14:17.

                  • Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение


                    Идеи откъде да взема филтър за тази прахосмукачка?


                    Защо вече 20 волтовите машини не ги предлагат само Боди+куфар?

                    Това ли е цялата серия на X 12 V Team? Имам батерия Papk 12 B1
                    https://www.lidl.de/de/parkside-x-12-v-team/c24312












                    Такъв филтър съм купувал ое Ecotecprodukt, 16 лева беше 2014г, а 26лв 2016г. Миналата година им се обаждах за една батерия и ми казаха че вече не били сервиз на Лидл, но имали остатъчни количества артикули,обади се и питай. Иначе може да си го доставиш от Германия https://grizzly-shop.de/Faltenfilter...rschlussdeckel . 20 волтовите от Х20 си ги продават само бодита но само в белите държави, при нас си държат някаква традиция импакт, саблен трион ,ъглошлайф,и последно бодито на перфоратора Performance. За серията Х12V Team имат още по спомен ъглошлайф, полирачка и мултикътър. С малко дялкане на батерията може да се комбинира и с хибридния гайковерт и с импакта от старата серия на 12V. Имат и една ножица за трева.
                    Последно редактирано от mitko 53; 18-04-20, 17:06.

                    Коментар


                    • Трябва ми електрическия тример за трева.Дали са го пускали скоро и съм го изтървал?

                      Edit:Видях че утре ги пускат-с и без батерия.Този с батерията не му пише мощността?Дали е мощен колкото този на ток?
                      Последно редактирано от valkov1989; 19-04-20, 12:54.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                        Трябва ми електрическия тример за трева.Дали са го пускали скоро и съм го изтървал?

                        Edit:Видях че утре ги пускат-с и без батерия.Този с батерията не му пише мощността?Дали е мощен колкото този на ток?
                        За мощността не мога да отговоря, но имам този с батерията от предишната промоция. Разликата е , че тогава не беше с глава с корда, а с пластмасови сменяеми перки, което не е толкова удобно за ъгли. Върши работа за малко дворче и нищо повече.
                        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                        Toyota Land Cruiser KDJ 125

                        Коментар


                        • Някой се интересуваше, преди месеци, кога ще пуснат 3J перфоратор на жица. Гледам го в брошурата другия четвъртък.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X