Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Всеки четвъртък излиза това което ще бъде в мрежата от следващата седмица.
    На сайта на магазина.Та там може да ги видиш.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • Другият четвъртък излизат свредла за премахване на точкови заварки и степенчатите свредла. Степенчати имам отпреди и съм много доволен и мисля да купя още два комплекта. Тези за точковите заварки вършат ли работа? Някой ползвал ли е?
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • veskov
        veskov коментира
        Редактиране на коментар
        Колко бр са и кой/какви размери, цена?
        пп видях, 10лв
        Последно редактирано от veskov; 02-04-20, 13:29.

    • А тези за какво са?

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Това го ползвам преди винт за дърво. Прави му място, завива се лесно, не се цепи, главата потъва и си остава здраво. Върши си работата. Некой да не си мисли, че е за пробиване.

      • Паджеровод
        Паджеровод коментира
        Редактиране на коментар
        Като ги взех, и аз стигнах до този извод. С един спирален канал и изтумбена форма. За оформяне, а не за дупчене са си. Но с тази засечка на стеблото за захващане ми се чини, че не са универсални, а за определена машина.

      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Е за какво дупчене, като са за ферзенк. Ама на мен ми е по-удобно при по-малко на брой отвори да си оформя ферзенка с ръчния инструмент, вместо да си играя да глася някоя от тези.

    • Имам ги тези зенкерните, още първото издание, няма такъв боклук. Половината от свредлата са толкова тъпи че изобщо не искат да пробиват. Ограничителните на самия занкер хлопат във всички посоки, замених ги с разпробити гайки според диаметъра. Сега може и да е по- добра партидата, но тези за които пиша са трагични. Степенчатите иначе са екстра.

      Коментар


      • Всички самозасмукват .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • travelling
          travelling коментира
          Редактиране на коментар
          И как една бутална помпа да е несамозасмукваща, в най лошия случай ще и трябва глътка вода, за да започне да смуче .

        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          Изхаби некоя и друга безплатна минута и попитай в два-три магазина за консултация .

        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Имам 3 водоструйки,всички засмукват от бидон,така пръскам двора за кърлежи.Правя разтвор и с водоструйката пръскам всичко,домати, краставици,райграс и т.н

      • Аз имам водоструйка Керхер 620м, мислите ли че тая от Лидъл ще е със същите качества, че моята е вече захабена ?

        Коментар


        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          Сравни дебитите - тая с по-големия дебит би трябвало да е по-добрата.

        • sparkybg
          sparkybg коментира
          Редактиране на коментар
          Практически еднакви са. Даже имаше коментари преди време че е лидълската е правена от Karcher.

          Имам точно същата от няколко години. Не я тормозя често, но и нямам основания да съм недоволен. За тия пари няма какво да я мислиш.

          Няма много общо с водоструйка на автомивка на самообслужване де, ама то това е ясно че няма как да стане за тия пари.

        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Е.. нямам и намерение да я сравнявам с каквото и да било професионално. Но пък и в нашия град-село вече няма такава на самообслужване, а моята както вече казах си е старичка. За тези пари с 3 години гаранция наистина няма какво да я мисля.
          Благодаря Ви!

      • Малее не е точно по темата ама са се сетих че мояъа водоструйка не я приграх зимата и почти сигурно е замръзнала ,та май и аз ще се насоча към лидълската ако моята не тече.С метална помпа е ама не знам какво бии помогнало това при замръзване да не се спука.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • В 7,30 бях първия и единствен клиент в лидъла в който ходя. Имаше една единствена водоструйка с оръфан кашон но с всичко налично в него. Да се надяваме, че е "мойта" бройка и всичко ще е наред

          - първото ми вЧепетелние, е че е по-лека от Керхера....
          Последно редактирано от I.Stoyanov; 06-04-20, 09:59.

          Коментар


          • До 1030 не е ли само за дъртаци? ))
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • I.Stoyanov
              I.Stoyanov коментира
              Редактиране на коментар
              Нее, работят от 7,30 сега по новите разпоредби. От 8,30 до 10,30 е за пенсионери,а от 7,30 - 8,30 може спокойно да си се пазарува и от редовни

          • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            До 1030 не е ли само за дъртаци? ))
            Между 8:30 и 10:30 е за дъртаци.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Яснооо.
              Аз се снабдих в 1030
              Имаше гаечни ключове за десет кинта и не устоях.

              Дали стават за нещо предстои да разберем
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Никола
                Никола коментира
                Редактиране на коментар
                Досега не съм строшил нито един.

            • А пък днес от Лидл в Младост, имах късмета след година чакане да си купя най-после акумулаторния компресор, пълен комплект, бяха сложили само една единствена бройка и си беше запечатан отвсякъде, доволен съм

              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20200406_123924.jpg Прегледи:0 Размер:817.0 КБ ID:6583977

              п.с. Странно, сега видях брошурата и никъде не видях да се предлага акумулаторния компресор, или съм късметлия че някой служител може по погрешка да го е извадил на рафта, или е имало само една бройка и са решили да го изложат....
              Последно редактирано от Еделвайс; 06-04-20, 12:07.

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Извадил съм голям късмет тогава, покрай КУРоНАвируса пазарувам по-рядко и не ми беше до следене на брошурите, късмет съм извадил с компресорчето

              • maystor
                maystor коментира
                Редактиране на коментар
                Компресор има навсякъде в Люлин и не по една бройка. Водоструйки също има, та не виждам къде е късмета.

              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Късмета в случая е че в нашия Лидл в Младост, там пазарувам често, имаше само една бройка останала, иначе честно казано не бих обикалял до другия край на София за да търся наличности.

            • Гледам излязло е упътването на адапторчето с двата usb порта за Х20 батериите. Имам от миналата година една бройка ,но мисля да взема още една за ашладисване. Имаупътване и на акумулаторната резачка Х20,явно скоро и нея ще пуснат.
              Последно редактирано от mitko 53; 06-04-20, 14:23.

              Коментар


            • Да,тази е. Има я и във вариант без батерия и зарядно, но при нас явно ще бъде пълната комплектовка. Излязоха и няколко клипа с нея, но нещо не ме впечатли. Ако пуснат нещо на 40V, изгодно, може и да се изкуша.

              Коментар


              • Амии какво да кажа за водоструйката - не съм правил нАучни експЕрменти, но чисто юзърски като ползвател на 4г. КЕРХЕР втора употреба за 280лв без никакви аксесоари и тази лидълската за 130кинта с всички екстри - никакви разлики във функционалността и мощността!!! ​​​​​​
                Честно - очаквах по-малко
                За тези пари е бижу, а варио дюзата е по-добра от керхерската. Пеногенератора е смотан като керхерския, прави много водниста пяна, за разлика от "марковия" лисълския е лесен за разглобяване и ще опитам да го модифицирам да прави гъста пяна, респективно да аерира повече емулсията. Но това е бял кахър. Харесва ми че е по-лека от керхера и се носи нормално а не с ръчната количка ​​​​​​.
                Също така ми харесва, че се събира всичко на нея и засмунва сама вода.
                Да попитам - предполагам не е проблем да работи на "сухо", смисъл такъв пе ми е навик всеки път да изключвам машината от водната мрежа и да я оставя да изпомпа всичката налична вода с идеята да не замръзне и корозира излишно - това правилно ли е и вреди ли на машината ?
                Та в общи линии така, дано да издеяни по-надълго, ама с мойто ползване най-вероятно ще живее надълго

                Мойте 5ст.

                Коментар


                • Kirilpm
                  Kirilpm коментира
                  Редактиране на коментар
                  Просто модела ти на Керхер е ялов.Аз я сравнявах с HD650, просто няма място за сравнение, за парите си е добра, аксесоарите са голям +, понеже Керхер са изключително нагла фирма и за една ротационна дюза скубят 300+ кинта, но все пак с обикновената 3 позиционна дюза 10 годишна водоструйка, експлоатирана юнашки върши много по-добра работа от чисто нова лидълска.

                • I.Stoyanov
                  I.Stoyanov коментира
                  Редактиране на коментар
                  В събота цяк ден прах килими, пътеки и мих двора + барбекюто - ИДЕАЛНА Е, просто ПЕРФЕКТНА за тези парички. За повече - дизелова

                • Kirilpm
                  Kirilpm коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ох като се сетя, че съм работил с дизелова, комбинирана пароструйка и водоструйка и като се сетя какъв кеф е....Ама после като се сетя че на старо все още струва повече от сегашния ми автомобил.После да казват, че нафтата била само за топлене

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X