Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Значи познах че 20 волтовият е някъде 150-180 реални Нютона. Което е твърде малко дори за стягане на джанти, а камоли за отвиване на клеасал от пепел и загряван от спирачките болт на джанта.
    Всеки казва че най добре било да се стягат джантите с предписаното усилие. Обаче като мине време и трябва да се отвият тези болтове които са вече клеасали от споменатите горе факти пак ще се наложи да се ползва или истински гайковерт или тръба.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Румънците, другата седмица, пускат триото от Х20, зеге, циркуляр и нивия ударен винтоверт https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...?id=931&week=2 . Предполагам нашите утре ще дублират предложенията.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Със 180-200 нютона може ли да се скъса болт 12 мм 8,8? За един преятел питам.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Със 180-200 нютона може ли да се скъса болт 12 мм 8,8? За един преятел питам.
          Може да може, може и да не може. Зависи от рамото
          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Няма рамо. Със новия 20 волта импакт.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Няма как да няма рамо при въртеливо движение. Освен ако имаш предвид нютон/метри, а не нютони.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Има впредвид точно Нм.И не няма шанс да го скъса.На доста 12мм болтове препоръчителния им момент за стягане е 150-180Нм.Има шанс да го скъса само ако болта е диво менте.При мен малкия импакт къса предимно преходниците - доста са слабички от Hex към 1/2 квадрат, нито обикновените нито ударните издържат.Гоелмия който е директно с квадрат на 1/2 е доста по сериозен като сила.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Може ли някой от тези, които си купиха гайковерта да сподели- прави ли му впечателение, батерията да клапче повече от нормалното.Аз уцелих тотално дърво-освен, че регулатора на нютоните му не работи, батерията му клапче като на 10 годишен,прибит от работа винтоверт.Абе както се казва "нищо не дал, нищо не взел",май я отписвам тая марка.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                    Може ли някой от тези, които си купиха гайковерта да сподели- прави ли му впечателение, батерията да клапче повече от нормалното.Аз уцелих тотално дърво-освен, че регулатора на нютоните му не работи, батерията му клапче като на 10 годишен,прибит от работа винтоверт.Абе както се казва "нищо не дал, нищо не взел",май я отписвам тая марка.
                    Отивяй и го връщай! Няма да имаш проблеми в това отношение.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Моя е в другата крайност,днес ми направи впечатление че и малката и голямата батерия влизат с лек удар.Но и аз съм на мнението на колегата, отивай и го връщай, ако не ти го заменят сега, все някога пак ще го пуснат.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                        Може ли някой от тези, които си купиха гайковерта да сподели- прави ли му впечателение, батерията да клапче повече от нормалното.Аз уцелих тотално дърво-освен, че регулатора на нютоните му не работи, батерията му клапче като на 10 годишен,прибит от работа винтоверт.Абе както се казва "нищо не дал, нищо не взел",май я отписвам тая марка.
                        Да човече. Батерията леко се мести в леглото. А като я сложих днеска на перфоратора не се местеше. А пък на флекса с реглаж ми се наложи да пиля каналите леко че влизаха с удар всички батерии. Имаше разни израстъци по отливката и запираха батериите. Парксайт батееееее........

                        А относно неработещият ел превключвател, мене ако питаш е проблем на бутончето. Ако можеш и умееш отвори машината и погледни пуканката дали работи коректно. Да не е зацапана и тнт. Може и в електрониката по платката да има студени спойки, но според мене по вероятно е пукнала пуканката.
                        Последно редактирано от kiossis; 20-03-19, 20:02.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                          Аз не мога да разбера, всички ли се изджендриха, че без гайковерт не могат да си сменят гумата?
                          Кръстачка/ключ за гуми струва под 20лв и изисква малко мъжка сила, нищо непосилно, че да ме накара да нося гайковерт в багажника.
                          А кой ще качи гумата на задната врата
                          Миналата година имах такъв момент, много сериозни проблеми с кръста и се наложи комшията да ми отвива гумите, понеже замръзна маркуча за въздуха. Дори счупи един камък, което аз не бях в състояние да сторя .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Toзи път е седмицата на Х20, плюс малко пневматика https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=923&week=2 . Аз мисля да скачам на адаптера https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=22332 . Някой от форума го беше купил от Германия, ако може да сподели впечатления!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Някъде да има останало електрическото ренде от миналата седмица , че в Стара Загора го изтървах ?
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Със 180-200 нютона може ли да се скъса болт 12 мм 8,8? За един преятел питам.
                                Резба не му остава.
                                Видя как се мъчи с М10...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X