Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Мерси, поръчах.


    Къде са на нашият пазар батериите 20Xteam 3ah? Нама ги! Днес бяг в ЛИДЛ на Бул ,,Линкълн" и ги няма.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Регистрирах се с триста зора в сайта най вече заради лидълската тема и по- конкретно да информирам Roninn че батериите 3 Ah са от две седмици на нашия пазар ---------цензура---------. Аз сигурно съм първият който я е купил за ъглошлафчето, сега не мога да го позная,. Не губи мощност(не се самоизключва от претоварването) и издържа около 4 пъти повече отколкото с 2Аh батерия. Напълно изтощена, 3 Ah-овата се зарежда със зарядното на перфоратора, точно за 102 минути.

      Откъде я купи? Къде / В България /, ги има тия батерии?
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        Откъде я купи? Къде / В България /, ги има тия батерии?
        Има един сайт - google.com
        Знаеш ли каква хубава работа върши понякога.

        Моля снимката да не се счита за реклама и да не се трие защото:
        1- това е снимка от търсене с гугъл, а не рекламен линк
        2- въпросните сайтове (тя фирмата е една нищо че са два сайта) са официален сервиз и дистрибутор на части за въпросните инструменти от лидъл.
        Благодаря.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Въпросната фирма не сервизира всички лидълски инструменти, а само тези с доставчик Kompernass. Инструментите на доставчици Grizzly, Шерпах и прочие се сервизират, и доставят консумативи от други фирми. Линкове няма да качвам, не знаех че в този форум не е разрешено, извинявам се че качих такъв още с първия си пост! Нах - добра информация за всеки отделен инструмент дават на клиентския лидълски телефон за сервизирането с телефони за връзка .

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            mmtrance, БЛАГОДАРЯ ЗА ЛИНКА! Влязох в сайна на Сервиз ,,Бушона" и не открих такива батерии. На линкоете с продукти/ резервни материи за електроинструменти ,,PARKSIDE" /, се проявява Error 404
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Там си е батерията, даже има и снимка. Яжно в друг сайт влизаш. Пробвай там зигифлай, играчки.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                mmtrance, БЛАГОДАРЯ ЗА ЛИНКА! Влязох в сайна на Сервиз ,,Бушона" и не открих такива батерии. На линкоете с продукти/ резервни материи за електроинструменти ,,PARKSIDE" /, се проявява Error 404
                Виж zigifly направо.
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Да се похваля и аз с една покупка от последната седмица. От доста време се каня да си взема ЛЕД работна лампа за в гаража и пикник.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171105_192008_098.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5771879

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171105_192047_441.jpg
Прегледи:1
Размер:53.2 КБ
ID:5771880


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171105_192125_197.jpg
Прегледи:1
Размер:44.9 КБ
ID:5771881

                  Цена в Германия - 20Е.
                  Все още не съм я ползвал реално но на първо четене свети много силно. Има магнит и кука за окачване. Лично на мен много ми харесва.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от nickbochev; 13-11-17, 00:37.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                    Да се похваля и аз с една покупка от последната седмица. От доста време се каня да си взема ЛЕД работна лампа за в гаража и пикник.
                    [ATTACH=CONFIG]936286[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]936287[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]936288[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]936289[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]936290[/ATTACH]
                    [ATTACH=CONFIG]936293[/ATTACH]
                    Цена в Германия - 20Е.
                    Все още не съм я ползвал реално но на първо четене свети много силно. Има магнит и кука за окачване. Лично на мен много ми харесва.
                    И аз вчера я видях в магазина обаче понеже вече си закупих подобна от Алди с зарядно за 220 В и за 12 В пък и цената на тази е двойна, не се реших . Моята има магнити и въртяща стойка за различни положения . В момента е в колата и не мога да покажа снимки и ако не забравя утре ще взема да я снимам и да я сравним . Моята има три положения за светене и я ползвам основно в буса че понякога е трудно само с щатното осветление отзад . Отделно че моята може да се зарежда с всяко едно зарядно за телефон . Като гледам диода е по-дълъг и предполагам че ще свети много по-силно , което е едно преимущество и съответно един недостатък при различните начина на употреба . Честита и да те радва дълго време !
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      mmtrance, БЛАГОДАРЯ ЗА ЛИНКА! Влязох в сайна на Сервиз ,,Бушона" и не открих такива батерии. На линкоете с продукти/ резервни материи за електроинструменти ,,PARKSIDE" /, се проявява Error 404
                      Ето ти батериите:
                      https://www.kompernass.com/index.php...product_id=576

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Ако ги търсиш дава 404 ,ако кликнеш на линка на Ицо отиваш точно където трябва,аз по обяд поръчах още една, понеже това ми е четвърта поръчка,защо куриерската услуга им е толкова скъпа,всеки ден получавам и пращам пратки ,за цената на доставката на батерията,получавам кашон 1х1х0.5 метра около 7-8 килограма от София до Пловдив
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                          Колеги ,
                          имам питане за кафемашина - "сребърен гребен(gtranslator)"
                          По спомен беше около 140 лева .НОВА.
                          Ако някъде около вас е останала една - пращайте ми я по еконА с наложен платеж.

                          О888327871
                          Връщам за благодарност шишак 50градусова.
                          Като я видя ще скоча с отскок! Преди седмица имаше една намалена, защото била отворена, иначе всичко си беше вътре... чесах буйна грива, мислих, и подминах...

                          Виждам, че си в Добрич, на там ли да се засили?

                          Т
                          Good guys drive Land Rovers!

                          Коментар


                          • Re: От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                            Колеги ,
                            имам питане за кафемашина - "сребърен гребен(gtranslator)"
                            По спомен беше около 140 лева .НОВА.
                            Ако някъде около вас е останала една - пращайте ми я по еконА с наложен платеж.

                            О888327871
                            Връщам за благодарност шишак 50градусова.
                            Ако става въпрос за тая мисля днес я видях. Да проверя и да пращам?

                            Коментар


                            • От: Re: От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                              Ако става въпрос за тая мисля днес я видях. Да проверя и да пращам?
                              Имаш лично .
                              До "турбо.." - не става да е разопакована , не че няма да работи .
                              Целоста на опаковката е важна - подарък....ще е .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Вече и аз съм в групата, вчера купих комбинирания шмиргел с гриндер и то последния в един голям Лидл( а ужким имаше промоция от събота, а в неделя свършили). Ще монтирам и ще споделя става ли.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X