Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    Онова, което го пускаха латото...Кютукоподобното ,,зеге", което за да работиш с нево, винаги трябва да изпълзваш едновременно и двете ръце!
    зеге от марката ползвам вече 5г. единственото което трябва да правиш за да не ти избяга сряза е да гледаш къде се движи ножа и своевременно да коригираш. Рязал съм и с една и с две ръце, рязал съм и тънко и дебело (включително 10см талпа) рязал съм плоча алуминиева сплав 10мм дебелина. С две думи подлагал съм го на зверски мъки и още е живо и реже. Та за това се чудя какво не ти харесва.
    Иначе акумулаторния мултишлайф е та*ак работа, оста на която е закрепен цанговия патронник е дебела колкото клечка за зъби буквално. Върши работа машинката, но не става да я напъваш, а и още от завода си е с луфт и биене.
    Ако някой иска читави мултишлайфче - да си вземе FERM щото при Dremel 50% от цената е заради името.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Да не би говориш за акумулаторната ,,револверна" електрическа отвертка? Това не е винтоверт, а съвсем друг вид машина!
      Да, за същата играчка става въпрос.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        Дремела и това имат общо само в това,че им се вика "инструмент".
        Лично мнение.
        Жена ми използва в хобито си електрически пистолет за силикон. Понеже го използва активно беше решила да даде пари за хубав и си взе Дремел за 100 и кусур кинта, който се запали на третия месец. Вече втора година бачка с Лидълския за 20лв.

        Пазарната логика невинаги съществува.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Дидо, моля те, кажи ми, за акумулаторния вариант на мултишлайф машината ли говориш, или за онази на 220 волта?
          Аз съм й се нагледал, ама не знам нищо повече.
          За този който е на 220. Сега като разгледах снимките от обявата видях че е 22W. За нокти става.
          www.youtube.com/watch?v=pY8KbWUnMM8
          www.olx.bg/ad/nova-nemska-mashinka-za-modelirane-i-gravirane-parksayd-parkside-pmgs-ID580qG.html#94c505d6cb
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Благодаря Дидо!
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
              За този който е на 220. Сега като разгледах снимките от обявата видях че е 22W. ...
              На 220 има и по-голям модел - PFBS 160A1 (в името грешно е посочено "акумулаторен"), който е 160 вата.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20171027_202343.jpg
Прегледи:1
Размер:222.1 КБ
ID:5771393
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-10-17, 19:43.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                160W ще е нещо друго. Мисля, че дори в комплекта му има стойка и гъвкаво рамо. Него ако пуснат няма да го подмина.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Сега се зачетох в описанието на PFBS 160A1 там си го пише за аксесоарите.......кой да гледа? Ще ми се да пробвам да поработя с някой по-мощен.
                  П.П. Споделете кой какъв ползва и за какво, че да може да се разбере кой е най-оптималния вариант от към мощността. Ще купувам скоро ама не съм се ориентирал.
                  Последно редактирано от dido uzunov; 27-10-17, 20:24.
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    За какво го ползвате това?
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • Re: Инструменти от Лидл

                      Фен на лидълските боклучки, ама точно тоя дремел ли е салия е си го взех преди време с опознавателна цел и не става за нищо. ; )
                      P.S. Мойто е с трафче и и кабел, не на батерия. Иначе 20 000 rpm, А, У...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        На това с трафа пише "за гравиране" - не очаквайте чудеса от него.
                        Имам другото (със стойка и направо в контакта) - върши работа, нямам оплаквания.
                        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Това го пускат в италия от 02, дали ще дойде и тук????

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                            Това го пускат в италия от 02, дали ще дойде и тук????
                            Ако това е този 20в с удар аз си го взех директно о лайн от немският лидл. Много е удобен и дано издържи, че не знам колко са читави.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Мамка му......от една година го чакам!!!!Ама в каталога за другата седмица го нЕма бре!!!!Демек от утре!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Аз имам подобно, но на 18V (ако не се лъжа) и е здраво куче!
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X