Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    С теб спор нямаме . Говоря за тези дето сравнават и казват колко макити са потрошили и колко са доволни от зеленчука . Макар че мога да кажа че супер професионално ползвам само ъглошлайфите си и бъркалката . Всички други електроинструменти (винтоверт за винтове за сухо строителство и перфоратор или къртач ) ползвам рядко и не мога да кажа че са били супер натоварени . Сигурен съм обаче че като отида на обекта ще си свърша работата и че никога поне при мен няма да се случи да умрат от раз .
    Аз споря,ама ме изтриха.
    Не ми дават да споря,пък ти продължаваш да питаш...говориш
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      И аз не съм виждал макита в Англия да е произведена,но имам доста купени и от там.
      Поне по етикет има Made in UK
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Регистрирах се с триста зора в сайта най вече заради лидълската тема и по- конкретно да информирам Roninn че батериите 3 Ah са от две седмици на нашия пазар ---------цензура---------. Аз сигурно съм първият който я е купил за ъглошлафчето, сега не мога да го позная,. Не губи мощност(не се самоизключва от претоварването) и издържа около 4 пъти повече отколкото с 2Аh батерия. Напълно изтощена, 3 Ah-овата се зарежда със зарядното на перфоратора, точно за 102 минути.
        Последно редактирано от Ясен; 31-10-17, 18:42.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          На кой тоя нашият пазар и къде?Щото и на мен ми трябва за флекса.
          П.С.Ясене кажи къде е че гледам си го редактирал.Не е нужно да е линк все пак.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Лесно се намира и не е на едно място и не е от 2 седмици.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Регистрирах се с триста зора в сайта най вече заради лидълската тема и по- конкретно да информирам Roninn че батериите 3 Ah са от две седмици на нашия пазар ---------цензура---------. Аз сигурно съм първият който я е купил за ъглошлафчето, сега не мога да го позная,. Не губи мощност(не се самоизключва от претоварването) и издържа около 4 пъти повече отколкото с 2Аh батерия. Напълно изтощена, 3 Ah-овата се зарежда със зарядното на перфоратора, точно за 102 минути.
              Мерси, поръчах.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Тъп въпрос нелидълски:
                Защо една батерия 2000 mAh за телефон е толкова малка ,а за верта е такъв кютюк.
                В момента се спряга 3000 и е колкото юмрука ми а това от което пиша е с над 6000.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  На първо място, едната е (примерно) 18 волта, а другата 3,7. На второ място, едната е реализирана със сравнително евтини 18650, защото няма чак толкова изисквания за обем, а другата е частен случай за всеки конкретен апарат.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Тъп въпрос нелидълски:
                    Защо една батерия 2000 mAh за телефон е толкова малка ,а за верта е такъв кютюк.
                    В момента се спряга 3000 и е колкото юмрука ми а това от което пиша е с над 6000.
                    Има още по плачевни лъжи :
                    O_ukitel/K_10000-Pro - чети ревю и реви , че го нямаш ....
                    Ако си го вземеш - наистина -ЩЕ РЕВЕШ!

                    Казвам го щото го имам ...за съжаление

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      На първо място, едната е (примерно) 18 волта, а другата 3,7. На второ място, едната е реализирана със сравнително евтини 18650, защото няма чак толкова изисквания за обем, а другата е частен случай за всеки конкретен апарат.
                      Има и трето - едната дава някакви 30 ампера, примерно, другата ако даде 2-3 ще ти подпали панталона. Това с думи прости значи по-дебели електроди за сметка на по-малко от това между тях, което съхранява енергията.

                      ...то има и четвърто и пето де, ама няма смисъл да задълбаваме толкова.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Благодаря, схванах!
                        Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                        Има още по плачевни лъжи :
                        O_ukitel/K_10000-Pro - чети ревю и реви , че го нямаш ....
                        Ако си го вземеш - наистина -ЩЕ РЕВЕШ!

                        Казвам го щото го имам ...за съжаление

                        Моя е ulefone power 2, а една година изкарах с едно. За парите си е отличен избор,даже и да са послъгали с капацитета на батерията. В къщи 2200 изкарва ден,4100- два, това го дават с 6000- три дни . гре-долу с еднакви дисплеи.

                        По темата- зегето си взех. Има си всичко,реже добре,доста по-мощно от старото и хубавото спрямо циркуляра е че светлината и лазерчето са си на ток ,а не на батерии.
                        Последно редактирано от //Радо//; 01-11-17, 05:41.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Вчера го оглеждах това зеге, видя ми се по- неудобно от първите модели. Ламариненият плот също не ми хареса. Механизъм за бърза промяна на наклона също няма, за разлика от модела преди няколко месеца.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            . Загрява при дълго въртене на бързите обороти. И аз го пробвам постоянно със степенчато свредло.........

                            ...и не, не става да пробиеш 50 дупки със степенчато свредло без да спираш.

                            Спарки,то и Профи машините на макита,не се сещам модел който с една батерия да направи 50 отвора със конуса ф20 във ламарина 2 мм.

                            Макитите също загряват от към страната на вентилационните отвори към четките до степен да не можеш да си държиш ръката.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Някой има ли впечатления от тази прахосмукачка за пепел, която ще пускат?

                              Требе ми И за пепел, ама основно за стружките в гаража, да не задръствам домашната.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Колеги ,
                                имам питане за кафемашина - "сребърен гребен(gtranslator)"
                                По спомен беше около 140 лева .НОВА.
                                Ако някъде около вас е останала една - пращайте ми я по еконА с наложен платеж.

                                О888327871
                                Връщам за благодарност шишак 50градусова.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X