Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой знае ли нещо, евентуално кога да чакаме саблен трион ,,Парксайд" в ЛИДЛ. Мисле, че за последно имаше саблени триони през май лесец.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Бързите връзки са си на добра цена 4 броя за 12 лева си е оферта . Днес мисля да си купя поне още 2 четворки .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        виж в раздел продава,Регулатора продава такъв чисто нов

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          това към Андрейчо
          Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
          виж в раздел продава,Регулатора продава такъв чисто нов

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Бързите връзки са си на добра цена 4 броя за 12 лева си е оферта . Днес мисля да си купя поне още 2 четворки .
            Аз си купих пистолет за боя. Ама освен това синьото /не знам за какво е/ + разклонителя, в аксесоари видях само някакви ъглови преходници. Сигурен ли си, че е имало и 4 броя бързи връзки, за да не обикалям ?
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              Аз си купих пистолет за боя. Ама освен това синьото /не знам за какво е/ + разклонителя, в аксесоари видях само някакви ъглови преходници. Сигурен ли си, че е имало и 4 броя бързи връзки, за да не обикалям ?
              Да , има разклонител с 4 бързи връзки за 12 лв . Пробвах ги и тях , добри са
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Само да отбележа че като пуснаха тоя макетен нож две седмици го заобикалях как не ми трябва и т.н Накрая го взех и не минава ден без да го ползвам,на всичко отгоре в Практикер има резервни ножове за него ,че и по дебели и здрави за 2.70 лв.пакетчето.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Гайковерта не става. Не може да развие гайките на джантите на дефендера ми. По книга се стягат на 130Нм. Гайковерта прави пък на книга 310Нм. Еми някъде нещо се разминава. При все че го пънах на 7бар при предписани 6.3 макс.

                  Тресчотката бива ли я за бещо? Или най-добре да си взема парите от Лидл?
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    тресчотката я бива според мен, ела и я пробвай. Донеси да видя пистолета че му се чудя
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                      Гайковерта не става. Не може да развие гайките на джантите на дефендера ми. По книга се стягат на 130Нм.
                      А на живо с колко са стегнати? Да не се окаже, че за развиването ти трябва 2 метра тръба и камионджийско гедоре. Не защитавам гайковерта, просто знам как се стягат гуми... понякога.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        А на живо с колко са стегнати? Да не се окаже, че за развиването ти трябва 2 метра тръба и камионджийско гедоре. Не защитавам гайковерта, просто знам как се стягат гуми... понякога.
                        Налягането на въздуха също оказва влияние ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Трябва ми гайковерт,да ходя ли да го вземам,джантите на 210 нм ги стягах одеве ,гайковерта ,дават го към 300 нм ...не са верни ли?
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Работя с него на 8 атм. и диаметър на маркуча 10мм, без проблем развива на терано, а на леки автомобили няма проблеми никакви. За тия пари се изплаща за няколко смени на гумите, за професионална "гумаджийница" е друга цената.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Много е важен диаметъра на маркуча с 6мм не може да работи дори и на 10 атмосфери.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                300 нм на една втора е шега някаква. Ако развие гума си е чист късмет.
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X