Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    ...
    -Аааа, брат ми е диване! Аз съм тигър...
    ....
    А моя на 3г 6м, в момента е Батман. Връзваме му разни ризи на врата като наметало и търчи наоколо и размахва юмручета и се бори с "лошите". Купихме му и истинско батманско наметало с качулка от Илиенци, но не му харесва много щото не се веело достатъчно
    От 1 месец иска батмобил и се оказва че никъде в цяла София няма батмобили Ходихме специално в Илиенци за батмобил и няма! Няма и в Джъмбо, няма и в Комсед, няма и по разни по-дребни магазинчета! Заринато е със спайдърмени и спайдъриграчки, но батмани и батмобили няма!
    От 3 седмици е при баба си и всяка сутрин се събуждал с думите че баща му у майка му са в София да му купят батмобил. Обаче батмобили няма никъде ....

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      На сбирката в Стара Загора вървим по паркинга.
      - Мамо, чакай да преброя джипките. 1,2, 3, 4
      - Само 4 джипки ли виждаш?
      - Само 4 са с кал, значи са джипки. Другите не са.
      Не можах да измисля как да я поправя и си замълчах.
      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Снощи решихме да си направем сирене с олио и червен пипер, а малкия ме пита тате защо олиш сиренцето.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          И големият (10 г.) ме нагласи добре! Ползвахме с него тоалетната в Метро. Той в кабинка, аз на писоара. Излизаме и, точно където имаше най-много хора:
          - Тати, ти защо пикА в мивката...?

          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Снощи като къпах детето слагам му шампуана и почвам да разтърквам по главата, а нашия пита тати защо ме сърбиш.
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Минаваме покрай стадиона. Правят някакъв ремонт. Каката:
              - Тук правят ново футболище.
              После разбрах, че от бързане е сляла футболно игрище в една дума.
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Вчера се прибираме с колата, обаче един ми отнема предимството и ме засича. Аз казвам:
                -Така ли се минава, бе, глупак!
                А дъщеря ми ме поправя:
                -Мамо, не говори така! Използвай някоя по-добра дума - кажи му "Льольо" !
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  В неделя вечер синковеца е окупирал лаптопа и си е намерил някакви игри, по едно време казва на майка си мамо виж игра с хелитоптер.
                  Жената го поправя и казва, че се казва хеликоптер е, после му казва я кажи хеликоптер, а нашия повтаря хелитоптер и така няколко пъти.
                  Накрая казва понеже не мога да го кажа въртолет.
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Плановете за бъдещето и професионалното развитие на дъщеря ми (развълнувана от настъпващата Баба Марта):

                    - Мамо, аз като порасна първо малко ще продавам мартеници и след това ще стана клоун в цирк!!!

                    Има хляб в това дете!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      Плановете за бъдещето и професионалното развитие на дъщеря ми (развълнувана от настъпващата Баба Марта):

                      - Мамо, аз като порасна първо малко ще продавам мартеници и след това ще стана клоун в цирк!!!

                      Има хляб в това дете!
                      И Слави Трифонов е почнал с мартеници

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        И после - клоун в цирк!!!
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Вили, добре, че ме подсети за тази тема.

                          Преди известно време, играем с Косьо на "отгатни предмет в стаята по заглавна буква".
                          Казвам "б" и той започва да оглежда навсякъде. По едно време победоносно отговаря - балон!
                          Аз, понеже не съм виждал такъв, естествено задавам въпроса - къде го е видял. А той ми отговаря: "Ето го там - на шкафа, ама е увяхнал".
                          Имал предвид - спаднал, ама като не се сеща...
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                            Плановете за бъдещето и професионалното развитие на дъщеря ми (развълнувана от настъпващата Баба Марта):

                            - Мамо, аз като порасна първо малко ще продавам мартеници и след това ще стана клоун в цирк!!!

                            Има хляб в това дете!
                            Вие що годе добре, ми моята Вики (ти я поснаваш) ще става машиниска.

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Да няма предвид да работи с "оная маша", дето тука преди доста време бая се кудошехме (има тема някъде в хумора)

                              Много Ви се радвам, че поддържате темата с бисерчетата - моите "източници" все още ръсят такива, но понеже доста поотраснаха, а аз нямам някак време да ги записвам, така си и потъват в забравата на забързаното ни ежедневие...
                              Все пак се присетих как като бяха 4-5 годишни майка ми се пъне да ги целува, а големия й вика: "махай се бабо-миришеш на мисирка" (а тя наистина отглеждаше мисирки/пуйки тогава) . И още - пак аналогичен случай, обаче са още по-малки, тя пак иска да ги целува, а те й викат: "аааа, нееее, миришеш на устааа" - и тя милата, мига на парцали объркано.
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Дядото пита дъщеря ми (4годинки и 11месеца) ти кога празнуваш на 8 март или на 1 юни, а тя хитрушата пита
                                - Кое е по скоро. - като разбра, избра по-скорошният (много ясно)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X