Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Пътуваме с дъщеря ми. Тя, виждайки този знак



    казва:

    -Ето тук е разрешено СЪСТЕЗАВАНЕТО!!!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Два пресни бисера от вчера на дъщеря ми (5 г.).

      Един съсед я закача.
      - От колко време не съм те виждала, кога порасна толкова - пита риторично той, а нашата има отговор за всичко
      - На седни април (тогава и е рождения ден)

      И второто
      От дюнерджийница си купуваме пържени картофи (за вкъщи), и баткото пита искате ли вилици - и пак нашата
      - За какво са ни, ние в къщи си имаме толкова много ...

      Сетих се още едно тъкмо от рождният и ден
      На седми карах някакъв багаж и съм дръпнал задните седалки напред за да стане по голям багажника, вечерта празнуваме рождният и ден, и на осми сутринта тръгваме за детска градина, сяда си детето на столчето върху седалката ... обаче и по тясно от друг път, и казва
      - Ето виждаш ли, вече съм на пет и краката ми опират в предната седалка

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        А на някой случвало ли му се е детето му да говори за предишни родители. Моя, по-големия, на 4 г. и 3 м. е, ми говори за предишните му мама и татко. И как отишли на небето като остаряли и как след това отишъл в корема на мама Силвия(жена ми). И ми разказва как си имал кученце, което много обичал и го ближело и му било много хубаво. А майка му и татко му го биели, защото давал на кучето да го ближе. И живеел бил в Пловдив, на улица осмица номер шест (в момента не знае къде живее, но знае преди къде е живял). И разни такива щуротии...

        Да допълня - разказваше, че имали и мечка и не се къпели. Че гледали прасета и се цопвали в кочината им. И аз го питам дали е бил циганче, той ми вика да, бях циганче. Братовчед му сега му бил брат, а брат му му бил братовчед преди.

        И това не е за пръв път, но преди не ми е разправял чак такива подробности.
        Последно редактирано от Kozzzec; 25-06-11, 17:37.

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          А на някой случвало ли му се е детето му да говори за предишни родители. Моя, по-големия, на 4 г. и 3 м. е, ми говори за предишните му мама и татко. И как отишли на небето като остаряли и как след това отишъл в корема на мама Силвия(жена ми). И ми разказва как си имал кученце, което много обичал и го ближело и му било много хубаво. А майка му и татко му го биели, защото давал на кучето да го ближе. И живеел бил в Пловдив, на улица осмица номер шест (в момента не знае къде живее, но знае преди къде е живял). И разни такива щуротии...

          Да допълня - разказваше, че имали и мечка и не се къпели. Че гледали прасета и се цопвали в кочината им. И аз го питам дали е бил циганче, той ми вика да, бях циганче. Братовчед му сега му бил брат, а брат му му бил братовчед преди.

          И това не е за пръв път, но преди не ми е разправял чак такива подробности.

          Ми и моята Хубавица редовно ми разказва за Нашето Куче, с подробности. А то милото се спомина 7 месеца преди тя да се роди

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Моя Мишо пишка и си сочи топките и казва:
            -Това ми е пикочния мехур. Имам два пикочни мехура.

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Аз и жена ми отиваме на рожден ден и оставяме децата на едната баба.
              Мишо: "Бабо, нали и Бойко Борисов е на рождения ден, където са мама и тати?"
              Баба: "Да, Мише, Бойко Борисов е навсякъде."

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Отново "Малката беля" (4г. 3м.), последни думи, преди шамара от майка му:
                -Мамо, може ли да ти допия бирата?
                -Не! Малките деца не пият бира!
                - Уффф, Тате, сипи ми от твоята ракия, защото жена ти не ми дава да пийна....

                Доказателство:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05105.jpg
Прегледи:1
Размер:130.5 КБ
ID:5290854
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Ехааа...
                  Гена, нали знаеш-крушата сливи не ражда...

                  Децата докато не са научили от нас-възрастните да се преструват и да играят театър са много интересни. Ма твоят син ме кефи...
                  "Че жена ти..."
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ехааа...
                    Гена, нали знаеш-крушата сливи не ражда...

                    Децата докато не са научили от нас-възрастните да се преструват и да играят театър са много интересни. Ма твоят син ме кефи...
                    "Че жена ти..."
                    И на мен ми беше интересно, ама шамара си е на неговата буза...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Скоро имаше една кавга между двете ми момчета, кой да седне на компа и аз викам - да сяда малкия (8г.) за един час, и после батко му. Мина часа ,обаче малкия се заиграл и не става - ставай казвам, че е ред на батко ти, а той неще и ми вика - Кога един час мина за 15 минути?
                      Силата е нищо без контрол.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        А на някой случвало ли му се е детето му да говори за предишни родители.
                        Е, такова нещо чувам за първи път. То си е направо за отделна тема... Дано не забрави детето и да разказва още. А пък после ти на нас
                        Още ли не сте проверили какво има в Пловдив на "улица осмица номер шест"?!?

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                          Е, такова нещо чувам за първи път. То си е направо за отделна тема... Дано не забрави детето и да разказва още. А пък после ти на нас
                          Още ли не сте проверили какво има в Пловдив на "улица осмица номер шест"?!?
                          Ами улица осмица не намерих. Само ул.Осъм. Но не ми се връзва с осмица много...

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Провери и на ул. 8 март. Твоето дете е доказателство за будистките вярвания за прераждането
                            Разтърси се в архивите на кметството за стари карти и съм почти сигурен, че ще излезе улица осмица. В селата и някои градове улиците са с номера, предполагам преди доста години и в градовете са били така.
                            П.П. Верно си е за отделна тема.

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Е чак за отделна тема...Той за втори или трети път ми говори за тях. Първия път беше преди повече от година. Ходехме си из пазара в Ракитово и той ми показа една жена и каза, че това му била предишната майка. После го питах от къде знае и той ми каза, че си спомнял. После отишъл бил на небето и после в корема на мама. И така...Не му е бедна фантазията на момченцето ми.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Мамо имаме ново дете от сериала.
                                Аз се зачудих, пък то детето искало да каже от филиала.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X