Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Абе сядам си аз след вечеря да си допия винцето и както се каня да си олюпя някоя семка за мезе, "малката беля"(3 г. 8 м.) веднага довтаса и се нареди да яде, ама да му ги давам без люспата, естествено! "Тая за мен, следващата за мен...". Да, ама за мен не смогвам. Казвам му: "Ми те май всичките са за теб, аз на пет твои, я се класирам за една, я не!" И ми вика гадината му малка през смях: "Ха, абе тате, с тая една, като и без нея! Що не ми я дадеш? Ти си достатъчно голям..."
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Снощи докато вечеряхме жената казва на детето че много го обича , а той казва аз те обичам повече от земята до недебето и до лозето!
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Мишо (3г.) казва на майка си, че по-малкия му брат Лъчо(1г. и 8м.) май се е наакал. "Мамоо, Лъчо май се е наакал, помириши ми нослето да видиш."
        Хора със слаби сърца да не четат !
        Възприятията са особено нещо. Когато ми се случи да настъпя лайно не ме свърта докато не си измия ръцете. Дори със свалени обувки, минути след това продължавам доста реално да усещам гадната миризма. Сякаш я разнасям в носа си. Разказа ти ми напомни за случка със 3 годишният син на един приятел. Мотаем се по плажа, аз, приятелят ми, синът му и досадната им руска хрътка. Свирката (името на хрътката) се мушна в някакви храсти и аз се пошегувах с Ясен, че вероятно е надушила лайно и иска да го опита. Ясен обидено заяви, че неговото куче таквизи не ги върши. Сънът му обаче реши, че тая работа трябва да се провери и тръгна към храстите. Свирката в тоя момент излезе и малкия си навря носа за да го помирише. Долната хрътка му тегли един приятелски език през цялата физиономия и седна доволно. Сънът му с радостни подскоци дойде при нас и заяви - Яла е бе тате, иди да я близнеш !
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Вчера с нашия Станислав /4.7 г./ гледаме в youtube-то клипче с японски влакове. Филмчето свършва с някакви йероглифи, а малкия ми казва.
          -Абе тати тези, букви нещо много строшени бе...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Днес сутрита съм гушнал синковеца, а той казва не гушкай толкова силно като залепен с лепило
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Нашата малката пък, понеже постоянно и казваме, че ще я "изамаме", ни отговаря: "Няма амаш - само гушиш". И понеже ние продължаваме да настояваме, тя измисли да "приготвя резервни Гигчета" (казва се Гергана). Застава пред огледалото и брои, значи толкова Гигчета има в резерва...
              Също така, много обича "мачкано месо" - това ще рече луканка, суджук и пр.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Вчера се виждах с кръщелниците и по този повод се сетих за една случка преди години тича малкия кръщелник срещу мене и вика кръстник, кръстник тате обеща да ми купи колело ама другия път.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Вечеряме, малкия киха, поглеждаме някак си малко виновно, пак киха и казва.
                  - Тати, няма ли да кажеш едно наздраве…

                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    По канал Дискавъри има едно предаване "На косъм от смъртта". Големият ми син Мишо(вече на 3г. и 9м.) отнякъде го е чул или видял преди време. И вчера си пускам да гледам нещо по същия канал и той ми казва "Татии, това е смъртта на косъма, нали".

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      1-ят-SMS-който полуших от моят син днес:

                      ''Tati dnes vidjahme four sinigera dadohme im ot mojata medenka ytre steh im dadem malko trohitsi hljab and iskame da ni donesh malko ot hranata za sinigeri za da gi nahranim ytre and znaeh li edin kaTsna na rukata mi and na mama.''

                      Tелефона получи, като подарък от Дядо Коледа.
                      I am just a simple man.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        За Коледа малкия Станислав получи кола с педали. Нещо като картинг. През почивните дни играем на Формула 1. На „старта” за светофари ползваме коледните лампички.
                        Вчера се прибирам от работа гледам малкия седи в колата, втренчил поглед в лампичките и нещо си мрънка под носа. Покрай него минава баба му, а Станислав нервно промърморва.
                        - Ей мажоретке я се пази бре…

                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Виктор по време на пътуване:
                          "Тати, като се амбе'ем баа да ме амбадиш от джипа!"


                          Превод: Понеже пътува вързан с колани за столчето и не може да слиза сам, та: "Тати, като се приберем, трябва да ме извадиш от джипа!"

                          П.П. Това е предупреждение, защото един-два пъти си седя на седалката вързан, докато ние се суетяхме с багажа...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Дъщеря ми (утре става на 5г.) много замислено ме пита:

                            -Добре, бе, мамо, а какво става след като се ожениш?

                            Питам аз:

                            -Защо напоследък толкова се интересуваш от женене, сватби и т.н.?

                            А тя:

                            -Ами защото аз вече съм Флюбена!

                            Падам и припадам ... Това е положението! Флюбена била ...
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Дъщеря ми (утре става на 5г.)
                              -Ами защото аз вече съм Флюбена!

                              Падам и припадам ... Това е положението! Флюбена била ...
                              Даа и при нас имаше такъв период. На предният рожден ден ( 6 години) имахме голям проблем. Нямахме гадже за купона.
                              Малката слуша народна музика. Слага ръцете на кръста и танцува 'родни танци.
                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                След като изпържих риба за вечеря, до мене се доближава "малката беля"(Виктор) и казва:
                                -Тати, миришеш на боЛклук!
                                Не ми остана друго, освен да се изхиля! Питам го:
                                - От къде ги измисляш тия приказки бре, диване?
                                -Аааа, брат ми е диване! Аз съм тигър...
                                И се отдалечи под изумения ми поглед! Останах безмълвен! Кога ли ще ме насади някъде на всеослушание...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X